Skocz do zawartości
Gość Jacek78

Wycieraczki w Twoim Pasku!? Valeo, Bosch, co kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam zdecydowanie wycieruchy valeo, jedne mialem ok a teraz porazka, piszcza, prawa nie dolega do szyby i efektem jest, że na srodku nie zbiera wody i zostaje syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos pamieta moze nr czesci??

 

cofnij się do postu nr 218 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie teraz dostac same pióra do wycieraczek (wersja banan), kiedys byly zestawy naprawcze skody a teraz nic takiego nie ma:( Ma ktos z was moze numer czesci? chodzi o same gumki do bananów

 

W poscie 218 kolega podawal nr katalogowy zestawu naprawczego Skody (1K0955429B) i to mi pasowalo, kupilem i bylo ok, teraz przydal by sie znowu a w Skodzie koles nie mial wogole takiego numeru w komputerze, wiec moze ktos pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 3 tygodnie wymieniałem wycieraczki :) wybrałem takie jak poprzednio bosch aero twin symbol to chyba 925s :) na poprzednich blisko rok jeździłem więc jestem bardzo zadowolony, nowe zbierają świetnie wodę i nie zostawiają nic poza jednym - czystą szybą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupilem same piora do "bananów" w serwisie, powiedział mi koles ze juz do passatow nie wystepuja takie gumki ale mozna z Golfa 6 zakupic piora i przyciac przod. Tak tez zrobilem, kupilem same gumki i wlozylem. Dzialac dziala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to kupilem same piora do "bananów" w serwisie
ile kosztowały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
le kosztowały?

 

ok 26zł /szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Auto serwisowane w ASO caly czas bylo w Poznaniu, i stamtad mam auto. W serwisie przy okazji za darmo dali mi oryginalne wycieraczki, ale firma valeo. I i przy słabym deszczu skrobią po szybie. Porażka jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza bo jak już tu kiedyś pisałem Bosh aero twin druga para robi dokładnie to samo-wycieraczka kierowcy wracając zostawia nie ściągniętą wodę na środku-dzieje się tak przy prędkości powyżej 100km/h. Następnym razem kupię valeo i zobaczę co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie wkurza bo jak już tu kiedyś pisałem Bosh aero twin druga para robi dokładnie to samo-wycieraczka kierowcy wracając zostawia nie ściągniętą wodę na środku-dzieje się tak przy prędkości powyżej 100km/h

Miałem tak samo przed zimą, wycieraczka kierowcy zostawiała mi na środku 8 cm paska z wodą. Po zimie kupiłem nowe pióra aero twin i dalej to samo. Wymieniłem ramię od kierowcy na nowe i teraz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie oznaczenie waszych aerotwinów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok 26zł /szt

 

Dokladnie tak, z tym ze jedna ze srodka nie zbiera wody, ale to chyba ją przez przypadek uszkodzilem...

 

Cholera, to kupie jeszcze raz:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie oznaczenie waszych aerotwinów ?

 

1J1 955 425B oraz 1J1 955 426B, z tym że ja je dokupywałem bo mi moje zaj@#$%, możliwe że te są od superba.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i jakie macie mocowania "clip-on" ? - wkładasz wycieraczką i przekręcasz czy inne? ja mam właśnie te clip-on a moje aerotwiny to 925s 2x530mm :P i naprawdę są świetne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem tak samo przed zimą, wycieraczka kierowcy zostawiała mi na środku 8 cm paska z wodą. Po zimie kupiłem nowe pióra aero twin i dalej to samo. Wymieniłem ramię od kierowcy na nowe i teraz jest ok.

 

O, dzięki kolego. Nie pomyślałem że ramię może nie dociskać dobrze. Będe musiał wymienić bo mnie to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna sprawa propo aerotwinów - najpierw miałem 425s a później chyba 525 lub 725 i oba komplety nie pasowały - jeden wystawał poza szybę od strony pasażera a drugi nie przylegał dobrze przy środku szyby - natomiast 925S u mnie sprawuje się tak jak trzeba. wersja passka po lifcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem tak samo przed zimą, wycieraczka kierowcy zostawiała mi na środku 8 cm paska z wodą. Po zimie kupiłem nowe pióra aero twin i dalej to samo. Wymieniłem ramię od kierowcy na nowe i teraz jest ok.

 

Kolego mógłbyś podać cene i miejsce zakupu bo u mnie taki sam problem i taż chyba musze wymienić to ramie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności