Skocz do zawartości
Michał P.

Zawias - są jeszcze jakieś ori ? (ew. godne polecenia)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Czeka mnie wymiana kompletu zawieszenia z przodu. Wiem, że górne wahacze były ori TRW dolne Lemfo. Z tego co doczytałem, to Lemforder nie był sprzedawany nigdy w komplecie (każdy osobno, luzem w kartoniku) więc zestawy które można znaleźć za niemałe pieniądze to prawdopodobnie podróbki (?). 

Stąd pytanie - gdzie kupować by nie żałować i nie wejść na minę ?. Nie chcę ładować w jakis MS, SKV, Kamoki i innych chińczyków, ale jeśli wydam mase złotówek na jakąś podróbkę Lemfo to równie dobrze mógłbym kupić za tą samą wartość 3 komplety MS ;) 

Widziałem w dziale usług, że kolega @elemenateur na stronie ma zestaw Lemo za niemałe pieniądze, ale to też zestaw co budzi podejrzenia.

Jestem w kropce, doradzicie panie i panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem z mechanikami, to podobno Master Sport jest całkiem niezły. Wytrzymuje zaskakująco długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MichalSWD napisał:

Z tego co rozmawiałem z mechanikami, to podobno Master Sport jest całkiem niezły. Wytrzymuje zaskakująco długo.

Wertując ten temat: 

Niestety ale MS zbiera słabe opinie ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem tak: mam 434 tys km nalotu. Z wahaczy wymieniony dół na TRW (pojedynczo, jak zaczynały się problemy). Góra oryginał (zmienione tylko tulejki gumowe, bo sparciały). Stuków i luzów zero. Nigdy nie szukałem zestawów, bo mi to nie było potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod ten temacik, bo też szukam wahaczy na wymianę i nie mogę się zdecydować co kupić w rozsądnej cenie Kamoke czy SKV, co wy o tym sądzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem zestaw Lemfordera łącznie z drążkami i końcówkami drążków. Kupowałem u znajomego z ASO, więc chyba nie jest to zamiennik? Zapłaciłem coś ponad 1500zł. Wcześniej miałem oryginalne zawieszenie. Wymiany dokonywałem przy przebiegu 292000km. Myślę, że nie zrobię już kolejnych dwustu tysięcy, ale wolałem wymienić i mieć spokój, by za jakiś czas nie wracać do tego tematu. Po wymianie auto prowadzi się jak marzenie, nawet na 19stkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności