Skocz do zawartości
navik

Montaz fotelika dla dziecka w systemie ISOFIX

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś miał chęć to prosze o wykonanie zdjęcia uchwytu z naniesionymi wymiarami.

Ewentualnie ma może ktoś na zbyciu uchwyt w promocyjnej cenie :roll

Edytowane przez bmateuszd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktoś miał chęć to prosze o wykonanie zdjęcia uchwytu z naniesionymi wymiarami.

Chcesz go sam wystrugać ? :wmorde

Było z 10 razy pisane w tym temacie.

Podzwoń po ogłoszeniach angielskich Superb'ów na części.

Ja swoje 2 szt. wraz ze śrubami kupiłem za 50 zł + przesyłka. :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz go sam wystrugać ?

Było z 10 razy pisane w tym temacie.

Podzwoń po ogłoszeniach angielskich Superb'ów na części.

Ja swoje 2 szt. wraz ze śrubami kupiłem za 50 zł + przesyłka. :)

Pozdro.

 

Troche sie rozglądałem ale nic ciekawego nie było, tylko 1 za 80zł.

Poza tym wystruganie uchwytu to nie problem. Mam czas, sprzęt, materiał i chęci to tylko przyjemność takie struganie.

Wymiary ułatwiłyby troche prace ale i bez tego można wszystko wykonać.

 

PS - A za te 50 bądz 80zł moge sobie ,,wyciąć jeden dzień z życiorysu":alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No niby to tylko rurka, dwa druty i dwie blaszki .... ale sam bałem sie tego uchwytu wykonać (choć rownież mam sprzet i mozliwosci).

 

Oryginał był testowany i jest pewność że wytrzyma to co ma wytrzymać, a przy samoróbce jest tylko wiara że będzie ok.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb
Witam

 

No niby to tylko rurka, dwa druty i dwie blaszki .... ale sam bałem sie tego uchwytu wykonać (choć rownież mam sprzet i mozliwosci).

 

Oryginał był testowany i jest pewność że wytrzyma to co ma wytrzymać, a przy samoróbce jest tylko wiara że będzie ok.

 

pozdr

 

Kolega ma rację. Spawy i materiał jest testowany i dopuszczony do montażu. Ja tam za Chiny nie ryzykowalbym na swoim dziecku aby zaoszczędzić parę złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukałem, szukałem i nie znalazłem miejsca gdzie mogę wkręcić ten uchwyt. Posiadam wmontowane fabrycznie foteliki (unoszone) dla starszych dzieci w tylnej kanapie. Jest to możliwe, że mój Passat nie posiada możliwości montażu ?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb
Witam.

Szukałem, szukałem i nie znalazłem miejsca gdzie mogę wkręcić ten uchwyt. Posiadam wmontowane fabrycznie foteliki (unoszone) dla starszych dzieci w tylnej kanapie. Jest to możliwe, że mój Passat nie posiada możliwości montażu ?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

jeżeli chcesz zamontować system isofix musisz zdemontować tylną kanapę wraz z oparciem, ja u siebie otwory miałem zalepione folią na taśmie montażowej w VW,

wejdz do mnie na post mojego passata i post nr #26 jest fota, mam nadzieje że pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też są "unoszone dla starszych dzieci" i zamontowalem bez problemu uchwyty isofix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz zamontować system isofix musisz zdemontować tylną kanapę wraz z oparciem, ja u siebie otwory miałem zalepione folią na taśmie montażowej w VW,

wejdz do mnie na post mojego passata i post nr #26 jest fota, mam nadzieje że pomogłem

Muszę przyznać, że jednak słabo szukałem bo te otwory są, tylko były zaklejone szarą taśmą na srebrnym lakierze i początkowo ich nie dostrzegłem. Nie pozostaje mi teraz nic innego jak szukać używanego uchwytu bo nie ukrywam, że cena nowego jak za kawałek metalu jest zbyt wygórowana. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb
Muszę przyznać, że jednak słabo szukałem bo te otwory są, tylko były zaklejone szarą taśmą na srebrnym lakierze i początkowo ich nie dostrzegłem. Nie pozostaje mi teraz nic innego jak szukać używanego uchwytu bo nie ukrywam, że cena nowego jak za kawałek metalu jest zbyt wygórowana. Dzięki za pomoc.

 

co do ceny to pojęcie "względne" ja dla mojej pociechy kupiłem w ASO, a nie ukrywam polowałem długo na aukcjach i niestety nic nie było :kwasny i kupiłem nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

a nie ukrywam polowałem długo na aukcjach i niestety nic nie było

 

Trzeba pytać sprzedawców którzy mają skody superb na części. Da się kupic za 100-150 za 2 szt.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passat_avb
Witam

 

 

 

Trzeba pytać sprzedawców którzy mają skody superb na części. Da się kupic za 100-150 za 2 szt.

 

pozdr

 

wiem ogarniałem ten temat, ale nic nie było, a potrzebowałem na gwałt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do ceny to pojęcie "względne" ja dla mojej pociechy kupiłem w ASO, a nie ukrywam polowałem długo na aukcjach i niestety nic nie było :kwasny i kupiłem nowe

 

Witam.

Oczywiście cena to pojęcie względne. Podejrzewam po wstępnym rozeznaniu rynku, że może być ciężko to cudo znaleźć. Wysłałem z tuzin maili do osób, które sprzedają Passaty i Skody Superb na części ale bez powodzenia. Jak się nic nie uda znaleźć to pewnie skończy się podobnie jak u Ciebie (ASO). Pozdrawiam

Edytowane przez kauczuk90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem z tuzin maili do osób, które sprzedają Passaty i Skody Superb na części ale bez powodzenia.

Bez urazy ale e-mailować to możesz do babci a nie do handlarza. :hyhy

Szukaj też na szrocie.

Ja swoje 2 szt. ze śrubami dorwałem za 50 złociszy 004.gif

Wada taka że dostałem klucz w łapki i kazano mi się samemu obsłużyć smile01.gif

Pozdro.

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem 2 sztuki za 200 zl od gościa rozbierającego skode superb...

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy potraficie podać numery katalogowe inne anieżeli oryginał VW - 8 DO 813 545 belki Isofix, która pasowała by do B5 FL 2001 1.9TDI, np od skody czy audi?

 

wnioskując z rozmów wcześniejszych odpada :(

-4 DO 813 545 C od Audi A8

-3B5 813 545 A (strona lewa) oraz 3B5 813 546 A (strona prawa) od 4motion

- 1C 0858675 - lewy i 1C 0858676 - prawy od New Beetle

- 8E0813545B

Edytowane przez galazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kupiłem 2 sztuki za 200 zl od gościa rozbierającego skode superb...

Widać wiedział gość co sprzedaje. :wmorde

 

czy potraficie podać numery katalogowe inne anieżeli oryginał VW - 8 DO 813 545 belki Isofix, która pasowała by do B5 FL 2001 1.9TDI, np od skody czy audi?

Superb oraz A6 mają tą samą numerację co Passat.

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o 4B0 613 545A, od Audi chyba A6, wygląda bardzo podobnie, czy ten podejdzie do B5?

Edytowane przez galazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać wiedział gość co sprzedaje.

niewątpliwie:)

Ale ponieważ na alledrogo chodzą co najmniej po 140zł/szt w stanie mocno rdzawym, myślę że nie przełaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oglądałem wczoraj foteliki 18-36kg montowane przez ISOFIX. Zastanawia mnie na kotwica, która jest montowana za fotel. Orientujecie się, jak to zamontować w B5?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności