Skocz do zawartości
Gość Lasica

Auto po nie udanej kradzieży .

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lasica

Witam

 

Z soboty na niedziele chcieli mi zwinąć paska wywalona stacyjka i rozwalony licznik . I stad moje pytanie gdzie dostane wkładkę do stacyjki najlepiej (Wrocław , Legnica , Lubin ) i gdzie ja mogę dopasować do istniejącego kluczyka . Na allegro znalazłem takie aukcje ale nie wiem czy to dokładnie do mojego autka i sprzedający tez nie są pewnie na 100% . Passat z drugiej polowy 98 r kombi .

http://allegro.pl/item181157505_zamki_skoda_vw_seat_audi_kluczyki_kluczyk_pilot.html

http://allegro.pl/item183537707_volkswagen_stacyjka_3zamki_2klucze_nowka.html

http://allegro.pl/item183411283_audi_vw_kluczyk_scyzoryk_stacyjka_wkladka.html

http://allegro.pl/item184042949_vw_zamki_pilot_kluczyki_scyzoryk_zestaw_vw_nowy.html

 

 

Pozdrawiam i dziękuje bo to dzięki waszym opisom jestem jeszcze właścicielem Passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz co Cie uchroniło od tej kradziezy czekam na gg 1540256 pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz co Cie uchroniło od tej kradziezy czekam na gg 1540256 pozdro...
a nastepnym razem zrobimy to lepiej... :przestraszony::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nastepnym razem zrobimy to lepiej...

 

 

:rotfl:Andrzej, aż mi nangarstki powykręcało ze śmiechu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i dziękuje bo to dzięki waszym opisom jestem jeszcze właścicielem Passata

 

Teraz zastosuj punkt 1, 6 :ok:

 

 

Jeśli masz wyrypaną stacyjkę to kup sobie tylko dodatkowe nowe kluczyki scyzoryki z nowym grotem i wkładem stacyjki,

http://allegro.pl/item183411283_audi_vw_kluczyk_scyzoryk_stacyjka_wkladka.html

 

a drugą część pilota scyzoryka możesz sobie przełożyć ze starego klucza i będziesz w ten sposób miał otwieranie i zamykanie oraz Immo. Zamki z drzwi wywal kup sobie zaślepki kosztują grosze nawet w ASO. TU masz opis co i jak z kluczykami

 

img5821fg0.th.jpg img5826co9.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz co Cie uchroniło od tej kradziezy czekam na gg 1540256 pozdro...
a nastepnym razem zrobimy to lepiej... :przestraszony::krzeslem:

przeciez napisalem ze czekam na gg bo nie chcialem zeby tu tego pisał a złodziejem nie jestem :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a złodziejem nie jestem
jeszcze tego by brakowało :rotfl: chociaż, kto wie co za ludzie w necie piszą. Tylko się nie obrażaj, postaw się w sytuacji kolegi pokrzywdzonego i kombinuj co można sobie pomyśleć po Twoim poście, a i tak masz szczęście, że ugryzłem się w klawiaturę i nie napisałem wszystkiego, co mi do głowy przyszło w owej chwili.

 

Wiem, że nic nie wniosłem do tematu, ale strasznie mnie opuszki palców zaswędziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasica

Sposoby na odjechanie passkow były już tu opisane u mnie zastosowali 2 : na wtyczkę OBD 2 tylko że wcześniej przeniosłem gniazdo w inne miejsce i go nie znaleźli. Drugi sposób jaki użyli to na swój licznik ale nie spasiło im podłączenie po mojej modyfikacji .

Tak że autko stało sobie do 9 rano z otwartymi szybami i poza rozwalonym licznikiem i stacyjką nie było żadnych szkód pod siedzeniem laptop za 4 tys , komputerki przemysłowe w kartonie za 8 tys itp nawet fajkami się nie poczęstowali ;) Tak że to byli uczciwi złodzieje ;) interesowało ich autko nie zawartość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasica, gdyby zauważyli to wzięli by na pamiątkę na bank. Masz fuksa po prostu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigNieff

Ja tez przez to przechodzilem, niestety musialem oddac auto do dealera VW we Wro - byl to Motorpol na pieknej... auto stalo tydzien czasu bo zamawiali specjalnie do mojego auta stacyjke ktora dorabiali gdzies w niemczech pod moj kluczyk... dlatego to tyle trwalo! Koszt wymiany stacyjki i zamka w drzwiach razem z montarzem wyniosl mnie 790zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sposoby na odjechanie passkow były już tu opisane u mnie zastosowali 2 : na wtyczkę OBD 2 tylko że wcześniej przeniosłem gniazdo w inne miejsce i go nie znaleźli. Drugi sposób jaki użyli to na swój licznik ale nie spasiło im podłączenie po mojej modyfikacji .

Tak że autko stało sobie do 9 rano z otwartymi szybami i poza rozwalonym licznikiem i stacyjką nie było żadnych szkód pod siedzeniem laptop za 4 tys , komputerki przemysłowe w kartonie za 8 tys itp nawet fajkami się nie poczęstowali ;) Tak że to byli uczciwi złodzieje ;) interesowało ich autko nie zawartość .

Już tego to nie powinieneś pisać, bo mogą się kiedyś wrócić po to co zapomnieli ostatnio........... :rotfl:

A tfu, oby nie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności