Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz Samsung Galaxy S III mini. Próbuję zainstalować aplikację Bluetooth SIM Access Install i pojawia się błąd. Czy ktoś ma podobne doświadczenia i sobie z tym poradził?

 

a do tego nie trzeba zrotować telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba go zrootować. Dodam, że udało mi się nawet ACE2 połączyć z zestawem premium po r-SAP'ie, także chyba każdego Samsunga uda się połączyć.

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej!

Powiedzcie mi czy do tego uchwytu [ATTACH=CONFIG]107867[/ATTACH] można podpiąć oba adaptery czy jest to uchwyt tylko do PA?

 

Podłączam się do pytania kolegi, bo mam taki sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam Passata B6 2008r. Comfortline ze stojakiem na adapter bluetooth. Czy jeżeli użyję adapteru np. takiego: http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/79/91/81/3579918177 to aktywuję zestaw głośnomówiący w moim samochodzie? Posiadam RNS 510 a parować chcę HTC Desire X.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam Passata B6 2008r. Comfortline ze stojakiem na adapter bluetooth. Czy jeżeli użyję adapteru np. takiego: http://img09.allegroimg.pl/photos/or.../81/3579918177 to aktywuję zestaw głośnomówiący w moim samochodzie? Posiadam RNS 510 a parować chcę HTC Desire X.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/110960-instrukcja-podlaczenie-oraz-obsluga-telefonu-poprzez-zestaw-UHV-Low-Nokia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli zastosuję się do tej instrukcji z tego linku to zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeżeli zastosuję się do tej instrukcji z tego linku to zadziała?

Wszystko w Twoich rękach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie na 4.0.4 (Galaxy SII) działa bez problemu. Na wersji 4.0.3 brak rsap

 

 

Dokładnie

Nie czytałem całego forum ale przetestowałem chyba wszystki opcje z SGSII.

Android 4.0.3 nie wspiera rSAP (poprzednie wersje tak)

4.0.4 - wspiera rSAP i wszystko dział w zestawie premium.

 

Jeżeli ktoś zaktualizuje SGSII do androida 4.1.2 to znowu będzie kicha bo ta wersja też nie wspiera rSAP.

 

Rozwiązaniem jest android-rsap.com dostępne w google play (jest wersja trial działająca 10 min więc można przetestować)

Uwaga - Czytać instrukcje na android-rsap.com bo SGSII wymaga trochę inne instalacji.

 

Jeżeli ta apka nie pomoże to problem może jeszcze tkwić w formacie książki telefonicznej ale ten problem rozwiązuje ta apka

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android_rsap.irmc&hl=pl

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atam, coś nie tak opowiadacie. Mam SGSII na androidzie 4.1.2 i rsap działa b. dobrze. Raczej doszukiwałbym się problemu w module telefonu, że nie wspiera nowego systemu, anie że coś jest nie tak z androidem. Chyba, że macie jakieś brandowane telefony przez operatora, który np. wyłączył tą opcję. Ale nie ma problemu wgrać czysty soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli ktoś zaktualizuje SGSII do androida 4.1.2 to znowu będzie kicha bo ta wersja też nie wspiera rSAP.

 

 

Pozdro

 

Nie siej błędnych informacji, tylko sprawdź i poczytaj, który moduł działa z nowszymi telefonami. Na 100% jest funkcja SAP w SGS II na 4.1.2, może twój moduł nie czytać książki telefonicznej z telefonu, ale na też jest sposób i beż instalacji owej apki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie siej błędnych informacji, tylko sprawdź i poczytaj, który moduł działa z nowszymi telefonami. Na 100% jest funkcja SAP w SGS II na 4.1.2, może twój moduł nie czytać książki telefonicznej z telefonu, ale na też jest sposób i beż instalacji owej apki.

 

Cześć

Mam moduł 5N0........A i 3C8......C - sprawdzane na obydwóch i nie działało, apki pomogły.

Android 4.1.2 - oficjalnie nie wspiera rSAP - to info od samsunga a nie odemnie.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby pracujące na polskiej infolinii Samsunga powinni się troszkę doszkolić, nawet nie potrafią tego sprawdzić w menu telefonu. Mam osobiście dwa SGS II i obydwa są z oficjalnym softem Samsunga i wspierają SAP.

Dla potomnych wchodzimy w ustawienia-menedżer aplikacji-uruchomione (ważne mieć włączony bluetooth)-udostępnianie bluetooth i tu masz wspierane procesy i usługi, jak na zdjęciu obok SGS II SGS II.jpg

a tu na zdjęciu Samsung Advance bez funkcji SAP ADVANCE.jpg

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... no co do infolinii możesz mieć dużo racji bo najpierw musiałem długo się natłumaczyć co to jest rSAP i o co mi tak naprawdę chodzi. Dopiero za drugim lub trzecim razem trafiłem na osobę która co nieco widziała o co chodzi, ale po konsultacji z jakimś "mega specem" dostałem odp. jak napisałem.

 

... no a co do twoich screenów no to jak pokazujesz że proces jest to zostaje kwestia konfiguracji. U mnie nie działało i pierwsze rozwiązanie to była ta apka i zadziałało. Druda sprawa to sam rSAP to nie wszystko.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ciekawe czy ktoś kiedyś ogarnie ten temat i napisze konkretnie typy modułów do poszczególnych wyposażeń i ich obsługi ( moderatorowi mówimy pobudka :spie )

 

Moje pytanie mam 5N0035730 bez literki i nie obsługuje mi XPERIA Z brak jakiegokolwiek połączenia samochód - xperia, natomiast odwrotnie xperia - samochód, telefon wykrywa radio ale połączyć się nie można.

Po zapoznaniu się z postem wyczytałem że najlepszym wyjściem będzie ( oprócz zmiany telefonu :-) ) zmiana modułu na 5N0035730B

Czy są jeszcze inne moduły nowsze, lepsze pasujące do czerwonego FIS'a i RNS510 Premium ??

Gdzieś w tym poście było napisane że 5N0035730D pasuje zarówno do białego jak i czerwonego FIS'a, jednak kilka postów wcześniej wyczytałem że 5N0035730D tylko do zestawu z białym FIS'em jak to jest naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz do czerwonego Fis'a maksymalny moduł premium to 5N0035730C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co racja, to racja. Przydałaby się vw-forumopedia jakaś. Jest tyle tematów już, w których jest po kilka tysięcy postów, że naprawdę usystematyzowanie tego, na pewno by zmniejszyło powtarzające się pytania. A już nie mówię, o w@#$%jących odpowiedziach typu "przeczytaj temat....". Jasne, "przeczytaj", jak ma on 900 stron?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ma on 900 stron?!

a zadałeś sobie pytanie dlaczego właśnie ma tyle stron, przez zbędne klepanie postów i niechęć w czytaniu tego co napisane.

co drugi - piąty post to to samo pytanie, wiec nie jest dziwne ze tak się rozrasta.

Piotrek zrób tabelkę co jaki moduł potrafi do czego jest, z czym "go się je" a dzięki temu wywalimy 80% postów

np tabelką podobną do tej http://forum.vw-passat.pl/threads/100676-Instrukcja-%E2%80%93-Zamiana-licznika-B6-na-CC-(biale-podswietlenie-zegarow-bialy-FIS)?p=1995833&viewfull=1#post1995833

jedna tabelka rozwiązuje ok 90% pytań

daj "coś" od Siebie dla forum a potem możesz komentować dlaczego są odpowiedzi

A już nie mówię, o w@#$%jących odpowiedziach typu "przeczytaj temat....". Jasne, "przeczytaj", jak ma on 900 stron?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oczywiście z brandowanym softem przez operatora w smartfonie może być problem. Ja tak miałem z brandem Orange i SGS3 samochód wogóle nie widział telefonu. Po wielu bojach z operatorem i serwisem Samsunga został mi wgrany soft bez brandu i jest ok z małym minusem, ponieważ wczytują mi się tylko kontakty z karty a nie tak jak bym chciał z telefonu.

 

Atam, coś nie tak opowiadacie. Mam SGSII na androidzie 4.1.2 i rsap działa b. dobrze. Raczej doszukiwałbym się problemu w module telefonu, że nie wspiera nowego systemu, anie że coś jest nie tak z androidem. Chyba, że macie jakieś brandowane telefony przez operatora, który np. wyłączył tą opcję. Ale nie ma problemu wgrać czysty soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kontakty to jaki masz moduł, bo to pewnie jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zadałeś sobie pytanie dlaczego właśnie ma tyle stron, przez zbędne klepanie postów i niechęć w czytaniu tego co napisane.

co drugi - piąty post to to samo pytanie, wiec nie jest dziwne ze tak się rozrasta.

A od czego jest moderator? To tylko stołek jak w sejmie?

 

Piotrek zrób tabelkę co jaki moduł potrafi do czego jest, z czym "go się je" a dzięki temu wywalimy 80% postów

np tabelką podobną do tej http://forum.vw-passat.pl/threads/100676-Instrukcja-%E2%80%93-Zamiana-licznika-B6-na-CC-(biale-podswietlenie-zegarow-bialy-FIS)?p=1995833&viewfull=1#post1995833

jedna tabelka rozwiązuje ok 90% pytań

daj "coś" od Siebie dla forum a potem możesz komentować dlaczego są odpowiedzi

Uwierz mi, że jakbym się na tym znał to bym zrobił. Ja mogę zrobić taką tabelkę w dziale IT/komórki bo to temat, w którym siedzę dobrze. Podrzucam tylko pomysł i liczę, że ktoś, kto ma w małym palcu te moduły może to ogarnąć. Jeśli komuś się nie chce, niech mi podeśle, to ja zrobię. Ja nie podejmę się tego zadania od zera, bo znając życie, będziesz pierwszym, który mi wytknie, że nie zrobiłem tego rzetelnie albo narobiłem błędów, bo coś jest inaczej niż znalazłem. To Wy zmieniacie te moduły i inne bajery jak rękawiczki. Ja programuję, instaluję systemy, serwery, klecę sieci, naprawiam lapki, flas***ę komórki. W tym temacie możemy brylować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności