Skocz do zawartości
LukaSol

B6 2.0 FSI problem po wymianie modułu komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Posiadam Passata B6 2005 r. 2.0 FSI
Od jakiegoś miesiąca miałem problem ze znikającym zasilaniem w prawym drzwiach z przodu. Nie działał centralny, sterowanie lusterkiem, otwieranie szyby. W losowych momentach i na losowy okres czasu napięcie wracało i było ok przez czasami godzinę czasami cały dzień.
Gdzieś wyczytałem, że moduł komfortu może generować takie problemy (na początku sprawdziłem tylko wiązkę i wtyczkę w słupku wyglądały w porządku)
Zamówiłem na allegro używany moduł komfortu, wszystkie numery na nim pokrywają się z moim modułem komfortu.
Po podłączeniu tego modułu komfortu z allegro zaczęła dziać się magia. Nie działa wspomaganie kierownicy, na desce rozdzielczej migają kontrolki od ABS, ręcznego elektrycznego, ESP, EPC, kierownica. 
Kasowanie ich za pomocą połączenia do komputera nic nie daje ABS pokazuje błąd stały i błędy wracają od razu po skasowaniu.
Podłączyłem mój oryginalny moduł komfortu jednak nic to nie dało dalej błędy wyskakują. 

Pomocy ? co mogłem spierdzielić ? rozkodować komputer ? Nadmienie, że nie znam się, nie potrzebnie się za to zabierałem... liczyłem, że to wymiana plug and play i tyle w temacie. 
W załączeniu filmik jak to się świeci https://drive.google.com/file/d/1q543wl81_LoNMZRl7PHnzWxospt9B7NJ/view?usp=sharing

Mocno namieszałem ?

ba3de555-7287-4018-ae9f-201b4b8cd4e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności sprawdź wiązki drzwi. Jak masz przełamane kable to będą się dziać cuda z drzwiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności