Skocz do zawartości
Marios

IC od 2.5TDI do 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Smic jest poprostu grubszy prawie 2 razy od seryjnego,montujesz jak orginał,dlatego że jest grubszy ma więcej miejsca na powietrze żeby lepiej schłodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Octa
tego SMICa o większej wydajności montuje się w te samę miejsce co seryjnego ?? robi się jakiś lepszy przelot powietrza ?? ten lepszy SMIC jest większy czy poprostu wykonany z miedzi ??

Witam

W octavce montuje się go w ORI miejsce, przelot powietrza a dokładnie jego chłodzenie, wynika z dużo wiekszej wydajności i pojemności w stosunku do serii.

Nie, nie jest z miedzi.

Wygląda tak:

customsmicgruboscko9.jpg

Pozdrawiam i dziękuje za takie zainteresowanie tym tematem

No od tego mamy forum kolego, ciesze się że mogłem coś podpowiedzieć itp.

Co do szczegółów, to skontaktuj się z Wojtkiem. :ok:

 

 

Pozdrawiam

Tymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko odnośnie ile Ciebie to kosztowało?? ... w moim przypadku ten SMIC zapewne też będzie załatawiany od Aligatora ale poprzez firmę TUNE-UP.PL (Rob555) tam też będzie montowany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wstępnie umówiony z Robertem z TUNE-UP na okolice czerwca z wymianą IC na wydajniejszy SMIC jak i turbo więc z niecierpliwością czekam na wyniki Twoich modyfikacji. Będę miau przetarty szlak ;)

Co do cen to Robert mówił o 1000 zł za SMIC i 1000-1200 za turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Octa

Marios, Mój samochód dla Wojtka był autem testowym ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wstępnie umówiony z Robertem z TUNE-UP na okolice czerwca z wymianą IC na wydajniejszy SMIC jak i turbo więc z niecierpliwością czekam na wyniki Twoich modyfikacji. Będę miau przetarty szlak ;)

Co do cen to Robert mówił o 1000 zł za SMIC i 1000-1200 za turbo.

 

jak ja się pytałem to cena za SMIC około 1200zł ale wspomniałęm też coś o kratce w nadkolu na styl S4 ... możliwe że to też wzięte pod uwagę albo i nie :P tak czy inaczej kratkę też będe robił dla lepszego przeciągu :P zbieram oszczędności do kupy :P w pierwszej kolejnosci muszę wymienić tacze i klocki na tyle oraz kupić zestawik zeonów do soczewek :) w maju zapewne będe robił tego SMICa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy więc jaką cenę sobie zażyczy. Ja tam kratex do nadkola już zanabyłem w Castoramie za 14 zeta tyle tylko, że nie mam czasu go zamontować. Wygląda badziewnie, ale najważniejsze żeby spełniał swoją rolę. Jak ściągałem przedni zderzak przeniosłem sobie też syrenkę klaksonu zamontowaną w kierownicy powietrza w inne miejsce coby nie zasłaniała IC - pewnie nic to nie poprawia, ale dziwnie to wyglądało za to jaka satysfakcja z wykonania niezwykle skomplikowanej pracy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marecek i ja takze uskucznilismy tjunink by catorama:) ladna chromowana krateczka:) balem sie na poczatku o mozliwosc zabrudzenia IC ale po 2 latach od montazu jest czysto.

Nie wim jak jest w Octach montowany IC ale chyba IMO troszke inaczej niz w wzdluznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności