Skocz do zawartości
Evitare

[B5] Listwy chromowane

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u siebie;) wygląda bardzo dobrze:) takie chromy były w passatach oryginalnie, ale nie jestem pewien w jakich a nie chce wprowadzać w błąd;) sam od niego kupiłem listwy i żałuję bo za 1/3 ceny możesz sam sobie kupić taką samą i pociąć:) to jest tasma 6mm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super dzięki w takim razie też sobie to ogarnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź tylko ten rozmiar listwy bo nie dam sobie za niego ręki uciąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tych chromowanych ramek macie jakies sprawdzone kosmetyki do czyszczenia bialego nalotu badz przebarwień? Dzisiaj sprawdzalem paste za 13 zl i srednio to widze;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pasta typu aluchrom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko: czy z listw drzwiowych idzie oddzielić tą część chromowaną od lakierowanej czy to jest jednolita część?

 

jedną mam uszkodzoną i chciałbym ją wymienić ale nie wiem czy muszę kupić całą czy wystarczy że dokupię i wymienię tylko tą chromowaną część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozdzielić:ok ale ponoć droga sprawa w ASO więc taniej pewnie wyjdzie kupić używke na allegro i podmienić sam chrom:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebowałem tylko sam chrom na listwę i kupiłem ten pasek za 90zł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 90 zł można kupić już całą listwę, chyba że mówisz o nówce z ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chrom na listwach znajdujących się na drzwiach to są dwie opcje - kupić oryginalne plastikowe z chromowanym dodatkiem - albo - kupić sam chrom. Ja wybrałem tą drugą opcję tyle że taśma ozdobna, chromowana, która można dowolnie formować. Efekt nie jest zły choć najtrudniej zrobić odpowiednie zakończenia.

2014-07-15 15.52.27.jpg

Edytowane przez Matek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy listwy na drzwi i tylny zderzak od Fl-a z chromami pasują do przed lifta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś szanse pomalowania czarnych listw w kolor LB5S ? Może jakaś folia 3M jest w tym kolorze ? Patrzyłem a nie znalazłem.

Jedyne co mnie teraz przychodzi do głowy to tylko coś takiego http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4464172852&ref=last-visited

Czy to przejdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są jakieś szanse pomalowania czarnych listw w kolor LB5S ?

A w czym jest problem? :)

 

Czy to przejdzie ?

Przejdzie ale nie tak na żywca mam nadzieję. :hyhy

 

Zwróciłeś uwagę jaką strukturę mają surowe listwy? :)

Najpierw musisz je zeszlifować na gładko, potem dajesz na nie podkład po czym go delikatnie matowisz.

Następnie baza ze 2-3 razy w zależności jaki kolor podkładu użyłeś no i klar na koniec. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem nad szlifowaniem, ale bije się z myślami czy efekt będzie dobry :). Mimo to bardzo dziękuje za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Was posiada może w swoim pasku listwy chromowane wewnatrz auta? chodzi mi o listwy które wkleja się w ten rowek, który biegnie przez drzwi i deske. Na aukcji można kupić za 40zł komplet na taśme dwustronną. Myślę, że dodałoby to troche uroku wewnatrz auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was posiada może w swoim pasku listwy chromowane wewnatrz auta? chodzi mi o listwy które wkleja się w ten rowek, który biegnie przez drzwi i deske. Na aukcji można kupić za 40zł komplet na taśme dwustronną. Myślę, że dodałoby to troche uroku wewnatrz auta

 

Ja mam w swojej B5 od jakiś 5 lat i wyglądają naprawdę dobrze i nie żałuję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w swojej B5 od jakiś 5 lat i wyglądają naprawdę dobrze i nie żałuję zakupu.

 

W takim razie zamówione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie odnośnie początków rdzy na srebrnych listwach (drzwi):

 

LisPass.jpg

 

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tych śladów lub chociaż zmniejszenie ich widoczności?

Bez zrywania i wymiany na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś pasta polerska powinna dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności