Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Transformers Dark Of The Moon - właśnie wróciliśmy z kina. Efekty zwalają z nóg. Moim zdaniem pod względem możliwości technicznych film the best of the best. Sama fabuła może być, nie jest to wybitne dzieło a czyste kino rozrywkowe. Porównując do takich ostatnich filmów jak Battle LA czy (o zgrozo co za gniot) Skyline - Transformersy zasługują na pochwałę. Jedynie ta plastikowa sucz co się zamiast Megan Fox pojawiła zasługuje na złotą malinę i kopa w ten pusty łeb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bez Megan miało być lepiej a wyszło gorzej... ale za to ********ucha najlepsza spośród wszystkich 3 częsci. Efekty czasami powalają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądał ktoś horror o tytule Delikatna? Jak oceniacie? Właśnie obejrzałam i jestem ciekawa opinii. Wg mnie nie jest to typowy horror, gdzie krew i trup ściele się gęsto chociaż końcówka filmu trzyma w napięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś z was Auta 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądał ktoś z was Auta 2 ?
tak ja ciekawe ale pierwsza część była lepsza moim zdaniem (na chomiku do pobrania z lektorem :D)

A oglądał ktoś Help lub oszukać przeznaczenie 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(na chomiku do pobrania z lektorem

 

jedynka czy dwójka ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedynka czy dwójka ? ;)

auta 2 jedynkę też znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Transformers Dark Of The Moon - właśnie wróciliśmy z kina

Lektor czy napisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers Dark Of The Moon - wybieram się na 3D do IMAXA. Efekty muszą poalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lektor czy napisy ?

 

poważnie pytasz?

 

jak tak - to oczywiście że napisy. W kinie taki film z lektorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poważnie pytasz?

Poważnie pytam -słabo wygląda kilku letni fan transformersów , składający literki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa... kumam :) To czekajcie aż się na BD pojawi, z lektorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Transformers Dark Of The Moon - wybieram się na 3D do IMAXA. Efekty muszą poalać.

 

no i jak robi wrażenie? bo tez chce sie wybrac do mojego lokalnego IMAX-a jeśli warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu wyświetlania 3D - to w Gdańsku bywam w 2 kinach - Krewetka ma Dolby 3D, a Multikino ma system IMAX. Po premierze Awatara ja oglądałem go w Dolby 3D, a niektórzy koledzy byli w multikinie w IMAXie i ich opinie były bardzo złe. Że za ciemno, że głowa bolała, że obraz miał słabą jakość. Namówiłem dwóch z nich do wycieczki do Krewetki, ich odczucia były zupełnie inne. Jakiś czas później byłem na jakimś filmie w 3D właśnie w Multikinie (darmowe bilety) - i... rzeczywiście było słabo. Obraz drżał, efekty 3D były takie sobie - nie wiem więc jak w innych kinach, ale w Gdańsku w Multikinie 3D to dla mnie porażka. Stawiam więc, że tak jest ogólnie w IMAXach bo przecież technologia ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier był w IMAX w Katowicach na jakiejś wycieczce z technikum,oglądał film o teleskopie Hubble'a. Wrażenia - wypas,obraz większy niż w normalnych kinach ( ekran 24m na 18m), okulary do 3D większe i lepsze niż np. Cinema City w Bielsku Białej. W sobotę prawdopodobnie będę w IMAX w Krakowie więc napiszę coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem wczoraj transformers 3 3D nie w polsce wiec nie polece kina co do efektow 3D masakra praktycznie caly film 3D co wczesniej sie nie zdazalo na innych filmach co do tej plasikowej ......... to jakies nie porozumienie laske porywaja i w trakcie tego porwania 3 razy ma inne ubrania i biega po gruzach w szpilkach koles facjata zrysowana a ona ani zadrapania i fryzurka ciagle swietna to jedyna rzecz na minus filmu reszte goraco polecam fanom takich filmow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić:

[ame]

[/ame]

 

jest z czego się pośmiać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REZYSERIA - Jodie Foster.

WYSTĘPUJĄ - Mel Gibson, Jodie Foster

2011 - USA

DRAMAT

 

the-beaver-poster.jpg

 

Jesli lubicie ten gatunek to film się wam naprawde spodoba.

 

"Czasami, dochodzimy do punktu, w którym, aby iść dalej, musimy zacząć wszystko od nowa. Zaczynamy postrzegać siebie jak uwięzionego w pudełku. I bez względu na to jak próbujemy się z niego wydostać, samo-uzdrowienie, terapia, lecz coraz bardziej i bardziej się pogrążamy. Jedyna droga, żeby się z niego wydostać jest się go całkowicie pozbyć. Myślę, że najpierw to pudełko budujesz, jeśli ludzie dookoła ciebie łamią twojego ducha, to komu oni potrzebni? Twoja żona, która mówi, że cię kocha, twój syn, który cię nie znosi. Chcesz ich wyciągnąć z tego nieszczęścia. Zaczynanie od nowa nie jest wariactwem. Wariactwem jest bycie nieszczęśliwym i trwanie w tym półśnie i odrętwieniu, dzien po dniu. Wariactwem jest udawanie, że się jest szczęśliwym. Udawanie, że wszystkie sprawy idą jak należy, do konca twojego cholernego życia. Cały potencjał, nadzieję, całą radość, uczucia,pasję, to wszystko takie życie z ciebie wysysa. Zatem trzeba do niego dotrzeć, złapać i wyrwać się z tego."

 

mały cytat z filmu dla okazania atmosfery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności