Skocz do zawartości
Variant CL

Klima, głośninki, centralny zamek...

Rekomendowane odpowiedzi

KLIMA:

Mam pierwsze auto z klimą maualną. Jak ją włączyć ?? Czy ustawia się po prostu pkrętłem na "zimno" i włącza przycisk AC ??? A do czego służy przycisk obok niego przedstawiający coś w rodzaju "obieg zamknięty" albo "recyrkulację" ???

 

GŁOŚNIKI:

Ile oryginalnie jest głośnikó w Passacie GL i jakie będzie okablowanie ?? Ja mam 2 w desce rozdzielczej, 2 w dzrwiach przodnich, a czy powinny być w bagażniku po bokach rolety ?? Czy tylko okablowanie dla nich ??

 

CENTRALNY ZAMEK:

Wyczytałem, że GL miał dwustopniowy centralny zamek. Co to oznacza ?? Bo faktycznie zauważyłem, że jak przekręcę kluczyk drzwi się zamykają a za chwilę znosu słycac jak pracuje mompa centralnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ją włączyć ?? Czy ustawia się po prostu pkrętłem na "zimno" i włącza przycisk AC ???

Tak

A do czego służy przycisk obok niego przedstawiający coś w rodzaju "obieg zamknięty" albo "recyrkulację" ???

Tak

GŁOŚNIKI:

Ile oryginalnie jest głośnikó w Passacie GL

4 lub 8 lub 10

CENTRALNY ZAMEK:

Wyczytałem, że GL miał dwustopniowy centralny zamek. Co to oznacza ?? Bo faktycznie zauważyłem, że jak przekręcę kluczyk drzwi się zamykają a za chwilę znosu słycac jak pracuje mompa centralnego...

 

A czym Ty wogóle się poruszasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czym Ty wogóle się poruszasz???

 

Passat B4 1995r. Variant 1.9 TDI 1Z, GL

 

W przypadku 8 lub 10 głośników gdzie były one rozmieszczone ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8, 2 w drzwiach przednich + gwizdki w podszybiu, 2 w drzwiach tylnich + gwizdki przy klamkach. W plastikach przy rolecie nie mam nic ani głośników ani kabli

, ale ktoś na forum pisał że miał tam głośniki i w sumie miał 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli z tyłu brak głośników to i kabli najprawdopodobniej też daremnie szukać. w kostce przy radiu wtedy są tylko 4 kable. u mnie oryginalnie - gwizdki w podszybiu i głośniki w drzwiach do tego dociągnięte głośniki do tyłu przy rolecie elipsy 4x8 bodajże trochę roboty z tym było ale opłacało się dodatkowo jak ciągnołem kable do głośników to pociągnołem od razu 2 ekranowane - sygnałowe, 1 guby +12V, i jeden cienki-załącz subwoofer/wzmacniacz. masa gdzieś się znajdzie a dla melomanów warto pomyśleć odrazu bo pużniej znów wszystkie plastyki trzebaby ściągać (cały dzień roboty) :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macieekg

Sorki za odkopywanie tematu, ale mam pytanie w temacie a nie chcialem zakładać nowego. Planuję montaż głośników w przednich dzwiach (aktualnie są tylko seryjne w podszybiu). Po odkręceniu tapicerki drzwi znalazłem kable do głośników. Nie wiem czy są one podłączone do instalacji? W brązowej kostce ISO są zamocowane 2 pary kabli od głośników lewe i prawe i nie wiem czy do nich wchodzą te kable z podszybie czy są też do nich podłączone te kable z dzwii.

 

2 pytanie, we wnęce na radio jest podłączone takie coś. Czy może mi ktoś powiedzieć co to jest i do czego służy? (fotka w załąćzniku) Z tego urządzenia wychodzą 2 pary kabli głośnikowych oraz 2 puste przewody czarny i zielony.

 

Pozdrawiam

plik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki za odkopywanie tematu, ale mam pytanie w temacie a nie chcialem zakładać nowego. Planuję montaż głośników w przednich dzwiach (aktualnie są tylko seryjne w podszybiu). Po odkręceniu tapicerki drzwi znalazłem kable do głośników. Nie wiem czy są one podłączone do instalacji? W brązowej kostce ISO są zamocowane 2 pary kabli od głośników lewe i prawe i nie wiem czy do nich wchodzą te kable z podszybie czy są też do nich podłączone te kable z dzwii.

 

 

Skoro chcesz podlączać głośniki w drzwiach, to połóż nowe kable. Wyjdziesz na tym lepiej niż byś podłączył pod oryginalną wiązke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macieekg

W sumie racja ale czy tam jest dużo prucia deski żeby to jakoś położyć?

Jak w końcu idą kable podszybie/dzwi szeregowo czy rónolegle?

Wie możę ktoś co to za element jest (poprzedni moj post)

Edytowane przez macieekg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie możę ktoś co to za element jest (poprzedni moj post)

 

Jak dla mnie to jest przekaźnik - poczwórny. Wnoszę po ilustracji na obudowie.

 

maarc

Edytowane przez maarc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności