Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jako że wiosna coraz bliżej( teoretycznie) jestem na kupnie oponek letnich i zastanawiam się nad takim zestaw do passata 225/45R17 VREDESTEIN ULTRAC SESSANTA.. ktoś jeździł na tych oponkach ? jakieś opinie?

Siemasz,śmigam od dwóch lat i oponki sprawują się bardzo dobrze,polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
225/45R17 VREDESTEIN ULTRAC SESSANTA.. ktoś jeździł na tych oponkach ? jakieś opinie?

Generalnie są dobre, ale, jak jest mokro to ciężko na nich ruszyć, a i dodam ze po roku na jednej zrobił się balon i po jakichś 3 tygodniach sobie wystrzeliła. 2-go zestawu już nie kupie.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał SQba

225/45R17 VREDESTEIN ULTRAC SESSANTA.. ktoś jeździł na tych oponkach ? jakieś opinie?

 

Generalnie są dobre, ale, jak jest mokro to ciężko na nich ruszyć, a i dodam ze po roku na jednej zrobił się balon i po jakichś 3 tygodniach sobie wystrzeliła. 2-go zestawu już nie kupie.

Gural to trafiłeś na jakis shit!To jest moj już czwarty komplet opon (18") i te są zajb.,a szczególnie na mokrym mimo to ,że je szybko zamęczyłem,nie ma zjawiska aquaplaningu są ciche.Nikogo nie namawiam,bo po co ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są ciche

W 1.9 TDI-PD większość opon będzie cicha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na te opony

http://moto.allegro.pl/item948462226_195_65r15v_bridgestone_er300_2010_promocja.html

najbardziej obawiam się ząbkowania i szybkiego zużycia.

wszystkie opinie mile widziane

ja kupilem dwa tygodnie temu od tego goscia i jestem zadowolony bo bardzo tanio i wszystko tak jak pisze, co do opony to jeszcze nie sprawdzilem jej dobrze choc przed zakupem duzo czytalem opini i chyba za taka kase lepszej nie znajdziesz, moze troche glosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie Panowie. Nie powiem te vredesteiny kuszą opinie mają niezłe cene w tym momencie tez trafiłem niezła bo 390zł/szt. polecono mi rownież Klebery Hydraxer w tej cenie czy o tej oponie jakieś opinie.. ewentualnie ktoś z doświadczenia mogłby polecic coś +/- 400zł ?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś chińszczyzna. Dałbym sobie z tym spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedził ktoś z Was na tych oponach albo ktos slyszał cos o nich ? http://www.allegro.pl/item944308384_205_50r17_nowe_opony_wanli_s1088_205_50_17_w270_xl.html

 

Tutaj masz dużo opinii na temat tych opon. ->http://www.opony.com/opony_osobowe_Wanli_S%201088_opinie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co komu opony na lato jak to cały czas zima :D u mnie wlasnie spadlo 10cm sniegu i dalej sypie. dramat na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zainteresowanie Panowie. Nie powiem te vredesteiny kuszą opinie mają niezłe cene w tym momencie tez trafiłem niezła bo 390zł/szt. polecono mi rownież Klebery Hydraxer w tej cenie czy o tej oponie jakieś opinie.. ewentualnie ktoś z doświadczenia mogłby polecic coś +/- 400zł ?

pozdr.

A ja mam kupione PIRELLI PZERO ROSSO 225/45/17 jednak jeszcze na nich nie śmigałem aczkolwiek opinie mają dość dobre.

W sklepie orzeł kupiłem i stały po w okolicach 400zł więc dość dobra cena :)

 

Adac.de poleca Pirelli Cinturato P7 w rozmiarze 225/45/17

 

Ich plusy to podobno:

 

+ bardzo dobrze wyważona

+ bardzo dobra na drogach suchych i mokrych

+ stosunkowo niskie zużycie paliwa,

+ małe zużycie bieżnika

+ najlżejsze opony w teście

 

W Orle cena jak Pzero Rosso więc proponuje zakup P7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem na kupnie letnich opon do mojego passka i tak sie zastanawiam co by było dobre.

Dunlop SP Fastresponse 205/55R16 91V FULDA 205/55R16 CARAT EXELERO

Bridgestone Turanza Er300 205/55/R16 91

 

Oczywiście mowa tu o nowych oponach ,jesli moze ktoś coś doradzić to bardzo proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem na kupnie letnich opon do mojego passka i tak sie zastanawiam co by było dobre.

Dunlop SP Fastresponse 205/55R16 91V FULDA 205/55R16 CARAT EXELERO

Bridgestone Turanza Er300 205/55/R16 91

 

Oczywiście mowa tu o nowych oponach ,jesli moze ktoś coś doradzić to bardzo proszę.

 

Proszę bardzo :) Te u góry tabeli są najlepsze ;)

 

http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Sommerreifen/205_55_R16/tab.asp?ComponentID=242488&SourcePageID=243132

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj sobie spokój, znajomy kupił do laguny i żałował. Strasznie głośne!!

 

 

własnie poczytałem troche opini na tej stronce co Gural podesłał i napewno ich nie kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Prosze o szybką odpowiedź., w gazecie miejscowej pojawiło sie ogłoszenie o 4 sztukach Bridgestone Turanza Er300 rocznik 2006 bieżnik od 5.5 do 6 mm, po 100zł sztuka, opłaca sie komplet?? Musze wiedzieć bo dzwoniłem do gościa i do jutra mam dać znać bo miał już pare tel a wstępnie umuwiłem sie że biore ale niemusz wiec co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki rozmiar tomek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

205/55/16 a przy takim normalnym średnim jeźdzeniu, jak każdy powiedzmy dziennie ok 50km do pracy itp i w weekend troche wiecej to takie opony 5.5 mm na dwa sezony starczą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wystarczą. Cena w miarę dobra, nie widziałem tych opon, ale jeżeli wyglądaja dobrze to warto je wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności