Skocz do zawartości
lukas63

Mamy EURO 2012 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

a co ty kur wiesz [...] ostatnimi czasy jakoś ten kraj nie ułatwia mi pewnych spraw a tylko utrudnia i nikogo to nie powinno obchodzić,

Było się uczyć kolego, a nie czekać na oklasky

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było się uczyć kolego, a nie czekać na oklasky
do czego to było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten styl czyli - polacy nic się nie stało, nic się nie stało, polacy nic się nie stalło.

a jednak - nic się nie stało - Fuck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co ty kur wiesz za co mam ten samochód ? znasz mnie ? zal cie ściska czy co ? , nie będe takim patriotą jak wy i nikogo to nie musi obchodzić, ostatnimi czasy jakoś ten kraj nie ułatwia mi pewnych spraw a tylko utrudnia i nikogo to nie powinno obchodzić,

 

Jaco moim zdaniem masz racje Bo faktycznie szał pał z flagami itp na euro

a od jutra będą wszyscy jeździli po piłkarrzach i trenerze jak po "dzikich świniach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak się nie uczył...

Poprawiłem swój cytat wcześniejszy, aby mu ułatwić zrozumienie samego siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co ty kur wiesz za co mam ten samochód ? znasz mnie ? zal cie ściska czy co ? , nie będe takim patriotą jak wy i nikogo to nie musi obchodzić, ostatnimi czasy jakoś ten kraj nie ułatwia mi pewnych spraw a tylko utrudnia i nikogo to nie powinno obchodzić,

 

Ro nie obrazaj innych i nie wał głupich komentow, bo to ze sie to tobie nie podoba to jedno, a dlaczego inni jeżdżą z flagami na autach ro druga sprawa.

Poza tym nikt tu cię nie spowiada, i napewno nie ty jeden masz problemy, masz ciśnienie to walnij pifko będzie lżejn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nic się nie stało - walić resztę - czy aby na pewno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od jutra będą wszyscy jeździli po piłkarrzach i trenerze jak po "dzikich świniach"

 

eeeeee piłkarze grali jak umieli :P ale trener miał dziwne plany taktyczne już od pierwszego meczu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eeeeee piłkarze grali jak umieli :P ale trener miał dziwne plany taktyczne już od pierwszego meczu :lol

 

Zawalil z Grekami fakt i naprawdę wierzylem do końca że wygramy dzisiaj

Ale juz lepiej że przegrali niż miałby byc remis i Ruscy by przeszli :) Tak to kurek zakręcą Greką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co? Temat do zamknięcia? :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co? Temat do zamknięcia? :D :D

 

Daj się trochę wyspamować ludności :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co? Temat do zamknięcia? :D :D

 

Euro 2012 się jeszcze nie skończyło - tak dla przypomnienia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, od rana w radiu różni kibice rosyjscy typowali dwie drużyny, które wyjdą z grupy: Rosję i Polskę.

Chichot losu... Ale to, że Grecy są w ćwierćfinale...?!! echh...idę po piwo, bo mi ciśnienie jepło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to kurek zakręcą Greką
he he dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Euro 2012 się jeszcze nie skończyło - tak dla przypomnienia

 

dokładnie :dobrze

 

p.s

no cóż,Czesi byli lepsi dzisiaj i zostało Im pogratulować a kibicować będę dalej jak zwylke Hiszpani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no ciutke żle obstawiałem :) ale i tak przegralismy to było do przewidzenia.Po prostu sam Lewandowski nic nie zrobi , nie mamy piłkarzy i nie dziwmy się że nie wygrywamy.A trener chodż by był ze złota i nie wiadomo jak mądry to nic nie zrobi.Bo grają ludzie a nie trener.

Tak samo jest u mnie na produkcji to ludzie walczą o wynik i o ilość a nie kierownik.Czasem kierownika nie ma a ludzie i tak swoje robią tak samo jest w piłce.......jak piłkarze nie smówieni i graja jak sami chcą to taki finał .

Sory Panowie ale Polska piłka nożna już dawno się skończyła , a dokładnie od mistrzostw Europy co graliśmy finał z Hiszpanią ......pamiętam , piękny mecz.wtedy aż człowiekowi chciało się oglądać jak Polska walczyła ......ludzie od pilnych prac odchodzili bo każdy z uśmiechem szedł na mecz......a teraz? teraz jest tragedia i rozpacz w Polskiej piłce nożnej --tyle.

I prędko nic się nie zmieni , to na pewno.z taką grą co reprezentujemy to powinnismy w 2 lidze co najwyżej grać a nie w mistrzostwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dokładnie od mistrzostw Europy co graliśmy finał z Hiszpanią

Oj. Nie jestem specjalistą od piłki kopanej, ale to chyba była olimpiada.

 

No chyba, że jakieś młodzieżowe i dałem d..y :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest jeszcze to że w grupie zajęliśmy ostatnie miejsce :(

Ale Euro 2012 trwa Jak Gospodarze wygralismy i wszystko było ładnie i pięknie zrobione

Na otwarciu mistrzostw się prawie popłakałem ze wzruszenia jak to pieknie wyglądało i jaki byłem dumny i nadal

jestem że wszystko (oprócz naszej kadry) poszło super

Teraz kibicuje Czechom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle :) gralí 30 minut.później to już piz%@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności