Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam chyba u siebie1/2 FIS (na dole info tekstowe a powyzej ikonki) i nie dział mi też kontrolka tempomatu mimo że jak w VAGu zrobie test zegarów to zapala sie. Czy ktoś wie o co moze chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba u siebie1/2 FIS (na dole info tekstowe a powyzej ikonki) i nie dział mi też kontrolka tempomatu mimo że jak w VAGu zrobie test zegarów to zapala sie. Czy ktoś wie o co moze chodzic?
Było juz o tym w tym temacie b5 nie ma aktywnej kontrolki tempomatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba u siebie1/2 FIS (na dole info tekstowe a powyzej ikonki) i nie dział mi też kontrolka tempomatu mimo że jak w VAGu zrobie test zegarów to zapala sie. Czy ktoś wie o co moze chodzic?

 

Czytaj: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=76574&highlight=kontrolka+tempomatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moje pytanko dotyczy kontrolki silnika-spalin,otóż w ogóle nie mam jej na liczniku,czy jest to możliwe,że nie mam jej wcale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydatne, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzis podczas jazdy zapalila mi sie zolta kontrolka ESP. Nie migala tylko palila sie ciagle. Po wylaczeniu i wlaczeniu silnika nie zapalila sie ponownie, choc nie mial okazji juz nigdzie jechac wiec nie wiem czy sie nie zapali jak bede wracal z pracy. Czy ktos wie od czego to moze byc?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za podpowiedzi.

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może podłącz vag i sprawdź czy nie ma jakiegoś błędu. A moje pytanko w sprawie kontrolki silnika aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Vag wykazal kilka bledow: Czujnik swiatla stop, co okazalo sie tez spalona zarowka stop, no i kolejny czujnik ale tym razem polozenia gazu. Do tego wyszlo jeszcze kilka bledow ale wszystko powiazane z obrotami, polozeniem walu itd ale z tego co sie orientuje to przez to, ze jest najprawdopodobniej rypniety czujnik polozenia gazu dlatego wychodza tamte bledy. Wiec jak wymienie czujnik polozenia gazu to dam znac czy reszta bledow sie skasowala. Jesli zas ktos ma inne zdanie prosze o skorygowanie moich domyslow i podpowiedzi.

Pozdrawiam

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nadal nie mogę się doszukać czy powinienem mieć tę kontrolkę,czy w ogóle ona występuje w mojej wersji.Po włączeniu zapłonu nic się nie wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż nigdy jej nie widziałem u siebie.Podświetlając latarką zegary w ogóle nie widać jej ikony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób może dobrej jakości foty tego licznika i wrzuć na Forum. Idealnie byłoby gdybyś znalazł jego oznaczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że się zainteresowałeś sądząc po etka to jego numer jest:3b0 919 860 ax podświetlenie zielone.Pozdro.M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ETKI wynika jaki powinien być... A jaki jest to już inna bajka (może poprzedni właściciel coś grzebał). Aparat do ręki i pstrykaj foty... Potem śrubokręt i szukaj oznaczenia ;)

 

Koledzy AEB'owcy? Czy u któregoś z Was też nie ma tej kontrolki?

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W moim liczniku tez brak tej kontrolki silnika nigdy jej nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec w opisie jest jeden brak na temat ktorego nie jeden pewnie sie zastanawial, mianowicie na predkosciomierzu w polozeniu zero wskazowka wskazuje takie polprzezroczyste pole (kropke) ktore sie nigdy nie zapala, zas mi raz mrugnela na czerwono lub pomaranczowo, ale przez ulamek zekundy.

Mam nadzieje ze kazdy ja ma i moze ktos sie orjetuje, bo ciekawi mnie do czego sluzy.

Czy przypadkiem nie sygnalizuje odciecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, w passacie ojca uszkodziła się turbina, została wymieniona na nową, błąd skasowany i teraz moje pytanie ta żółta ikonka komputera powinna gasnąć po przekręceniu zapłonu i odczekaniu chwili czy dopiero po odpaleniu? w skodzie mamy gaśnie chwile po właczeniu zapłonu bez potrzeby odpalania. z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, w passacie ojca uszkodziła się turbina, została wymieniona na nową, błąd skasowany i teraz moje pytanie ta żółta ikonka komputera powinna gasnąć po przekręceniu zapłonu i odczekaniu chwili czy dopiero po odpaleniu? w skodzie mamy gaśnie chwile po właczeniu zapłonu bez potrzeby odpalania. z góry dzięki za odpowiedź

Powinna gasnąc po odpaleniu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności