Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do pytania odnośnie edycji nazwy klawisza 'Poczta głosowa'.

 

Keisim, widzę że również masz Alltracka (muszę w końcu zaktualizować moją stopkę) - czy jest jakiś sposób na szybkie MUTE radia/mediów z kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co obczajałem nie ma możliwości zmiany tego klawisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Passata b6 varian z modułem bluetooth 3C8 035 730 (bez literki) i mam telefon Sony Xperia S (nie posiada rSAP) na androidzie. Mam pytanie czy istnieje możliwość sparowania go z BT, nie ma jeszcze żadnej aplikacji żeby generowała połączenie BT z rSAP dla tego telefonu. Wcześniej ktoś tam pisał, że da radę połączyć androidy z tymi modułami ale nie pisał czy jest jakiś inny sposób niż ta aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam Passata b6 varian z modułem bluetooth 3C8 035 730 (bez literki) i mam telefon Sony Xperia S (nie posiada rSAP) na androidzie. Mam pytanie czy istnieje możliwość sparowania go z BT, nie ma jeszcze żadnej aplikacji żeby generowała połączenie BT z rSAP dla tego telefonu. Wcześniej ktoś tam pisał, że da radę połączyć androidy z tymi modułami ale nie pisał czy jest jakiś inny sposób niż ta aplikacja.

 

Nie wiem jak Xperia, ale w HTC na androidzie wystarcza ze właczysz czasowo możliwosc wykrywania telefonu przez inne urzadzenia i wówczas moduł bluetooth wykrywa telefon i podejmuje próbe sparowania (czesto na telefonie trzeba to zatwierdzic). Prosto i bezboleśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon też wykrywa i widzi(jak odpalę mu widoczność na 2min) podczas proby połączenia pisze że urządzenie nie kompatybilne. Dodam że na moim module pisze NOKIA na naklejce i jest na obudowie umieszczone. Jakiego masz androida? i jaki model HTC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam Passata b6 varian z modułem bluetooth 3C8 035 730 (bez literki) i mam telefon Sony Xperia S (nie posiada rSAP) na androidzie. Mam pytanie czy istnieje możliwość sparowania go z BT, nie ma jeszcze żadnej aplikacji żeby generowała połączenie BT z rSAP dla tego telefonu. Wcześniej ktoś tam pisał, że da radę połączyć androidy z tymi modułami ale nie pisał czy jest jakiś inny sposób niż ta aplikacja.

 

Xperii nie da się podłączyć przez rSAP, niestety tylko niektóre HTC i Samsungi, też mam Xperię :(. Da się za to przez HFP, jak wcześniej pisał BIMBASZ, tylko nie wiem czy twój moduł obługuje HFP.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieje że na tej stronce się mylą i jest szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na pewno obsługuje 3C8 035 730 B, ale drogi jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wole sprzedać XPERIE S dołożyć i kupić S3 i wyjdzie taniej i lepiej niż wymiana modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już wole sprzedać XPERIE S dołożyć i kupić S3 i wyjdzie taniej i lepiej niż wymiana modułu.

 

Też o tym myślę :), wystarczyłby S2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten na pewno obsługuje 3C8 035 730 B, ale drogi jak cholera

właśnie ten mam

 

 

To już wole sprzedać XPERIE S dołożyć i kupić S3 i wyjdzie taniej i lepiej niż wymiana modułu.
Też o tym myślę , wystarczyłby S2.

dobrze gadacie, S3 jest kozak, łączy się bez problemu, chociaż S2 tez bez problemu.

 

Oba mam ustawione na HFP, bo tak po testach jest dla mnie bardziej funkcjonalnie.

SMSow nie dostaje dużo jak telefon jest spięty z samochodem i nie muszę ich czytać na RNS, dlatego tez połączenie po rSAP nie jest mi potrzebne. A przy tym połączeniu nie można wyłączyć auta podczas rozmowy bo zostanie przerwana.

W HFP nie ma najmniejszego problemu, testowałem to w poniedziałek, wyjęcie, włożenie kluczyków. Zapalenie auta, zgaszenie, znowu wyjęcie. Bez najmniejszego problemu na S3 rozmowa cały czas aktywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W HFP nie ma najmniejszego problemu, testowałem to w poniedziałek, wyjęcie, włożenie kluczyków. Zapalenie auta, zgaszenie, znowu wyjęcie. Bez najmniejszego problemu na S3 rozmowa cały czas aktywna.

 

Ja tak mam u siebie a moduł mam zapewne jakiś najsłabszy, telefon to nokia lumia 800 a wcześniej miałem lumie 710 i htc hd2 i tez tak samo było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś kupował wiązkę w firmie naviservice, dostałem ją ale przewody są strasznie cienkie, goście twierdzą że żyła ma 0,22mm ale dla mnie to z otuliną mają tyle. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie, moduł ma pobór ok. 2-3A, powinien taki wystarczyć?, poza tym idzie dźwięk z BT do RNS takimi

cienkimi przewodami, to chyba nie najlepiej.

DSC_0759[1].jpg

 

Dodam że te przewody wyglądają identycznie jak ze skrętki komputerowej.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek w tej wiązce najcieńszy przewód to 0,35, zasilanie i masa są grube 0,5

przewody po których idzie dźwięk powinny być 0,35

trzeba było dać znać, że szukasz wiązki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka, uważajcie na firmę Naviservice na alledro, sprzedają m.in. wiązki do dynaudio, ciekawe jaką tam mają grubość przewody, chyba nie 0.22mm !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam uchwyt ze zdjęcia (http://img15.imageshack.us/img15/7441/passatfon.jpg) w nowym passacie (tygodniowy) i telefon BB9900. Wszystko ładnie się sparowało i świetnie udaje się obsługiwać telefon przy użyciu kierownicy multifunkcyjnej etc - łącznie z dostępem do książki telefonicznej w terminalu). Chciałbym wykorzystać ww. uchwyt do powieszenia na nim telefonu i teraz UWAGA:

nie potrzebuję oryginalnego uchwytu do BB9900, bo kosztuje tyle co terminal i nie ma to sensu. W bliskiej perspektywie zmienię zapewne terminal, ale jeszcze nie wiem na co (BB10 lub iPhone) i zakup dedykowanego uchwytu mija się z celem. Zależy mi na uniwersalnym uchwycie, który po prostu będzie trzymał telefon - nie muszę go ładować w ten sposób a komunikacja obecnie działa super, więc nie potrzebuję dodatkowego modułu BT. Czy ktoś coś takiego wykombinował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś coś takiego wykombinował?

 

Nie ma uniwersalnego uchwytu do ładowania do wieszka na desce.

Jak wyobrażasz sobie taki uchwyt poprzez różnorodność telefonów. Teraz standardem jest microusb, ale budowa telefonów jest zróżnicowana. Np uchwyt trzymający dobrze SG3 nie będzie dobrze trzymał SG2, itd

Nie istnieje taki uchwyt.

Tylko do ładowania najprostsze jest podłączenie telefonu pod zapalniczkę, koszt ładowarki markowej 30-50zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma uniwersalnego uchwytu do ładowania do wieszka na desce.

Jak wyobrażasz sobie taki uchwyt poprzez różnorodność telefonów. Teraz standardem jest microusb, ale budowa telefonów jest zróżnicowana. Np uchwyt trzymający dobrze SG3 nie będzie dobrze trzymał SG2, itd

Nie istnieje taki uchwyt.

Tylko do ładowania najprostsze jest podłączenie telefonu pod zapalniczkę, koszt ładowarki markowej 30-50zl

 

Przeczytaj proszę to, co napisałem. Nie zależy mi na lądowaniu a jedynie samym uchwycie zaciskowym uniwersalnym. Proste zamocowanie telefonu z wykorzystaniem zamontowanej podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności