Skocz do zawartości
kiszony56

Kiedy i Gdzie Odbywają się zloty / spoooty w Woj Mazowieckim lub Warszawa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się zapytać gdzie i kiedy odbywają się Zloty / Spoty w Woj Mazowieckim lub Warszawa ewentualnie okolice ? Jak coś chętny jestem aby wpaść i moża coś było pomyśleć o koszulkach i wgl , smycze i nie tylko jakiś sesja zdjęciowa i kalendarz czy coś ? Ewentualnie zrobić jakis zjazd wynajać domki na mazurach czy coś i pojechać i tam się zintegrować :) Pisać Pisać chętny jestem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze blade, ale żeś na pomysł wpadł, że też nikt wcześniej o tym nie pomyślał ? Jak coś to ja też się piszę ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny i wgl ? Prosze pisac akurat cieplo jest mozna spotkac sie wieczorem czy cos jakas wspolna jazde zrobic filmik skrecic z tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to tak na serio? czy mamy jakiś problem z uprawnieniami na forum... w tym samym dziale co tu - rzuć okiem na samą górę listy tematów... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam sa posty z 2k18 a  mamy 2k19 duzo moglo sie zmienic z moze jest ktos chetny na jakis zlocik ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2019 o 18:41, kiszony56 napisał:

Tam sa posty z 2k18 a  mamy 2k19 duzo moglo sie zmienic

Nie. W Mazowieckim w zasadzie nic się nie dzieje. Najczęściej, jak już w ogóle, to spotykamy się na dwuosobowych spotach technicznych.

Dnia 10.07.2019 o 18:41, kiszony56 napisał:

moze jest ktos chetny na jakis zlocik ? 

Ktoś pewnie jest, ale robienie kolejnego dwuosobowego spota raczej nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jestes Albercik chetny organizuje wieksza grupe na jakis fajny zlot i wrzucenia troche fot na grupe moze znajda sie tacy co przyjada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2556041174503535&set=gm.1010376975973542&type=3&eid=ARD_Rz_NKBIrZQVxAtyo1XM0050IpmyR513I3kqfewVObAWDIXauUOyR1Y2OHnOP90RGEb65ZNFvMVuD&ifg=1

 

 

Coś nowego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oddolna inicjatywa spotkaniowa ;). Zaglądaj na szajsbuka, bo nie ma stałych terminów spotów ani miejsca. Najpierw było na Narodowym (przegapiłem... :() a teraz pod Tesco. Następnym razem pewnie gdzieś pod dachem się spotkamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności