Skocz do zawartości
krzychubum

Jakie owiewki do B5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

co byście panowie powiedzieli na temat owiewek do bocznych szyb, jakoś nie mam szczęścia

zobaczyć paska B5 . chodzi o wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wachowicz_domel

Dla mnie wiocha ale to mój gust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hmariusz1

ja kupiłem na giełdzie w krakowie za 20 zł nowe z niemiec.

Fajnie w aucie ale boję sie o linki podnośnika szyby czy opór przy domykaniu szyb nie zerwie ich fotke może w niedziele Ci podam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego paska kupiłem w Niemcowni z owiewkami z przodu. Co lepsze są one robione przez jakąś polską firmę.

 

a11

 

a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jak wrzucić zdjęcia. :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska firma HEKO. Dla mnie fajne :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w Octavii owiewki, chyba diabeł mnie podkusił. Za jakiś czas zrysowały się i wyglądały marnie. Po opuszczeniu szyby owiewki lekko brzęczały. W GolfieIV w mojej firmie są owiewki, niby nie wieje przy lekko opuszczonych szybach ale Golf nie ma klimy, więc to ma jakiś sens. Ja osobiście już nie założę więcej owiewek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za fotki i linki w kierunku owiewek, zakupiłem w piątek już są wkomponowane,

niestety brak fotki...czasowo , moim skromnym zdaniem wygląda ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkaliście sie kiedys z białymi owiewkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział by mi któryś z urzytkowników owiewek jak się to sprawuje po paru latach, chodzi mi o to czy szyby przy zamykaniu się otwierają czy raczej wszystko ok, przymierzam się do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim pasku juz załozone ponad dwa lata , jestem zadowolony , nic sie nie dzieje , nic nie peka i nic nie wyblakło , kupiłem firmy heko na przednie szybki jak dla mnie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w cienkim, dla mnie też rewelacja jeżeli chodziło o tamto auto, do pasiastego troszku mam obawy że szyby będą świrować przy zamykaniu, stąd moje pytanie. Na upalne dni jest to świetna sprawa bo w cienkim zawsze zostawiałem lekko szyby uchylone, i nie smażyło słońce tak tapicerki w środku bo cyrkulacja była. W cienkim były heko i nic innego w grę nie wchodzi, dzięki chłopaki za odpowiedź, ale może jeszcze ktoś się wypowie bo twierdze że w passacie jest jednak mało miejsca jak na montaż owiewek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owiewki założone wszystko działa jak należy, mają blaszki rozporowe i wszystko kapitalnie działa :) to dla zainteresowanych, choć zauważyłem że heko poleciało na jakości strasznie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co to się zakłada?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby można było zostawić uchylone szyby w upalne dni :) i żeby nie napadało do auta przy załamaniu pogody... Przynajmniej ja tak z tego korzystam :)

Edytowane przez Tomaszek704
ortografia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności