Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hym ciekawe co tu się pisze! Popierwsze pacyfików jest sporo bynajmniej w moim województwie lubelskim.

Po drugie kolega ..... nie ma racji. Naklejki były do aut z serii limitowanej i miało to znaczenie na wyposarzenie. Można było jakiegoś gniota kupić któremu tylko doklejono tą naklejke i tyle.

Ja mam wersje Davos z listopada 96r. Pożegnalny wypust b4:

4 poduszki

4 el. szyby

el. lusterka

climatronik

podgrzewana szyba przednia, tylna, dysze spryskiwaczy

kubełkowe fotele przód, podgrzewane

fotel kierowcy regulacja w wielu płaszczyznach

kierownica w dwóch płaszczyznach

Pełne oświetlenie kabiny + gniazdo zapalniczki i oświetlenie w bagażniku

schowki w tylnych dźwiach

skórzane koło kierownicy+ mieszek i zakończenie drewnem

abs

15" koła na wentylach przód i tył

białe zegary

komp. pokładowy (o a propo białe zegary posiadają MFA standardowo i tylko podpinacie kostkę, zmieniacie manetke i macie komp. pokładowy u sąsiada przerabialiśmy)

tempomat

pojemniki na kubki przód szt.2 i tył szt. 2

wycieraczki i spryskiwacze reflektorów.

podłokietnik taki jak w wersji exclusive długi piękny i poręczny a nie marna imitacja z innych wersji.

1.9tdi tylko 90 km ale jakoś sobie radzi

wnętrze nie w czerni tylko w ciemnym niebieskim kolorze

antena w tylnej szybie

halogeny

brak skóry którą chciałem ale nie mogłem znaleźć wtedy wersji exlusiv.

Kupiłem go w 1999r. i wszystko sprawne chociaż ostatnio moduł komfortu padł i trzeba był pare złoty wpakować.

 

wersja orginalna nic nie dorabiałem a wieksza część wyposażenia zawarta jest w kodzie VIN.

a samochód jak to podcziwe b4, pięknością nie grzeszy ale za to pali jezdzi i praktycznie się nie psoje, jak narazie wymieniłem podstawe silnika, elektromagnez, nastawnik paliwa i sprezyny w jednej z sekcji pompy. I dalej jezdzi:D. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewana szyba przednia :?:

 

W sumie Ja też to mam jak nadmuch na szybę ustawię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 poduszki

hmm... trochę dużo jak na B4... :D nigdy nie widziałem B4 z 4 poduszkami, może rarytas?

 

15" koła na wentylach przód i tył

koła na wentylach ? hmm... a może tarcze wentylowane? ale czy aby we wszystkich 4ech kołach :?:

 

pojemniki na kubki przód szt.2 i tył szt. 2

przód ok, bo faktycznie są dwa miejsca na kubki, a na tył to chcę zobaczyć ten podówjny uchwyt. pokaż więc foto.

 

podłokietnik taki jak w wersji exclusive długi piękny i poręczny a nie marna imitacja z innych wersji.

 

Rozbawiłeś mnie, bo ten właśnie ''podłokietnik'' czy to w exclusive czy to pacific czy to inny freeway jest identyczny, czyli schowek, uchwyt na napoje z tyłu i popielniczka również z tyłu.

 

brak skóry którą chciałem ale nie mogłem znaleźć wtedy wersji exlusiv.

bo exclusiv wychodziły tylko w VR6, ale mogę się mylić...

może chodzi Ci o Classic Line ?

 

ostatnio moduł komfortu padł i trzeba był pare złoty wpakować.

moduł komfortu czy dołożony alarm?

 

pozdro

Edytowane przez MeCeNaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olek85 - paliłeś coś? czy tak po prostu masz bujną fantazję?

 

 

 

 

 

 

zobacz podpis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmyslony

to prawda że pacyfiki mają zbiornik paliwa 110 litrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawda że pacyfiki mają zbiornik paliwa 110 litrów?
no tak jak nazwa wskazuje pacyfic" to ma dużo powierzchni na płyny :D Edytowane przez Jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawda że pacyfiki mają zbiornik paliwa 110 litrów?

 

nie prawda! Pacyfik to jakaś tam wersja wyposażenia, niema nic wspólnego ze zbiornikiem

CL, GL czy GT mają te same.

O zbiornikach jest sporo na forum, poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł miec 110.... ale koni mechanicznych w silniku AFN a nie litrów pojemnosci zbiornika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cez,u mnie w 1Z wchodzi ok 100 L spokojnie,nawet może więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się dopisać do dumnych posiadaczy B4 Pacyfic i odrazu przywitać się z Wami!

Tak jak wyżej, jestem posiadaczem pacifica b4 rocznik 97 1,9TDi AFN (tyle ze 115km = 5 srubek )jeśli się nie mylę ten sam co dawano już w b5 (jesli się mylę to przepraszam) Środek w czarnej skórce, klima, imobil, podgrzewane fotele (tylko z przodu) elektryczne szybki (także tylko przód) oraz elek.lusterka oraz owe białe zegary z wersji GT (ale podświetlenie standart (troche lipnie). Także cierpię z powodu braku schowka (do którego zdążyłem się przyzwyczaić w B3) bo wsadzili tam mi poduszkę... jakby teściowej ona była potrzebna xD.

Po tak narcystycznym (a jakże) początku chciałem się zapytać jak w AFN zakreśla się spalanie , miasto, trasa, cykl mieszany (cele porównawcze)

 

BTW odnośnie zbiornika .. Mówicie o wartości rzeczywistej samego zbiornika czy po dodaniu odpowietrznika ?:P 105 l max !

Edytowane przez Hushbye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary nie z GT, a Pacyfika :) i nie 115 koni, a 110. 115 bylo dopiero w 2000 roku.

Skor tez chyba nie bylo w Pacyfikach, pewnie ktos dolozyl, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz że jednak białe są od pacyfica? To może i lepiej :) Widzę że jesteś posiadaczem AFN mógłbyś podać uśrednione spalanie na mieście trasie? Dziękuje z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze dobrze, oryginal to oryginal ! Ja juz nie mam Passata od 3 lat ale bardzo milo go wspominam. Spalanie nie wiem, ja mialem program zrobiony. Ale jakie moze byc, takie jak w kazdym innym TDI. Zalezy od jazdy, na trasie jak sie postarasz to pewnie do 5 zejdziesz, miasto z 2,3 litry wiecej. Zalezy jakie korki itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegary nie z GT, a Pacyfika

mam AFNa, nie Pacyfica i zegary też są białe więc nie ma rozróżnienia czy GT czy Pacyfic..

Skor tez chyba nie bylo w Pacyfikach, pewnie ktos dolozyl, powodzenia

Może pierwszy właściciel sobie zamówił w salonie?? trzeba rozkodować wlepę albo VIN aby stwierdzić czy ktoś dołożył czy nie.

jeśli się nie mylę ten sam co dawano już w b5 (jesli się mylę to przepraszam)

nie mylisz się, tylko w b5 był chyba montowany wzdłużnie(tu ja się mogę mylić) a w b4 poprzecznie

podgrzewane fotele (tylko z przodu)

nie widziałem passka żeby miał z tyłu gdzane dupska ;)

BTW odnośnie zbiornika .. Mówicie o wartości rzeczywistej samego zbiornika czy po dodaniu odpowietrznika ? 105 l max !

normalnie wchodzi 70 l. nie trzeba żadnego odpowietrznika dodawać żeby zatankować więcej. on jest fabryczny. każdy kumbi tak ma(oprócz syncro). czy to b3 czy b4 to zatankujesz około 100 l. poszukaj takiego dzyndzla jak korek odkręcisz, i go wciśnij. 105 litrów to przesada ale około 100 wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jutro jak zejdę do wolfa to rozglądnę się za wlepką. Samochód sprowadzany więc wiadomo że wszystkich informacji człowiek nie jest w stanie pobrać. We Wrocławiu widziałem jedynie jeszcze 1 pacyfica w skórze.. I tak się właśnie zastanawiałem jak to jest z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość novy77

a ja posiadam passat b4 2.0 115 ps classic line i mam w nim wszystko a nawet więcej

* skóra czarno zielona na fotelach i boczkach

* 4 elektryczne szyby , elektryczny szyberdach

* klima

* elektrycznie podnoszone fotele , kołyska , podgrzewane fotele , podłokietnik ( przód i tył ) , tylna kanapa regulowana

* komputer

* zestaw głośno mówiący

* 6 głośników

* halogeny itp

* i co najbardziej mnie zadziwiło podgrzewane końcówki spryskiwaczy i tu mam pytanie " JAK JE WŁĄCZYĆ " i " sprawdzić czy są sprawne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności