Skocz do zawartości
Evitare

[B5] Listwy chromowane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chce zakupic listwy chromowane cały pakiet do paska te w drzwiach i zderzakach czy ktos sie orientuje jaka to kwota i moze ktos ma do polecenia kogos kto by to w miare cenowo odsprzedał super byłoby w moim kolorze ale to chyba mało realne.Kolor oliwkowy.Pozdrawiam i prosiłbym o jakieś namiary icenowo jak to sie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzialem od 800 do 1200 na "kup teraz", ale jak masz czas, to mozesz kompletowac i szukac okazji cenowej. Mnie listewki wyniosly 400 zl, rok szukania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie ceny tez widziałem kurcze szukam na zasadzie kompletowania ale moze jest ktos kto ma znajomych co bedą posiadali takie chromy.ta sprawa nie daje mi spokoju i jestem w cały czas w ta sprawe zaangażowany, ogłem chce go troche podrasowac lecz od strony optycznej bo mechaniczna jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam u siebie robione oklejenie listwami chrom na wersji 3B. Tak to wygląda :

CAM00162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej szerokości brałeś listwy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro je zmierze i dam Ci znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie same w okół szyb i ja brałem 12mm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej szerokości brałeś listwy ?

Witaj. Ja u siebie mam 13,5 moze 14 mm. Wygloda bardzo realistycznie jak w B5 FL. Dodam ze auto pod chmurka garazowane i nie widze jakis ubytkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisałem mam 12mm i szczerze mówiąc faktycznie ciękie są trochę i te twoje wygladaja lepiej.

 

Jeśli to mnie pytałeś :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pisałem mam 12mm i szczerze mówiąc faktycznie ciękie są trochę i te twoje wygladaja lepiej.

 

Jeśli to mnie pytałeś :lol

Witm. Jak mozesz wrzuć fotkę, zainteresowani takim swapem będą mieli porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak:

 

rvbjep.jpg

 

2ebrazq.jpg

 

20kewlj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ACE. Widze zr lustrs masz fajne. Domyslam sie ze zapozyczone z 3BG po 04r czy moze z B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zamiennik od wersji FL:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ace

jaki koszt takiej imprezy?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze kupiłbym ale w zeszłym roku sprawiłem sobie prawe duże + oświetlenie led pod nimi i troche mi teraz tego szkoda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Kolegów

 

czy ktoś z Was montował nakładkę chromowaną na tylny zderzak? i może polecić jakiś konkretny model?

np. takie cuś http://www.chromowane.com/?1367,listwa-ochronna-na-zderzak-vw-passat-b5-fl-kombi

 

Witaj. Ja miałem zamiar ale plany się zmieniły. Mam listwę chrom ale na klapie.

tutaj masz coś takiego :

http://allegro.pl/listwa-chrom-ochronna-zderzak-vw-passat-b5-kombi-i3931096580.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie chodzi o taką na zderzak, co by go nie porysować przy wkładaniu walizek, a w tym roku będę miał wystawione i trochę poprzewożę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy montowaliście może do zwykłej tzn gołej wersji passata listwy z wersji highline (mowa tutaj o drzwiowych) ?? one z tego co wiem nie mają żadnych zaczepów tylko są na taśmę montowane ?? czy jakąś solidną możecie polecić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności