Skocz do zawartości
Gość dayv

Prawie ze pelen skret 1bieg i gaz - stuki - co to ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dayv

Siema

 

 

Dawno mnie tu nie bylo :]

 

Ostatnio fundnelismy wolkowi nowe koncowki drazkow co by sie lepiej prowadzil (200 pln z wymiana i geometria) lecz tearz zauwazylem ze przy skrecie (nie zawsze) w lewo z wieksza predkoscia (najlepiej start z 1 biegu przy skreconych kolach) dochodza dziwne strzelania popukiwania.

 

Do fahowcow

 

Co sie usralo ? przegub :|?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mozliwe, chyba ze cos z maglownica, sprawdz na postoju, jak nie puka to raczej przeguby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodbniej przegub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

na postoju jest cisza.

 

 

ile kosztuje przegub ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz czy guma nie jest popekana ? jezeli jest to narazie wymien gume i wymyj nafta przeglub i naladuj nowego smaru grafitowego moze pomod na dosc dlugi czas no chyba ze sam stuk jest dla ciebie nie do zniesienia lecz moze ustac. Jezeli guma jest ok to juz go starosc lub piszczanie kolami na skreconych kolach wymeczyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skręciłeś kołami w lewo i stuka to -------wymień lewy zewnętrzny przegub i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saharek

u mnie jest podobnie, ale przy jedzie od jakiś 40km/h słychać jakby koło biło,ale nie zawsze. jeden mechanik twirdzi ze lozysko, drugi ze przegłub a trzeci ze lozysko w skrzyni, zna ktos jakiś zakład na ślasku co zajmuje się kompleksowo zawieszeniem? sprawdzenie lozysk, przegłub itd...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawiał na przegub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym obstawiała przegub....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to 2 tygodnie temu ... wymieniłem lewy zewnętrzny przegub (pęknięta guma i zero smaru) a w prawym przy okazji wymieniłem gumę bo juz się zrobiła spraciała. Wszystko przez te dynamiczne ruszanie na skreconych kołach ale co zrobić jak czasem trzeba by się włączyć do ruchu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności