Skocz do zawartości
Gość are_cki

b6 Czy trzeba coś przerabiać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość are_cki

W moim Passacie (C3 2005r.) jest oryginalnie zamontowane rodio RCD 300.

Oryginalna navigacja do tego auta to MFD-2 (którą chcę kupić)

Ale nie wiem jak wygląda sprawa z podłączeniem.

Czy wystarczy odpiąć kostkę z radia i wpiąć ją do navigacji i będzie działać , czy wymagane są jakieś przeróbki oraz czy wymagana jest jakaś ingerencja w komputer samochodu.

Przeszukałem forum odnośnie tego zagadnienia i nic ciekawego na ten temat nie znalazłem, dla tego zwracam się do fachowców z tej dziedziny o pomoc i nie odsyłanie mnie do opcji szukaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antena GPSu ktorej radio RDC300 napewno nie posiada i auto tym samym jej tez nie ma. ale to juz najmneijszy problem. wszystko powinno działac, bo fis jest obsługiwany przez CAN, to radio tez po canach chodzi, co najwyzej jakas mała aktywacja VAGcomem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość are_cki

Dzięki kolego za podpowiedź. Czyli śmiało mogę kupić taką navigację , wypiąć radio z kostek , wpiąć je do navigacji oczywiście podłączyć antenę gps i wszystko powinno działać . Tak bynajmniej to zrozumiałem.

Z tego względu że jestem zielony w tym temacie to czy mógłbyś mi wyjaśnić co to jest ten ,,fis"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIS - MFI - Multi Function Idicator, FIS to tez z niemieckiego cos znaczy. to duzy LCD pomiedzy zegarami. ale wydaje mi sie ze twoje auto to ma juz w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość are_cki

Dzięki za oświecenie mnie . :hurra:

Zgadza sie auto ma dosyć spory wyświetlacz , szkoda tylko że nie ma na nim polskiego języka. A może da się coś z tym zrobić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że nie ma na nim polskiego języka. A może da się coś z tym zrobić ???
Będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności