Skocz do zawartości
sznikers23

Uciekające fale radiowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Jafo, zależy mi na uczestnictwie w tym forum, więc git. Regulamin święta rzecz. Czuję klimat Twojej irytacji i sorki. Jednak pragnę zaznaczyć, że nie każdy ma czas czytać całe archiwum forum, by odnaleźć odpowiedź na swój problem. Niektórzy pracują dość długo, nie siedzą całymi dniami na forum, by szperać... mam nadzieję, że choć po trosze mnie rozumiesz.

Nie uważam się za kogoś, kto stoi ponad. Po prostu uważam, że żyjemy w kraju demokratycznym i mamy prawo do wyrażania swoich poglądów.

Jednak pomimo wszystko sorki. A forum jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może zdjęcie Swojej anteny najlepiej z GPS bo nie wiem jak wygląda oryginalna antenka i czy ja takom ową mam na dachu. Będę wdzięczny za jakieś zdjęcie oryginału z GPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak pragnę zaznaczyć, że nie każdy ma czas czytać całe archiwum forum, by odnaleźć odpowiedź na swój problem. Niektórzy pracują dość długo, nie siedzą całymi dniami na forum, by szperać... mam nadzieję, że choć po trosze mnie rozumiesz.

 

To i ja skorzystam z dobrodziejstwa demokracji ;-)

Kolego nie obraź się, ale miejmy na uwadze, że osoby które udzielają się na forum, robią to poświęcając swój wolny czas. Nikt im za to nie płaci.

 

Jeśli decydujemy się na korzystanie z forum musimy akceptować panujące tu zasady.

Coś od siebie, coś dla siebie.

 

Nie mamy czasu na szperanie..., a ludzie na forum mają dla nas znaleźć czas i odpowiadać? ;-)

 

Jeśli taka farma pomocy komuś nie odpowiada, istnieje wariant komercyjny - pojechać do serwisu/mechanika, dać im zarobić. Bez szukania, bez netykiety ;-)

 

Pozdrawiam

 

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

 

Będę wdzięczny za jakieś zdjęcie oryginału z GPS

Antena z gps:

632419167

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam maly problem zanikaja mi fale radiowe jak wlacze ogrzewanie tylnej szyby co z tym zrobic radio mam orginelne passatB6 2.0TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam maly problem zanikaja mi fale radiowe jak wlacze ogrzewanie tylnej szyby co z tym zrobic radio mam orginelne passatB6 2.0TDI

 

Tzn. Pojawia się szum?

Może któraś ze ścieżek grzejnych szyby jest uszkodzona i miejsce słabego styku "smaży" się wytwarzając masę zakłóceń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktos z takim problemem? A mianowicie od trzech dni fixuje mi radio Sony. W taki sposób, ze nagle samo się jakoś przestawia nie wiem w jaki tryb i gdy nawet zmieniam stacje, czyli zamiast Radia ZET, włączam RMF, to pomimo tego, że napis na RDC zmienia się na RMF, to dalej gra mi ZETKA :kwasny: na inne stacje jak przełączam, to też jest to samo. Wyświetla nazwę danej stacji a gra nadal jedna i ta sama. Całkowity RESET przyciskiem pod panelem radia - nic nie daje. Dopiero odpiecie całkowite kostki z tyłu na parę minut i ponowne podłączenie - pomaga :D Ale tylko na dzień - dwa i znowu sie przestawia. O co tu kaman? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi gra zamiast ZETki - RMF na każdym przycisku :hmm Albo w ogóle nic nie wyszukuje. Nikt nie miał takiego przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności