Skocz do zawartości
Gość przemek24l

wysokie obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemek24l

mam pytanie co moze byc obroty nie schodza ponizej ok.3000tys bo dokladnie to niewiem bo niemam obrotomierza z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie krokowca i lamdde sprawdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się dzieje cały czas czy tylko na ciepłym silniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnięty potencjometr :dobani: taki prostokątny z czarnego plastiku i znjaduje sie po prawej stronie przy "gruszce" Wewnątrz ma dwie powierzchnie stykowe. Wyrobił sie po prostu. Miałem to samo - a skoro nie masz obrotomierza, to ci podpowiem, ze przeważnie obroty "stawały" na wartosci 2000 - 2200 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek24l

DZIEKI ZA PODPOWIEDZI!!!!!NIEMAM POJECIA CO MU SIE STALO ALE SAMO SIE NAPRAWILO:)LECZ NIEWIEM NA JAK DLUGO:(

 

/capsa wyłącz - mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wspominiałeś czy masz gazownie :] od gazu tez takie rzeczy moga sie dziac, ale na 90% to silniczek krokowy- przeczyść trzeba i będzie śmigał dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś miałem taki problem ale w vw jetta na gaźniku po prostu zagiął się wężyk chyba podciśnienia powietrza przynajmniej coś z powietrzem miało wspólnego raz było dobrze a potem nagle 4, 5 tyś obrotów wymieniłem ten wężyk i po sprawie

może u ciebie też jakiś problem z powietrzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek24l

mam gaz i troche mnie denerwoje bo cos dlygo z obrotow schodzi i takie male pytnko jest mozliwe zeby 1.8 90KM(kombi) palil 13.5 litra pol roku temu jak go kupilem to w 10l sie miescil :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Lambde sprawdź.Poszukaj na forum bo parę razy pisałem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lambde sprawdź.Poszukaj na forum bo parę razy pisałem jak to zrobić.

 

ja też stawiał bym na lambde i dobrą mase do niej najlepiej dodatkową prosto do silnika ,przerabiałem to w swoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milaem takie same objawy sprawdz uklad elektryczny, silniczek krokowy i jak juz koledzy wspomnieli lambde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności