Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Z ostatnio obejrzanych filmów polecam:

 

Horrible Bosses - Szefowie wrogowie. Dla mnie jedna z lepszych komedii tego roku, dobre jaja.

 

Cars 2 - wiadomo. Bajek osobiście nie lubię ale auta mają takie teksty że rechotałem co chwilę.

 

The International - fajny film szpiegowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stawiam więc, że tak jest ogólnie w IMAXach bo przecież technologia ta sama.

Bywałem i w IMAXie i multikino 3D na moje gusta same plusy na pierwszą opcję główny plus to wielkość ekranu (ludzkie pole widzenia oka nie potrafi go ogarnąć) i system audio , a w multi niestety widać marginesy :(

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądnąłem

 

http://www.filmweb.pl/film/Habemus+papam+-+mamy+papieża-2011-531760

 

[ATTACH=CONFIG]69693[/ATTACH]

 

Beznadzieja Strata czasu

Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na filmie: Wyjazd integracyjny i jak to polskie komedie nie było żadnego wow! ocena wg mnie 5/10. Było kilka momentów że można było się pośmiać, ale szkoda 16 PLN :/ Jedyne co to chciał bym jechać na taki wyjazd hehe :D

link >> http://www.filmweb.pl/film/Wyjazd+integracyjny-2011-601849

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszły weekend oglądałem "epidemia Strachu" - film bardzo mi się podobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Wyjazd integracyjny średniawy bardzo. Ja za to polecam najlepszy moim zdaniem serial ever czyli Breaking Bad! Podstarzały nauczyciel chemii po tym jak dowiaduje się, że ma raka, postanawia zacząć robić metaamfetaminę, żeby ydobyć pięniądze dla rodziny. Niesamowicie trzyma w napięciu. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam :ok Bez smyczy / Hall Pass

 

 

http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CDMQtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DkUR7TMFbb70&rct=j&q=bez smyczy&ei=C_RkTuCGDInXsgbGlaSsCg&usg=AFQjCNEbYki7y6Vg548e1Ue-bQXbU8SVYw&cad=rja

 

dobry zgrzew :D

 

Ja też polecam, scena na saunie/basenie wymiata:)

 

Polecam tez film Ulice we krwi 2009, sporo przemocy, ciekawa fabuła, dobra gra aktorów (V.Kilmer,S.Stone i 50Cent):dobrze http://www.filmweb.pl/film/Ulice+we+krwi-2009-389746

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sala Samobójców..

..polecam , aż trudno uwierzyc ze to polska produkcja.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Vcj2OB527bg

 

---------- Post added at 16:41 ---------- Previous post was at 16:38 ----------

 

 

Ja też polecam, scena na saunie/basenie wymiata

Lepsza jest scena z wanną...

A ogólnie taki se trochę ckliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sala Samobójców..

..polecam , aż trudno uwierzyc ze to polska produkcja.

 

A dla mnie gniot nad gnioty, ogólnie polska kinematografia to koszmar od wielu lat i NIC fajnego nie nakręcono od dawien dawna - a ten film obejrzałem bo miał być inny, ciekawy. Owszem, był inny - ale i denny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten film obejrzałem bo miał być inny, ciekawy. Owszem, był inny - ale i denny.

Bo rzeczywistość jest ciekawsza....

To obejrzyj sobie to...

http://www.youtube.com/watch?v=GM4ZAcUVmNM

A potem przeczytaj TO, tylko proszę najpierw film potem dopiero jak było naprawde, prawda była okrutniejsza niz film, choć film jest niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie polska kinematografia to koszmar od wielu lat i NIC fajnego nie nakręcono od dawien dawna

 

Symetria ,Dług ,Komornik to gnioty? :hmm

 

. Ja za to polecam najlepszy moim zdaniem serial ever czyli Breaking Bad! Podstarzały nauczyciel chemii po tym jak dowiaduje się, że ma raka, postanawia zacząć robić metaamfetaminę, żeby ydobyć pięniądze dla rodziny. Niesamowicie trzyma w napięciu. Polecam!

 

Polecam Breaking Bad - przeszedłem przez 4 sezony (ma być piąty finalny) .

 

Serial opowiada o nauczycielu chemii z liceum który dowiaduje się,że ma raka płuc .Chcąc zapewnić byt rodzinie zaczyna "gotować" metamfetamine :hyhy

 

Pierwsze 3 odcinki potrafią uśpić,ale potem akcja nabiera tempa.Serial dostępny tylko z polskimi napisami . POLECAM :dobrze

 

 

Sons of Anarchy - przerobiłem wszystkie sezony - fajnie się to ogląda,ciekawa fabuła :dobrze

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breaking bad też polecam. Kończę własnie 3 sezon. Ogólnie dobry serial, choć są odcinki co potrafią uśpić i tak zanudzić, że chce się wyłaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie dobry serial, choć są odcinki co potrafią uśpić i tak zanudzić, że chce się wyłaczyć

 

walcz,ja pół godziny temu skończyłem całość :P Warto się pomęczyć chwilami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na The change up - Zamiana ciał. Komedia momentami bardzo seksistowska aż to bólu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 13 odcinków 4 sezony Sons of Anarchy ,czekam na 14 (premiera bodajże wczoraj była) i wyczytałem ,że mają robić 5 sezon :wmorde . Jak dla mnie bez sensu.Co prawda 4 sezon jest niezły (choć irytuje schemat scenariusza z poprzednich sezonów) i jest bardzo krwawy - prawie jak u Tarantino :haha.

 

Zabrałem się za Zakazane Imperium teraz-ciekawa fabuła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druchny zaczeliśmy oglądać i mierna podróba kac vegas, dotrwaliśmy do zatrzymania przez gliniarza. Straszny kaszan.

 

Za to planeta małp obejrzana wczoraj - mi się podobała. Nigdy nie przepadałem za filmami z małpiszonami ale ten był naprawdę fajny.

 

Dziś obejrzany "Czarny Czwartek" - mocny film. Warto zobaczyć z czym nasi rodzice mieli styczność.

 

 

 

I zaczeliśmy oglądać American Horror Story - nie jest złe ale nic w tym nadzwyczajnego. Szkoda, że The Walking Dead ma przerwę na 3 miesiące w emisji - bo po słabych pierwszych odcinkach drugiej serii - ostatni epizod był mocny jak cały pierwszy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj geneza planety małp Świetny film
wiem, ze o gustach sie nie dyskutuje, ale... ;)

osobiscie mi sie nie podobal, jakis taki bez tresci, i bez jakiejkolwiek fabuly. byly sobie malpki, laboratorium i kilka strzykawek, ble ble.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności