Skocz do zawartości
kamil1993

Bezprzewodowy AndroidAuto

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Szukalem szukalem i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.. posiadam Paska z 2015r., modelowo to jest 2016r. System jaki mam to Discovery Pro 2 i mam problem ze sparowaniem telefonu Samsung S20 FE tak aby AndroidAuto włączało sie bezprzewodowo. Po kablu oczywiscie wszystko śmiga jak nalezy. W ustawieniach AA na telefonie oczywiscie wchodzilem w tryb programisty i mam wszystko ustawione tak jak nalezy ale AA w aucie niestety nie widzi mojego telefonu. Dopiero jak podepne kabel to wszystko pieknie chodzi. Czy jest mozliwosc zeby te radio nie obslugiwalo AA bezprzewodowo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowy AA dopiero pojawił się w jednostkach MIB3 czyli w poliftowych bodajże od 2019 roku. Wcześniejsze tylko po kablu obsługują. Można ewentualnie dokupić adapter do bezprzewodowego aa np motorola MA1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lukass napisał:

Bezprzewodowy AA dopiero pojawił się w jednostkach MIB3 czyli w poliftowych bodajże od 2019 roku

i to nie we wszystkich. Mam MY2020, mam  MIB3 i bezprzewodowy jest tylko Carplay... AA wciąż po kablu...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dokupić AA wireless, działa dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 140 zł EKIY A1 Mini i śmiga. Dużo prądu ciągnie, więc jak jadę kilka godzin to i tak podłączam po kablu, ale na takie godzinne trasy albo do pracy to sporo wygoda. Najlepsze jest jednak to że w ogóle się nie zacina, nie laguje, bardzo ładnie działa jak za taką cenę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzonzi ale dodaj że masz iPhone czyli używasz Carplay a nie Android Auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shibby  wręcz przeciwnie. Mam Samsunga i używam AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dasz w takim razie linka? Bo modele pod AA widzę że kosztują ponad 300pln. Za 140 to jest wersja tylko z Carplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzonzi no to dokładnie ten sam link znalazłem. Zauważ, że wszystkie dostępne (i tanie) warianty są pod Carplay. Wyszarzone są pod AA ale jak na nie najedziesz to cena skacze do  323pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo było -58% promocja :D  Gratki że się udało :) Ale to trochę tak jak z moją Motorolą MA1... Sprzęt świetny ale nie polecam bo nigdzie się go nie kupi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności