Skocz do zawartości
Gość jacek1

RADYJKO CB DO MOJEGO PASKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacek1

WITAM WSZYSTKICH MIŁOŚCIWIE PANUJĄCYCH NA DROGACH POSIADACZY CB!!!!

 

PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT RADIA CB MODEL TTI TCB880 + ANTENA MAGNETYCZNA HUSTLER 100.JEŻELI TO JEST DOBRY SPRZĘ TO MAM REWELACYJNY POMYSŁ(TAK MI SIĘWYDAJE) GDIE GO ZAMONTOWAĆ W MOIM PASKU.CHYBA ŻE KTOŚ WCZEŚNIEJ TO WYMYŚLIŁ JEŚLI TAK TO ZGÓRY PRZEPRASZAM ZA KRADZIEŻ POMYSŁU.

 

MYŚLĘ O ZAMONTOWANIU RADYJKA W PODŁOKIETNIKU.JEST TAM WPROST WYMARZONE MIEJSCE NA RADIO, WYSTARCZY TYLKO WYJĄĆ SCHOWKI.AJEŻELI NIE BĘDZIE DOBRZE SŁYCHAĆ TO ZAMONTUJE DODATKOWY GŁOŚNIK Z PRAWEJ STRONY RĘCZNEGO CHAMULCA.

 

POZDRO JACEK!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu poszukałbym innej anteny a radio no cóż jak chcesz ale na początek może by tak z Unidenem 510 lub 520 spróbować ??

 

Co do anteny to ja mam taką i jestem zadowolony lekka sprawna i nie gwiżdże przy prędkościach.

http://www.mediasklep.pl/catalog/product_info.php/cPath/182_185/products_id/5599

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejsce chyba kazdy by na to wykozystał, czy to DIn CD czy DVD. radyjko ci tez pasuje. Gdybys wpadł na pomysł pod sufitem , kolo lampki, oo...to bym sie usmiechna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1
Ja na twoim miejscu poszukałbym innej anteny a radio no cóż jak chcesz ale na początek może by tak z Unidenem 510 lub 520 spróbować ??

 

Co do anteny to ja mam taką i jestem zadowolony lekka sprawna i nie gwiżdże przy prędkościach.

http://www.mediasklep.pl/catalog/product_info.php/cPath/182_185/products_id/5599[

/quote]

JANEK NAPISZ PROSZĘ CO CI NIE PASUJE Z TYM RADIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1
miejsce chyba kazdy by na to wykozystał, czy to DIn CD czy DVD. radyjko ci tez pasuje. Gdybys wpadł na pomysł pod sufitem , kolo lampki, oo...to bym sie usmiechna ;)

 

pasek to nie ciężarówka pod sufitem się nieda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JANEK

 

A gdzie Ty tu Janka widzisz ??

 

 

Co do radia to jak się nie mylę to ono "bardzoruskie" jest a poza tym nie znam nikogo kto byłby zadowolony z posiadania tego TTI mimo tych funkcji które posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacek1, kolego po pierwsze primo prosilbym zebys nie krzyczal (kapitaliki to krzyk), bardzo zle sie to czyta

Po drugie primo TTI to tak jak bys jezdzil Kia, radio bedzie gralo ale ja nie jestem zwolennikiem kupownia technologii garazowej

Po trzecie primo Hustler nie jest zla antenka - sam taka mialem poki mi jej nie skroili, ucinajac kabel, ale generalnie na poczatek starczy

A z radyjkiem poszukaj czegos lepszego. No moze poza Cobra 75 bo slabo sie stroi z Hustlerem

Po czwarte primo do niektorych radyjek robia adaptery 1DIN do radia i mozesz wlozyc w miejsce radyjka CD

i po ostatnie primo zobacz sobie jak ja mam (link w podpisie)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1
JANEK

 

A gdzie Ty tu Janka widzisz ??

 

 

Co do radia to jak się nie mylę to ono "bardzoruskie" jest a poza tym nie znam nikogo kto byłby zadowolony z posiadania tego TTI mimo tych funkcji które posiada.

JANUSZ WIELKIE SORKI ZA JANKA(POPROSTU ŻLE PRZECZYTAŁEM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po drugie primo TTI to tak jak bys jezdzil Kia, radio bedzie gralo ale ja nie jestem zwolennikiem kupownia technologii garazowej

Heh, no ja od tygodnia korzystam z TTI 770 +Sirio ML 145 i jak na razie jestem zadowolony.

Sprawdzałem dzisiaj - ja w Karlinie (powiedzmy, ze teren zabudowany ;) ) i słyszano mnie w Białogardzie - 6 km dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży, czy mierzyłeś to w linii prostej :niepewny:

czy tak jak wiedzie droga :znudzony: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży, czy mierzyłeś to w linii prostej :niepewny:

Tak. Zaznaczyłem na TEJ mapie swoją pozycję i sprawdziłem jak daleko był mój rozmówca.

Dobry wynik czy zły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_simon

A drugi rozmówca nadawał z mobila czy z bazy? Bo jeżeli z bazy to nic takiego, natomiast z mobila to OK. Jaka był raport nadawania? Ile esów i jaka modulacja przy tych 6km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A drugi rozmówca nadawał z mobila czy z bazy? Bo jeżeli z bazy to nic takiego, natomiast z mobila to OK. Jaka był raport nadawania? Ile esów i jaka modulacja przy tych 6km?

Z mobila nadawał, a co raportu to nie mam pojęcia - esy, modulacja - zielony jestem w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_simon

No to całkiem przyzwoicie jeżeli modulacja była czytelna. A ty go słyszałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty go słyszałeś?

Hehe, no nie dzwonił do mnie, że mnie słyszał :D

Odpowiedział na moje pytanie czy i jak, i gdzie mnie słychać.

Oddalał się w kierunku Koszalina i kontakt zaraz się urwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_simon

No to gitara :ok: możnaby założyć temat i zasięgu naszych radyjek. Wczoraj natomiast była dobra propagacja, że słyszałem i byłem słyszalny w odległości prawie 35km, ale wszystko oczywiście zależy od radia, umocowania anteny, zestrojenia i czy jesteś w dole czy na wzniesieniu.

 

73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
była dobra propagacja

:zakrecony:

Biorę się za lekturę cb-radio.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz tez mam na pokładzie CB :D

UNIDEN 520xl i do tego Sirio 145 - na magnesie)

w miescie puki co nie jest najgorzej, w sobote ruszam w trase wiec zobaczymy jak wyjdzie

ogolnie goraco polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności