Skocz do zawartości
MłodyWilk22

Złodzieje!!!

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj cały dzien nie mogłem dodzwonić sie do tego serwisu.. albo zajety albo nikt nie odbierał...

No ale po informacji Zibo, to chyba dam sobie spokój...

Moze jednak mam nie znać prawdziwej historii autka :rotfl:

Chyba, że ktoś mnie jednak portuje jakimś dobrym adresem serwisu...

Echhhh :(

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja miałem za darmo sprawdzoną historię po nr VIN w ASO W-wa Szewczyk ul. Radzymińska tel.022-619-01-40 :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariano65 a byłes w tym serwisie osobiście czy dzwoniłeś do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość David123

Dzis bylem w ASO VW Stalowa Wola sprawdzic mojego paska.

I nic :zalamany::zalamany: nie ma histori mojego auta,znalazl takie i nic poza tym.

Cena:free :D:D

Autko sprowadzone ze szwecjii :hyhy::hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mariano65, thx :padam:

to po drodze do mojej huty

podjade w czwartek po drodze i sprawdze

dam znac co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ja miałem za darmo sprawdzoną historię po nr VIN w ASO W-wa Szewczyk ul. Radzymińska tel.022-619-01-40

 

 

 

 

Jak żeś to zrobił :

Czy zapytałeś ich prosto z mostu czy jakimś haczykiem bo mi powiedzieli jak dzwoniłem [ tylko do innego serwisu] że nie ma takiej możliwości bo nie prowadzą takiego spisu a zaznaczyłem że auto krajowe . Na dodatek jeżeli by coś wiedzieli na temat pasia to i tak by nie powiedzieli nic bez pisemnej zgody poprzedniego właściciela .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Serwisie Szewczyk byłem osobiście i spytałem się czy mają możliwość sprawdzenia po nr VIN historii auta,facet zrobił to od ręki ,nie chciał kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pajooo

Tak z ciekawości zadzwoniłem do tego ASO w Białymstoku (powyższy link), dodam że byłem miły ;) i...

powiedzieli kurde że nie mają takiej opcji.

Chyba za dużo telefonów odebrali.

Przy okazji zapytałem o usługe wymiany rozrządu - 500 zł + części.

Krwiopijcy :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości zadzwoniłem do tego ASO w Białymstoku (powyższy link), dodam że byłem miły i...

powiedzieli kurde że nie mają takiej opcji.

Chyba za dużo telefonów odebrali.

Nie wiem od czego to zależy. Być może coś się zmieniło od lutego, kiedy ja dzwoniłem. A być może trafiłeś akurat na innego pracownika, który nie miał rano szczęścia przed wyjściem do pracy ;) Myśle jednak, że coś takiego powinno być jakoś unormowane w przepisach VW Polska. Powinni się określić czy robią to za darmo po okazaniu np. dowodu rejestracyjnego. Czy też odpłatnie, jedna stawka na wszystkie ASO. Bo tak to jest niezły bajzel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter___

Panowie! Dzwoniłem przed chwilą do serwisu w Białymstoku i miły pan powiedział że nie ma takiej możliwości sprawdzenia ani telefonicznie ani na miejscu. Te informacje są wyłącznie dla nich i nie mogą ich udostępniać :dobani::dobani::dobani::dobani:

 

 

10 min poźniej zadzwoniłem do Rzeszowa... 50 zł chciał zdzierca :504: jeden :dobani::dobani::dobani::dobani:

 

Ignaszak Kalisz - powiedzieli to samo co w Białymstoku :dobani::dobani::dobani::dobani:

 

Czy macie namiary na jakis serwis gdzie powiedza bezpłatnie ? :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj osobiście w ASO w Rzeszowie (sprawdzałem po nr VIN autko dla kolegi kubotka ) koleś tez za bardzo nie chciał ze mną rozmawiać, ale po chwili dał się przekonać i powiedział mi o ile był cofnięty licznik, powiedział że może udostępnić mi całą historię auta na papierze za 50zł. Jak byłem ostatnio w tym samym ASO to byłą inna załoga, i wtedy koleś powiedział mi bez problemu mój stan licznika i nawet dał pooglądać historię serwisową u siebie na kompie, ale nie chciał dać wydruku. Tak więc jak nie chcą powiedzieć to trzeba czekać aż się zmieni obsada (zmiana) i próbować ponownie... :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzoniłem dzisiaj do ASO w Rybniku bez problemu podali mi przebieg z jakim kodem silnika i kodem skrzyni biegów . Oczywiście za freee .Dla zainteresowanych podaje nr. 0324230000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tego serwisu chyba nikt nie pobije . :krzeslem:

Właśnie byłem u nich i zapytałem się kiedy był wymieniany rozrząd i stwierdzili że jeżeli u nich nie był serwisowany to mi takiej informacji nie udzielą bo takowej nie posiadaja . A tak z czystej ciekawości zapytałem się ile taka usługa u nich kosztuje to myślałem że spadnę z kszesła .2000 tysiące + części i auto na cały dzień zabierają . Te 2 kawałki to na roboczogodzinach chyba zarabiają. Chyba ich bóg opuścił to najdroższy serwis na Warszawie.

Podaje adres jakby co żeby nikt tam nie jechał przypadkiem . Połczyńska 118a

A tak podkreślając dla takiego co się zna troche na mechanice to wymiana rozrządu to 2 godz z przerwą na browarka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każde ASO VW w Polsce ma dostęp do całej bazy (histori) VW w Europie - więc niech gadają głupot :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter___

grek-32256, teraz to tam pewnie nikogo juz nie ma ;) jutro sprobuje ;) dzięki za nr telefonu :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaello666

Witam,

Mam kumpla w ASO i twierdzi on, że historię serwisów można u nas sprawdzić tylko w autach serwisowanych w Niemczech. Jeśli autko było sprzedane np. we Włoszech, to mają w kompie tylko info, że tam zostało sprzedane.

Podobno nawet nie mają możliwości sprawdzić auta serwisowanego gdzie indziej w Polsce. Sprawdzałem chyba z 5 Pasków przed zakupem i stąd te informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawdzałem VW z austri i jakoś był w bazie... przy sprawdzaniu po VIN-ie pytaja czy auto było serwiosowane w europie... i z tego co wiem mają dostęp do całej bazy z UE ale z USA to już chyba klops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis zadzwoniłam do AUTOspecial w krakowie i bardzo miły Pan przez telefon podał mi wszystkie informacje dotyczace auta kiedy było serwisowane jakie naprayw i jaki mial stan licznika wtedy i wychodzi na to ze w lipcy 2006 roku auto miało przebieg 118023 tys km :ok::hurra: wiec moj przebieg jest taki jaki jest naprawde :)

 

Nie ma to jak byc milym ... wtedy wszystko czlowiek sie dowie :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lopek3
ale z USA to już chyba klops

Ja sprawdzałem (odpłatnie) w bazie CarFax, przebieg był O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności