Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli kto ma albo wie gdzie znajdę jak wymienić żarówka proszę podesłać będę wdzięczny

Poczytaj, ale przeczytaj uważnie, tam jest wszystko opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mogę poprosić o link do mojego problemu bo tu kolega poniżej nie wkleił i nie mogę nic znaleźć dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie? Czy po wyłączeniu zapłonu powinny się palić ilość kilometrów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie? Czy po wyłączeniu zapłonu powinny się palić ilość kilometrów???

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.Dzięki śliczne...

Mam jeszcze taki problem z "systemem antykradzieżowym" czy coś takiego a więc wcześniej było wszystko ok a teraz coś się stało że jak wyciągnę kluczyk to nie chce się odtworzyć i muszę tym przyciskiem a i jeszcze nie mryga ta kontrolka koło tego "dzydzla"

A i samochód to passat b5 1.9 TDI 115KM

Czym to może być spowodowane?? Z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha.Dzięki śliczne...

Mam jeszcze taki problem z "systemem antykradzieżowym" czy coś takiego a więc wcześniej było wszystko ok a teraz coś się stało że jak wyciągnę kluczyk to nie chce się odtworzyć i muszę tym przyciskiem a i jeszcze nie mryga ta kontrolka koło tego "dzydzla"

A i samochód to passat b5 1.9 TDI 115KM

Czym to może być spowodowane?? Z góry dzięki...

 

No to albo zamek do roboty albo sprawdź czy moduł komforty nie pływa przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzis w moim passacie zapaliła sie kontrolka poduszek bezpieczeństwa,tak sama od siebie i nie chce zgasnać.Nie było nic naprawiane itp.Czy musze podpiąc komputer?czy są jakieś inne sposoby na usuniecie tej kontrolki.Z góry dziekuje za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzis w moim passacie zapaliła sie kontrolka poduszek bezpieczeństwa,tak sama od siebie i nie chce zgasnać.Nie było nic naprawiane itp.Czy musze podpiąc komputer?czy są jakieś inne sposoby na usuniecie tej kontrolki.Z góry dziekuje za porady

 

Pewnie jakiś błąd,bardzo możliwe że jeżeli masz poduchy w fotelach to poruszyłeś jakąś kostkę pod fotelem i wywaliło błąd.Tak czy inaczej musisz podpiąć komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

115 KM, TDI, 1999r.

 

Czy w passacie na desce jest kontrolka włączonych świateł mijania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
115 KM, TDI, 1999r.

 

Czy w passacie na desce jest kontrolka włączonych świateł mijania?

Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano na zimnym silniku sobie testuję i dochodzę do wniosku, że do zgaśnięciu kontrolki podgrzewania świec, należy jeszcze kilka sekund odczekać i zapalić silnik, a nie palić od razu - mój szybciej pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kontrolką płynu chłodzącego. Poniżej temperatury 0st po odpaleniu rano zapala się kontrolka i chwilę piszczy. Kontrolka zgaśnie po osiągnięciu pewnej temperatury silnika, natomiast jak mamy na plusie to się w ogóle nie zapala. płyn jest w normie, bezpiecznik też sprawdziłem. Obstawiam jakiś czujnik ale jeszcze nie bardzo wiem który. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja mam pytanko nigdzie nie znalazłem, czy we wszystkich pasatach występuje kontrolka check bo u mnie ona w ogóle się nie zapala przy przekręceniu kluczyka ani przy teście vag. dodam ze bezpiecznik nr 12 jest ok morze ktoś to po prostu dezaktywował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy .dzieki za wyzej wymienione kontrolki. warto takie cos miec w samochodzie jesli sie nie jest obczajonym co do czego jest. ale mam taki problem. co jakis czas wlacza mi sie sam wykrzyknik na desce, ale nie jes to ten co pokazuje reczny. sam wykrzyknik miga i piczy. co to jest za kontrolka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol pisze:

"Rowniez mam pelny FIS-czyli to chyba jest normalne-na pelnym FIS'ie wyskakuja Ci tylko ostrzezenia-ikonka plus podpis (po niemiecku, angielksu, wlosku, francusku-zalezy, jaki jezyk masz ustawiony)..."

Czy jest możliwość samemu zmienić język komunikatów????

Jeżeli tak to jak to zrobić?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcol pisze:

"Rowniez mam pelny FIS-czyli to chyba jest normalne-na pelnym FIS'ie wyskakuja Ci tylko ostrzezenia-ikonka plus podpis (po niemiecku, angielksu, wlosku, francusku-zalezy, jaki jezyk masz ustawiony)..."

Czy jest możliwość samemu zmienić język komunikatów????

Jeżeli tak to jak to zrobić?????

vag-iem kodujesz poszukaj na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat, ale nie znalazłem odpowiedzi na następujące pytanie. Czy w każdym 3B kontrolki oleju i cieczy są dwufunkcyjne? Pytam bo leniwy jestem i nie lubię sprawdzać stanu oleju. Kontrolka poziomu bardzo by mnie ucieszyła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam pytanie dotyczące pikania sygnalizatora w 3B o zmniejszaniu sie temperatury zewnetrznej, nie zauwazylem w jakich przedzialach nastepuje sygnalizacja..?? aa i jeszcze chyba okolo -6'C ta śnieżka śniegu wyłacza sie i nie ma jej.. czy u was tez tak jest??? dajcie znac, albo podeslijcie linke jesli "odgrzalem kotleta" :)) pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczyna pikać jak jest +4'C. A śnieżka ginie lecz nie wiem po ilu 'C:)

Edytowane przez Tomek_Passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności