Skocz do zawartości
Gość boostertd

Małe przemyślenia na temat kierowcow BMW:)

Rekomendowane odpowiedzi

oglądam to :ok:

 

to jest super profesionalny wiejski tuning :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dlubie sobie przy aucie na parkingu,a tu podjezdza chybe e30 z czarnymi szybami i parkuje. po kilku minutach goscie wsiadaja i probuja odpalic - chyba z 30 sekund ciaglego krecenia rozrusznikiem :przestraszony: spojrzalem z pogarda :fuckyou2: gosciu chyba ze wstydu chcial pokazac co to za maszyna i z piskiem opon, zarzucajac tylem wyjechal z parkingu :krzeslem: dobrze ze zdjal noge z gazu, bo by jeszcze audi przerysowal. dodam tylko ze wykrecil jakie 180 stopni baczka wiec jakies tam opanowanie mial, ale auto zajechane i w glowie pusto :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do oglądania programu Operacja Tuning na TVN Turbo :ok:

Tede i jego goście z czarnej beemki 3 robią profesjonalny wieśniacki projekt na zloty i zawody..... można się pośmiać :rotfl::rotfl:

 

Pozdrawiam :vw:

 

Extra program, montaż "kar ałdjo" opanowali do perfekcji, nawet Ja bym nie wpadł, że w tak dobrym miejscu można podlączyc mase wzmaka :rotfl:

 

A co do BMW, no to taki mamy kraj, w którym panuje taka opinia,stereotyp.Opinia ta zostaje jeszcze bardziej nakręcana przez mega polskie "super fajne" produkcje filmowe i seriale w których a'la gangsterka jeździ oczywiście BMW, więc nie dziwcie się ludzie, że skoro idąc ulicą widzimy chłopaczka lub ogólnie mówiąc mężczyzne w wieku ok 20-30 lat mowimy, że to jakiś cwaniaczek,który diluje,ściąga haracze i obstawia wiejską potupajke lub po prostu pełna gangsterka. I taka jest właśnie pierwsza myśl jaka nam przychodzi do głowy, nikt z nas nie pomyśli, że ten chłopaczek kupił sobie właśnie TO Bmw, bo po prostu lubi tą marke, ceni ją za solidność i jakość, bo na prawde sporo osób,normalnych osób jeździ samochodami tej marki lecz oczywiście od każdej reguły są wyjątki i te właśnie wyjątki napędzają taką opinie.

Tak czysto teoretycznie. Na jaki samochód poleci laska na potupajce, na BMW E-36 czy Passata B3 ?? Odpowiedź jest bardzo prosta i potwierdza tą właśnie opinie panującą w naszym jakże pięknym kraju.

A co do stylu jazdy, to po prostu no comment, jeżeli już natrafimy na drodze na takiego właśnie wsioka, to Ja osobiście zachowuje bardzo bezpieczny odstęp od takiego samochodu, wielki przejaw cwaniactwa i chęć pokazania, że jest się panem na drodze w swojej super fajnej becie 316 lub 520 ze standardowo naklejonym znaczkiem M Power.

A najbardziej to rozbawiają mnie owe naklejki na BMW serii 7, tu widać wyjątkowy przejaw chęci pokazania, że ma się sportowy samochód, ale czy były BMW M7 ?? :niepewny::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano to prawda, ze laska [pusta, bo madra na auto nie leci] wybierze bmw zamiast b3, ale ja bym mojego dzika na 3xx nie zamienil. moglbym jezdzic bmw, ale chyba nie wielbil bym tak tak jak mojego sedanka w kolorze zieleni.

 

stereotypy funkcjonuja wszedzie. to lezy w naturze czlowieka, ale duzo ostatnio jest wlasnie polglowkow w starych bmw, ktorzy mysla, ze sa szefami mafii. nie kazdy kto ma bmw jest tepakiem. tak samo jest z vw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czysto teoretycznie. Na jaki samochód poleci laska na potupajce, na BMW E-36 czy Passata B3 ?? Odpowiedź jest bardzo prosta i potwierdza tą właśnie opinie panującą w naszym jakże pięknym kraju.

 

a wiec kolego tez jestem dziewczyna i powiem ci, że ja bym nigdy na jakas beemke nie poleciała :cisza:

 

 

wogóle BMW sa fe fujj :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdun_VW napisał/a:

 

 

Tak czysto teoretycznie. Na jaki samochód poleci laska na potupajce, na BMW E-36 czy Passata B3 ?? Odpowiedź jest bardzo prosta i potwierdza tą właśnie opinie panującą w naszym jakże pięknym kraju.

 

Jeśli już laska leci na auto to ma równie pusto w głowie jak i facet, który ją zabiera do tego auta, czyli jedno drugiego warte :P

Osobiście jestem fanką marki BMW.

 

P.S.

Dlaczego nikt nie pisze o kolesiach, którzy lecą na auta?? Bo na tak męskim forum nie wypada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt nie pisze o kolesiach, którzy lecą na auta?? Bo na tak męskim forum nie wypada??

Myśle że są tacy, ale to są na prawdę jednoski.

Wracając do tematu BMW to najbardziej śmieszy mnie to, że w Polsce jest 2 razy więcej Aut tej marki z serii "M" niż kiedykolwiek wyprodukowano na świecie. Chyba wiecie co mam na myśli :rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie pisze o kolesiach, którzy lecą na auta?? Bo na tak męskim forum nie wypada??

 

a myślisz ze sami sie do tego przyznaja ?? :]

 

 

Myśle że są tacy, ale to są na prawdę jednoski.

 

chyba jednak jest ich więcej niż myślisz :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Faceci nie "lecą" na samochody, my jesteśmy "automaniakami" ;) , choć osobiście przyznam się, że gdyby ktoś zaproponowałby mi przejażdżkę Veyronem, w charakterze kierowcy oczywiście, to bez wahania....zrobiłbym to i owo:)

A tak w ramach dalszego OT:)

IMHO w grupie użytkowników każdej marki znajdą się jacyś debile (np dzisiejszy spot Hondy na "patelni" i gościu ładujący się w Golfa). Ale niezależnie od marki jaką jeździmy każdy prawdziwy automaniak i automaniaczka powinni ze swoimi autami obchodzić się jak z kobietą (nie wiem jak ma się to do automaniaczek, ale na pewno coś wymyślę:)). Z "szacunkiem", "miłością", delikatnie a od czasu do czasu klepnąć ją (je) w tyłek:)

Sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak jest ich więcej niż myślisz

wszyscy!! wszyscy faceci to meskie szowinistyczne swinie ktore leca na samochody!! :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak jest ich więcej niż myślisz

Nie wiem, może jest ich troche więcej, ale w stosunku do płci przeciwnej to jest znikomy procent.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Nie wiem, może jest ich troche więcej, ale w stosunku do płci przeciwnej to jest znikomy procent.

pzdr

oj nie byłbym taki pewien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona, mógłbyś rozwinąć swoją myśl??? Tak z ciekawości pytam. Bo ja szczerze powiedziawszy mogę powiedziec że znam takie osoby, ale są to jednostki, które ciągle narzekają,że jest źle, nic w życiu nie osiągnęły i nic w tym kierunku nie robią....

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Bo ja szczerze powiedziawszy mogę powiedziec że znam takie osoby, ale są to jednostki, które ciągle narzekają,że jest źle, nic w życiu nie osiągnęły i nic w tym kierunku nie robią....

pzdr

nie bardzo wiem co masz na myśli - może nie "lecimy" na przyziemne samochody typu: BMW czy Mrecedes, ale na pewno za przejażdżkę ferrari przeleciałbyś siedzące w nim próchno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za przejażdżkę ferrari przeleciałbyś siedzące w nim próchno....

Drogą dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje ironizmy wobec mej aparycji są mam nadzieję efemeryczne... Tym sie różnimy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Drogą dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje ironizmy wobec mej aparycji są mam nadzieję efemeryczne... Tym sie różnimy.....

teraz to już w ogóle nie trybię o co Ci biega.

Ja o gruszce ty o pietruszce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz to już w ogóle nie trybię o co Ci biega.

chodzi mi o to ze nie przelecialbym zadnego prochna i nie kazdy jest do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czysto teoretycznie. Na jaki samochód poleci laska na potupajce, na BMW E-36 czy Passata B3 ?? Odpowiedź jest bardzo prosta i potwierdza tą właśnie opinie panującą w naszym jakże pięknym kraju.

 

a wiec kolego tez jestem dziewczyna i powiem ci, że ja bym nigdy na jakas beemke nie poleciała :cisza:

 

 

wogóle BMW sa fe fujj :dobani:

 

Ależ droga koleżanko, w moim poście nie miałem zamiaru obrażać kobiet,normalnych kobiet, chodzi mi oto, że tak się teraz porobiło, że BMW zdobyło taki status,(w sumie nie nazwał bym tego statusem, ale nie ważne) że wystarczy podjechać na wiejską potupajke lub nawet w mieście BMW seria 3 lub 5 albo 7 i dziewczyna myśli, że to jakaś gangsterka podjeżdża, wystarczy pare prostych słów i kobieta wsiada do samochodu, no takie mamy czasy, sorry, nie bez powodu ktoś uskutecznił słowo blachara. Oczywiście nie jest tak ze wszystkimi kobietami i oby tych porządnych było jak najwięcej.

A co do tego czy faceci lecą na samochody, oczywiscie, ze tak. Dużo bym dał, żeby sie przejechać nawet jako pasażer jakimś Porsche, EVO IX lub innym egzotycznym samochodem niedostępnym dla zwykłego człowieka. Tylko, że w tym przypadku różnica polega na tym, że facet "lecąc" na jakiś samochód ma jeden cel, przejechać się nim i co najwyżej pochwalić przy piwie ową przejażdżką, a kobieta (przepraszam, bo moge się mylić, ale tak to odbieram) "lecąc" na samochód, myśli głownie o tym, że skoro właściciel ma BMW to ma i pieniądze, więc i sponsoring będzie w zamian za..... i będzie czym sie pochwalić wśród koleżanek. No tak Ja to widze i jest to moje zdanie, dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogą dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje ironizmy wobec mej aparycji są mam nadzieję efemeryczne...
:rotfl: a ja sie kiedys zastanawiałem kto tego Miodka ogladał ze go puszczali w niedziele w południe w tv :rotfl: mowisz tak na codzien czy to był zart?

a co do facetow lecących na autka... ilu z nas nie ogladnie sie za autkiem typu nowe A8, S-klasa, seria 7? w sumie sporo juz ich ale i tak ja sie ogladam... i jak zobaczymy za sterem kobiete(zwłacza taką co ma wszystko na miejscu) w gronie facetow od razu sypia sie teksty "ooo taka laske wyrwac" (albo bardziej zazdrosne mowiace o tym jak sobie musiała na to autko zapracowac ale to jeszcze gorszy odchyl) ;] tylko pytanie czy to jest zart czy powaga? moim zdaniem wiekszosc facetow(w przeciwienstwie do sporej ilosci kobiet) za fajna fure i duzo zer na koncie do oltarza nie ciegnie a gadac gada rozne rzeczy przy kolegach a przy partnerce zupełnie odwrotne... i przewaznie to przy kolegach sciemnia ;] jesli juz to szybciej mozna faceta oskarzac ze bardziej patrzy na co jak babka wyglada niz na to jaka jest bo takich facetow jest masa ;]

 

moze zrobmy ankiete ile procent naszych partner(ek/ów) mialo własny samochod... a potem porownajmy wyniki babek i facetow

ja wiem jaki bedzie wynik i wiem ze babki beda mowiły ze tak wyszlo bo faceci czesto maja własny samochod no ale wyjdzie tez ze czesto faceci maja babki bez samochodu co oznacza ze na autka nie leca ;]

 

bierdrona, jesli klijetka była by taka ze bym jej nie przelecial za darmo to za przejażdżkę ferrari tez bym jej nie przeleciał... :wstyd: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki proponowałbym dokończyć drażliwe tematy na PW. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności