Skocz do zawartości
MrWho

i Jak tu sie nie wqr...

Rekomendowane odpowiedzi

byłem 3 tygodnie temu na umówienie się na założenie gaz :) umówiłem sie na 13 paĽdziernika... ale miałem podac im jeszcze czy chcem zwykła instalke ( kolo niby powiedział ze sie da bo alu kolektor ) czy sekwencje ( qmpel powiedział mi że alu kolektor ale wstawi plastikowe i ze lepiej sekwencje ) dzwonie do nich i mowie ze zdecydowałem sie na sekwencje a kolo ze nie ma sprawy ale czy znam cene ja do niego że tak że 3450zł a on do mnie że to było dawno :| i qrwa teraz 4600zł :| Normalnie aż zaniemówiłem... wqrwiłem się nie samowicie... ludzie jak tak dalej bedzie wszystko drożeć zwiewam za granice :(

 

PS. Jedrek fajnie forum wyglada teraz i duzo bajerków pomocnych :) wielki browar chociaz ty mnie pocieszyłeś tym forum :D hihi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrWho - co do forum: spoko, miałem wolną sobotę to troche posiedziałem :D

 

co do gazu... na Twoim miejscu bym się popytał.. podjedĽ do jednego gazownika, drugiego - zorientuj się... pogadaj z kimś, kto ma II gen. w pasku B5 własnie... wg mnie sekwencja to przerost formy na treścią, ale oczywiście mogę się mylić bo teoretyzuje :)

pozwole sobie wkleić link do wypowiedzi jednego gościa, którego w sprawach motoryzacyjnych uważam za niezłego speca :)

http://szort.pl/sekwencja

 

poza tym polecam czasem poczytać jego wypowiedzi na pl.misc.samochody - nie dość że napędza swoje terenówki w części olejem jadalnym (tak tak) to niedawno próbował podłączać gaz do diesla :) tak, że gaz był wtryskiwany RAZEM z ropą, zapalał się od niej i jazda ;-) ale to już lekki OT, a żeby moderator schodziła na ot.... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędruś ja po prostu nie chcem kupywać nowego kolektora za 800zł :/ Ten qmpel gazownik mowił mi że już jakiś czas temu zakładali 2 gen w silniku audi A4 1,8 a to jest identyczny silnik... i na strojeniu rozwaliło im kolektor... i musiał zakład wymieniać na swój koszt... do tego poszło coś tam jeszcze w silniku bo odłamki poleciały dalej... reasumując zakład autogazu stracil na tym samochodzie około 6tys ( naprawa silnika + instalacja sekwencyjan za free dla kola którego był samochod... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość UhU

Hmm z 3450zł na 4600zł to jakaś przesada... Może wtedy rozmawialiście o Sequencie 24 np. a teraz koleś podał ci cenę pełnego Sequenta czy coś takiego... bo coś dziwne dla mnie jest żeby ta sama instalacja tak mocno zdrożała...

Ja się ostatnio dowiadywałem o cenę Sequenta 24 to mi gość rzucił że 3500zł z montażem.

 

A co do forum to jest teraz czadzik :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem sie już :] wcześniej to miała być sekwencja landirenzo... ale jak przedzwoniłem okazało sie że ta wczesniej za 3,5tys to miała byc jakieś cholera wie co i teraz bedzie właśnie landi renzo omegas czy jakoś tak :] ktora zdrozala z 4 na 4,6tys ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

 

ktora zdrozala z 4 na 4,6tys ...

 

Ta zdrozala! :| Wyglada to tak ze za winde cenowa robi benzina :evil: Jak gazowalem audika pare lat temu zaplacilem okolo 1200zl. Pozniej z ciekawosci zagladnolem sobie na ceny podzespolow inst.lpg i..???Wyszlo na to ze skubneli za robocizne okolo 55% z calosci :? (gazownik tez czlowiek z czegos musi zyc ale taaaki narzut???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BARANMC

gazik 2giej generacji też by pochodził ale miałbyś z nim wiecej problemow niż pozytku, zreguly swirują na wolnych a co do cen to przedmowcy dobrze radzą popytaj ,ja zakladałem gaz i mi 300pln sposcili, proste .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności