Skocz do zawartości
Osiah

gdzie po samochód w Niemczech?

Rekomendowane odpowiedzi

kamyl, mozesz na http://www.mobile.de sprawdzic sobie a jak bedziesz chcial skontaktuj sie na PW i ci pomoge.

Umiemiem niemiecki perfekt.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

97-99 z manualną skrzynią biegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem zainteresowany zakupem Passata najlepiej 1.8, benzyna koniecznie, rocznik 2001-2003, zadbany i nieuszkodzony, kasa do 13 ooo zł. gdzie i co? moze ma ktos jakies kontakty dobre?
kolego za ta cenę dostaniesz max 99 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego za ta cenę dostaniesz max 99 r

I dobrze kolega będzie musiał się naszukać.

 

Chyba, że miało być 23000, tylko błąd się wkradł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dobrze kolega będzie musiał się naszukać.

 

Chyba, że miało być 23000, tylko błąd się wkradł...

no to wtedy już prędzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prawie rok temu pytałem o paska B5, ale trafił się samochód za bezcen z rodzinki, tak więc przyszła zmiana na B5fl, na samochód chciałbym przeznaczyć około 23-25k zł. Tu nasuwa się moje pytanie znajdę Highline'a (najlepiej), Varianta minimum 2002r 1.9 TDI 130KM :D, samochód będzie raczej ściągany z DE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no prawie rok temu pytałem o paska B5, ale trafił się samochód za bezcen z rodzinki, tak więc przyszła zmiana na B5fl, na samochód chciałbym przeznaczyć około 23-25k zł. Tu nasuwa się moje pytanie znajdę Highline'a (najlepiej), Varianta minimum 2002r 1.9 TDI 130KM :D, samochód będzie raczej ściągany z DE
możliwe ale 25000 do opłat to coś wynajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no prawie rok temu pytałem o paska B5, ale trafił się samochód za bezcen z rodzinki, tak więc przyszła zmiana na B5fl, na samochód chciałbym przeznaczyć około 23-25k zł. Tu nasuwa się moje pytanie znajdę Highline'a (najlepiej), Varianta minimum 2002r 1.9 TDI 130KM :D, samochód będzie raczej ściągany z DE

 

Za takie pieniądze to możesz mieć taki jak mój (w podpisie jest link).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się podepnę pod temacik bo też mam zamiar za pewien czas ściągać B5 z niemiec, jak wyglądają w niemczech ceny tablic wyjazdowych i ubezpieczenia ? Może ktoś się orientuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się podepnę pod temacik bo też mam zamiar za pewien czas ściągać B5 z niemiec, jak wyglądają w niemczech ceny tablic wyjazdowych i ubezpieczenia ? Może ktoś się orientuje ?
przyjedź na szwabskich blachach u nich tak jak u nas miesiąc aktualne są tylko wydębić dowód i OC od szwaba to już sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się podepnę pod temacik bo też mam zamiar za pewien czas ściągać B5 z niemiec, jak wyglądają w niemczech ceny tablic wyjazdowych i ubezpieczenia ? Może ktoś się orientuje ?

 

To zależy w jakim mieście, ceny są zróżnicowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu płaciłem w hannoverze 80 euro za 5 dniowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 tygodnie temu w Hamburgu płaciłem 89€ ale w większości krzyczą 100 - 150€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem zainteresowany zakupem Passata najlepiej 1.8, benzyna koniecznie, rocznik 2001-2003, zadbany i nieuszkodzony, kasa do 13 ooo zł. gdzie i co? moze ma ktos jakies kontakty dobre?

Kolego, ja ostatnio kupiłem benzynkę 2.0 8V w cenie 16tys, rocznik 2001 i myślę że cena była bardzo atrakcyjna. Wcześniej w tej cenie (13tys) to tylko B5 z początkowych lat: '97, '98.

 

ja się podepnę pod temacik bo też mam zamiar za pewien czas ściągać B5 z niemiec, jak wyglądają w niemczech ceny tablic wyjazdowych i ubezpieczenia ? Może ktoś się orientuje ?

 

Zawsze można auto wyrejestrować i ściągnąć bez tablic na lawecie. Tylko potem auto musi przejść badanie techniczne. Reszta pewnie bez zmian, ale tu zapewne Rafał więcej powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty wszystkiego to około 150 euro +/- bo wszystko zależy gdzie malujesz tablice i jakie kupujesz ubezpieczenie, a to zależy też od miejsca kupna i załatwiania formalności. Na zadupiach jest taniej, piszę to z wlasnego doświadczenia. Co do miejsca wyboru i kupna auta polecam Hamburg, dwa miejsca

1) przy nabrzeżu

2) tzw betony

jest w czym wybierać i śmiało można się targować, większość interesu prowadzą ciapate ale idzie się dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszty wszystkiego to około 150 euro +/- bo wszystko zależy gdzie malujesz tablice i jakie kupujesz ubezpieczenie, a to zależy też od miejsca kupna i załatwiania formalności. Na zadupiach jest taniej, piszę to z wlasnego doświadczenia. Co do miejsca wyboru i kupna auta polecam Hamburg, dwa miejsca

1) przy nabrzeżu

2) tzw betony

jest w czym wybierać i śmiało można się targować, większość interesu prowadzą ciapate ale idzie się dogadać.

 

Ja też słyszałem o tym Hamburgu... Ale najmniej awaryjne auta zdecydowanie można ściągać z okolic Frankfurtu albo w ogóle ze wschodniej Szwajcarii. Tylko trzeba niestety koniecznie znać niemiecki albo jechać z kimś kto ogarnia - niemcy mają jakąś alergię na ludzi mówiących po angielsku. Od razu włącza im się nieufność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bieżąco w temacie. Hamburg znam bardzo dobrze i komisy które oszukują . Nie jest łatwo o dobre auto w niskiej cenie. Dotyczy to właściwie całego kraju. Ostatnio byłem po Passata z 2010r. (opis na moim blogu) http://sprowadzanieaut-czeslaw555.blogspot.com/2013/09/vw-passat-variant-2010r-navi-ksenony.html.

Praktycznie do kwoty 12500€ same śmieci . Szukaliśmy auta na mobile.de. Place z autami jak Berlin, Bremen, Hamburg, to już przeszłość, czasy się zmieniły. Więcej znajdzie się tam sztrucli niż dobrych aut zgodnych z opisem z oferty.Więc nawet nie szukaliśmy . Obejrzeliśmy parę wytypowanych wcześniej aut. Jeden sprzedawał dealer VW z opisem "bezwypadkowy" , gdy zapytałem czy prawy przedni błotnik był wymieniany , czy drzwi były walone, czy chłodnica jest wymieniona , bo widzę że grzebane. Sprzedawca odpowiedział że tak. Pytam się więc czemu jest w opisie "bezwypadkowy"? Och to pomyłka ,ktoś źle opisał. Niestety to coraz częstsze przypadki. Jedziemy dalej , miałem wytypowanego jednego Paska za 9500€ .(opis na blogu) po sprawdzeniu jak to mówią miód-malina. Nie było się do czego przyczepić , VAG też nic nie wykrył, jazda próbna też OK. Kupiony.

Prawdą jest że więcej aut i to dobrych jest w okolicach Dusseldorfu lub Frankfurtu nad Menem. Jednak nawet jak wiele się dowiesz o aucie przed wyjazdem to musisz się liczyć że po oględzinach auta prawda może być zupełnie inna .

Żółte tablice kupuję na granicy w Świecku (trzeba zamówić wcześniej) płacę 130€. Np. w Duisburgu ostatnio kupowałem bo tak wyszło, to w ich W.Kom. zapłaciłem 120€ , więc oszczędność znikoma lub pozorna, za to czasu który musiałbym poświęcić na załatwianie, nikt nie zwróci.

W.K są dostępne dla nas petentów różnie, ale jedynie tylko do 13-14 godz. co zrobić jak kupisz auto po tej godzinie? Przyjdzie nocować, mając swoje, już wykupione, zakładam je i w drogę :papa

Edytowane przez czeslaw555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności