Skocz do zawartości
Gość hha

Żyrardów - potrzebny odgląd auta - raczej ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hha

Witam,

 

Mam pytanie czy któryś z forumowiczów z Żyrardowa jest w stanie lub mógłby podjechać w Żyrardowie i zrobić wstępną wizję lokalną i odgląd samochodu, który stoi na do sprzedania.

 

Pozdrawiam

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy któryś z forumowiczów z Żyrardowa

 

Jedrus? Kubelt? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Sprawa może nietypowa bo to nie jest Passat :) ani tymbardziej VW :rotfl: ale może ktoś jest w stanie na odległość mi coś przekazać.

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2629551

 

Żyrardów ul. Grunwaldzka 17

 

Chodzi tylko o takie sprawy jak:

- wygląd zewnętrzny jak to dokładnie wyglada

- odsłuch silnika

- przejrzeć papiery wozu bo ponoc ma 1 własciciela.

- jak to jedzie? Czy ochoczo i bez kłpotów oraz jak tam ma sie zawieszenie, opony itp.

 

Taki wstep do naszego przyjazdu ze Śląska. Czy jest wogóle sens itp :)

 

Dziękuję bardzo serdecznie

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hani sądząc po niektórych szczegółach to widzę, że autko nie było dość intensywnie eksploatowane i dobrze wysprzątane do sprzedaży. Faktycznie zadbane w środku - no i chawira w tle nie najgorsza a nie standard typowy???. Warto by je zaobaczyć samemu??? - do miśka to trzeba słuchu - to Wiśnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha, dopiero dokopałem się do tego tematu (zaległości pewne na forum w czytaniu) więc jeśli nadal aktualne, mogę podskoczyć obejrzeć. Napewno nie będzie to tak fachowy rzut okiem jak Twój, ale może zobaczę, czy warto chociaż dzwonić po niego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jedrus, nie wiem czy aktualne ale jutro tam zadzwonię i dowiem się czy auto jeszcze jest. Kuzyn nadal jest nim zainteresowany ale temat narazie zawiesiliśmy bo to w sumie od nas daleko :( Jednak jeśli przejeżdżasz obok tego miejsca to miło by było gdybyś ocenił czy warte przyjazdu jest auto czy nie.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha, nie ma sprawy, na PW puszczam Ci nr do mnie.

Będę go mógł obejrzeć 3 i 4 maja ewentualnie - jutro niestety będę poza miejscem zamieszkania cały dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

No niestety fajne auto długo nie stało :( oferta nieaktualna. No nic dziękuję serdecznie za chęci :ok:

 

Pozdrawiam

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trudno. jakbyś miał coś podpatrzonego w mazowszu zachodnim lub okolicach wawy wiesz kogo szukać :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności