Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Placek007

Lone Survivor bardzo fajny film polecam ( na faktach) w rolach głównych Mark Walberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ekino.tv/film,czas-na-milosc-about-time-2013,19080.html - Czas na Miłość

 

Fajny, taki życiowy, z przesłaniem i fajnymi scenami z życia codziennego, dziewczyny to lubią, stąd postanowiłem obejrzeć :lol

 

http://www.ekino.tv/film,the-numbers-station-2013,15954.html - The Numbers Station

 

Film opowiada o agencie CIA, który podpadł przełożonym i został obarczony niezwykle trudnym zadaniem ochraniania 20-letniej kobiety na pustyni w Nevadzie. Oboje staną się wkrótce celem ataku i będą musieli walczyć o przetrwanie.

Edytowane przez hahorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to lubią, stąd postanowiłem obejrzeć

 

Ujawniasz się? :zeco:lol

 

Połykam trzeci sezon Zakazanego Imperium...rozpoczęło się baaaardzo niemrawo ,ale po 4 odcinku.....ogień :diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ujawniasz się? :zeco:lol

 

Połykam trzeci sezon Zakazanego Imperium...rozpoczęło się baaaardzo niemrawo ,ale po 4 odcinku.....ogień :diablica

 

cienki mieszko jesteś , ja jak zarzuciłem to 3 sezony w tydzien połknołem :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z napisami mam,nie da rady podczas jazdy oglądać :wmorde:lol

 

:lol3

 

to musisz sobie lektora zatrudnić, najlepiej szybko czytającego takiego jak ma kubica, :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z napisami mam,nie da rady podczas jazdy oglądać
napisz na jaki cmentarz wieniec zamówić:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last-Vegas

 

 

fajna lekka komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeplatam sobie Zakazane Imperium trzecim sezonem Homeland....Piąty odcinek wgniótł w podłogę,taka zmiana sytuacji! Rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65148_505014002863837_335246282_n.jpg

 

jak zwykle - eastwood = dobre kino

 

mieszkoc ktoś skasował nasze posty zauważyłeś ?

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia - dla mnie bomba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ktoś lubi horrory to polecam Oglądałem w nocy przez słuchawki (dość głośno) myślałem że się p*sram ze strachu :D

Film na faktach co dodatkowo dało mi do myślenia :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOOK-THIEF.jpg

 

nie żadna holiwoodzka wielka strzelanina z efektami ale prawdziwy film, warto zobaczyć

jestem ciekaw czy odgadniecie kto w filmie jest narratorem?\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sądzi,że to komedia...to niech sobie od razu da spokój ;) Byłem wczoraj na tym filmie w kinie i połowa ludzi po 30 min opuszczała sale :wmorde

 

Film jest naprawdę mocnym obrazem alkoholika,bez upiększania,świetnie zagfrana rola przez Więckiewicza,osobiście uważam,że Smarzewski nakręcił najmocniejszy film w swojej karierze,przy którym nawet Dom Zły jest bardzo delikatny.

 

Niemniej polecam wszystkim którzy uważają,że polskie kino to dno-ten obraz pokazuje,że potrafimy zrobić mocny,dobry film!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemniej polecam wszystkim którzy uważają,że polskie kino to dno-ten obraz pokazuje

 

bo polskie kino to dno! ale dzięki bogu są nieliczni choćby ja w/w Wojtek którzy starają się robić dobre kino nie zważając na innych !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego należy oddzielić ziarna od plew i nie dawać się nabrać na niszowe tytuły które są denne ;) . Na szczęście jest trochę filmów godnych uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dom Zły jest bardzo delikatny.

a wg mnie to jego najsłabszy film(co nie znaczy zły)

Dom Zły i Drogówka bardziej mi się podobały

a ten tak na równo z Weselem.Mimo tego to i tak dobre mocne kino a niektóre sceny potrafią zbulwersować.

Teraz czekam na nowy film Pasikowskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie to jego najsłabszy film

 

Dom Zły jest o wiele mocniejszy niż Drogówka ale nijak się ma do Mocnego Anioła... o to mi chodziło Witoldzie drogi :cmok :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja 2: Shadow of a tear - sam nie wiem czemu obejrzałem go do końca... może ze względu na walkę Adkinsa.

Thor: Mroczny świat - dupy nie urywa, 1-sza część bardziej mi się podobała, no ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności