Skocz do zawartości
Szelbi

Bi ksenon B7 19 a 21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum , posiadam Passata b7 , postanowiłem zmienić sobie lampy ze zwykłych na bixenon z ledami , kupiłem lampy z nr 19 , kupiłem na Allegro adaptery z których wychodziły 2 kable które trzeba było podłączyć do BCM w kostkę c nr 48 i 49 , zrobiłem wszystko jak kazali , niestety w tym miejscu zaczyna się problem , lampy świecą lecz wyświetlają się błędy na liczniku odnośnie przeplonych żarówek , brak zmiany na auto z led na xenon , muszę ręcznie przestawiać z postojowych na mijania oraz nie działają przesłony które włączają światła długie , zamiast długich włączają się halogeny , walczę z tym już 2 tydzień , czy jest ktoś w stanie mi pomoc , podpowiedzieć co robię zle , przekodowalem w vcds na bixenony , ściągnąłem z drugiego auta który ma oryginalne bixenony z led wsZystkie ustawienia i nic .... brak sił . imageproxy.php?img=&key=4ac350283c2c00a8

714DE936-933D-4A45-ACE1-64C232B98B41.jpeg

242ED442-89D3-450D-ADC3-E062D764C433.jpeg

 

87644A61-80C6-4C3F-84CC-81BCF1FCA8D5.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto by było wkleić autoscan, zakodowanie bix'ów w gw to średni pomysł, jeżeli nie masz modułu AFS, niezbędnego do prawidłowego działania bixenon'ów. Napisz do tych specjalistów co Ci opierniczyli ten wspaniały zestaw(zapewne nie tanio) aby Ci podali jak masz to zakodować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłania się kodowanie bajtu 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mkpol napisał:

Kłania się kodowanie bajtu 18.

Możesz podpowiedzieć jak to zakodować ? Będę wdzięczny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Kodowanie zależy od tego jaką masz wersję oświetlenia w aucie. Tak jak napisał Wolfe. Niech ci sprzedawca poda jakie ma być kodowanie. A tak z innej beczki to gdzie masz spryskiwacze i układ samopoziomowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów, może sprawa dla jednych się wydawać głupotą. Ale ja mam ogromny problem. Mianowicie mam problem z reflektorami, elektryk pyta się jakie to lampy (19 czy 21) w serwisie nic im nie wiadomo tylko podali mi numer części. Czy ktoś by był w stanie mi rozszyfrować jakie to reflektory jakie sterowniki jaka cyferka skrętne czy nie? ogólnie specyfikacje bo oszaleje chyba :/ nr:  3AB941043

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz jaki masz problem. Co mechanik ma na myśli z tym 19 21. Inaczej temat bez szans na ogarnięcie i trafi do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19- ksenon ze światłem kierowanym

21-ksenon z dynamiczną światłem drogowym

Twój to 21

Edytowane przez grabotg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Piszę z pomocą do fachowców w temacie wymiany reflektorów w VW CC po lifcie 2012 rok. Zaczął mi parować jeden reflektor, w tym przypadku będę musiał go wymienic. I teraz nieznania mi kwestia...chciałbym wymienić oba reflektory na xenony z kropkowanym paskiem LED do jazdy dziennej. W tym momencie mam reflektory bez tych diod. Czyli żarówkę PW24W w światłach do jazdy dziennej. Czy jest opcja aby założyć te "wspanialsze" reflektory czy nie ma takiej opcji? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności