Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym w swoim aucie sprawić zestaw bluetooth do połączenia z telefonem. Passat 2008, RNS510b, kierownica muli-funkcyjna, czerwone zegary, FIS rozszerzony.

Z forum wynika, iż najlepszą opcją jest 3c8 035 730B lub C, przede wszystkich chodzi o kompatybilność z czerwonymi zegarami. Mam możliwość zakupy nowego 3c8 035 730 ale w wersji D. Czy będzie działało wszystko jak należy? Czy trzeba będzie programować?

 

Do tego będę potrzebował wiązkę kabli, mikrofon, antena, itp. Czy może mi ktoś polecić dobry zestaw w rozsądnej cenie. Nie chciał bym kupować jakiegoś badziestwa z zbyt cienkim kablami dla przykładu.

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to C i D nie współdziałają z czerwonymi zegarami. Wiązkę kupisz u kolegi Bimbasza (dobrze mówię?) albo na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marku cars system ma całą ori wiązkę z mikrofonem i anteną w dobrych pienądzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zgadza się. To właśnie oni sprzedają je jako jedyni na allegro. Sam od nich kupowałem i jestem bardzo zadowolony.

 

Gościu który mi montował wiązkę w aucie też mówił że dobrze zrobiona :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, znalazłem na allegro wiązkę z car-system's - jest wiązka, antena i mikrofon:) Cena do przyjęcia.

Będę musiał jeszcze poszukać modułu, ponoć 3c8 035 730B jest najlepszy dla mojego Paska (czerwone zegary), tylko jakoś nie mogę go znaleźć. Ma ktoś na zbyciu?

 

Mam jeszcze pytanie, słyszałem kiedyś iż mimo, że mam kierownicę multi-funkcyjną to i tak trzeba wymienić wiązkę kabli do kierownicy, ponieważ w oryginale nie ma kabelka do działanie słuchawki na kierowcy. Jest w tym prawda?

 

---------- Dodano o 16:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:20 ----------

 

I skąd załatwić blachę lub styropian pod mocowanie modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czerwonych zegarów tylko 3C8035730 bez literki lub 5N0035730A B C, te które opisałeś są pod białe zegary. Te 5N0035730A B i C są pod czerwone i białe.

Styropian kupisz w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim bt. Miałem go połączonego przez zdolny sim i wszystkie kontakty były zagrane. Brakowało jedynie sms. Musiałem zmienić kodowanie bo błąd anteny i panelu . Niby wszystko grało jak należy ale teraz nie mam w memu kontaktów oraz wybranych numerów itd...

Ha zrobilem root mojego Samsung Galaxy S2 ale to nic nie dało nawet nie mógł się połączyć do funkcji premium. Wygrałem z powrotem org androida 4.1.2 no i się połączył do zdalnie do sim ale nie ma w memu tych kontaktów jedynie w zestawieniach klikam aktualizuje i nic się nie dzieje. Jedynie pyta się tel czy zezwolić na dostęp do kontaktów

Sprawdziłem też nokie 7230 i ona też się połączy ale z kontaktami mam problem. Da się jakoś przywrócić ustawienia fabryczne 3C8035730 C

Może źle zakodowałem 020000010100010000010400

. Naprawdę się już pogubilem.

 

Bardzo proszę o pomocy.\

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,

czyli spokojnie mogę kupić 5N0 035 730B i będę miał w pełni działający Bluetooth w samochodzie? Czyli informację także na FIS-ie, smsy na radiu RNS510.

A i pytanie, mam androida 4.1.2 w telefonie SONY Experia P. Nie będzie problemów z łączeniem? Miał ktoś taki przypadek?

Trzeba będzie kodować?

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktos montował 3c8035730D???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I skąd załatwić blachę lub styropian pod mocowanie modułu?

zagadaj z gościami z carsystemu, sprzedadzą ci steropian za 5-6 dyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info,

czyli spokojnie mogę kupić 5N0 035 730B i będę miał w pełni działający Bluetooth w samochodzie? Czyli informację także na FIS-ie, smsy na radiu RNS510.

A i pytanie, mam androida 4.1.2 w telefonie SONY Experia P. Nie będzie problemów z łączeniem? Miał ktoś taki przypadek?

Trzeba będzie kodować?

 

Dzięki

Xperia nie obługuje rsap nie będzie sms na fis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, już kupiłem moduł.

Ale coś mi się obiło o uszy, że po upadate andorida do 4.1.2 już tego problemu nie ma.

Ewentualnie ponoć są aplikację, które załatwiają problem. Jak zamontuje to sam się przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zagadaj z gościami z carsystemu, sprzedadzą ci steropian za 5-6 dyszek

 

tak a w ASO 35 zł

 

sms na fisie będą, ale na RNS'ie nie będzie ten moduł 5N0035730B nie obsługuje sms'ów na RNS'ie, dopiero 5N0...D ale on jest na białe zegary.

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to mniejsza o smsy, tak bardzo je piszę że to akurat nie jest jakiś problem:)

Aby były kontakty na RNS'ie i na FIS'ie, a tym mi zależy. No i oczywiście żeby była rozmowa bez trzymania telefonu w ręce. Za dużo jeżdżę i mam z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xperia nie obługuje rsap nie będzie sms na fis.

 

Zamontowałem ostatnio moduł 5N0 035 730B i jak się okazuje nie mogę w ogóle podłączyć Xperii P (android 4.1.2) do bluetooth, brr.

 

Miał ktoś taki przypadek, co z tym można zrobić?

Czy naprawdę jedynym wyjściem jest kupić telefon który będzie kompatybilny z samochodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamontowałem ostatnio moduł 5N0 035 730B i jak się okazuje nie mogę w ogóle podłączyć Xperii P (android 4.1.2) do bluetooth, brr.

 

Miał ktoś taki przypadek, co z tym można zrobić?

Czy naprawdę jedynym wyjściem jest kupić telefon który będzie kompatybilny z samochodem?

 

W moim poprzednim passacie byl taki modul i bez problemu parowal sie z samsungiem galaxy S3 z takim samym androidem, musisz pokombinowac z ustawieniami...znajdz zdalny sim i bedzie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rece opadaja jak nie potrafisz czytac ze zrozumieniem

 

Zamontowałem ostatnio moduł 5N0 035 730B i jak się okazuje nie mogę w ogóle podłączyć Xperii P (android 4.1.2) do bluetooth...

 

...znajdz zdalny sim i bedzie dzialac

 

Xperia nie obługuje rsap...

 

S3 to nie Xperia nie ma co porownywac tych telefonow

 

 

Przede wszystkim trzeba wiedziec jak dany tel moze sie polaczyc i jak dany modul przyjmuje polaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem Xperie P, wolałbym uniknąć zmiany telefonu, za dużo tych kosztów się narobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung chyba już jako nieliczny daje w swoich i to nie wszystkich telefonach programowy r-SAP i nie można mylić pojęcia android 4.1.2 a r-SAP bo w galaxy S i S+ na andku 2.3.6 i wcześniejszych też był (jest) r-SAP, ale do Samsunga na 4.1.2 można zainstalować aplikacje z r-SAP'em i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety również Nokia porzucała rsap w najnowszych modelach, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności