Skocz do zawartości
Gość andrzejj

Problem z zarowka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzejj

Mam problem z wymiana zarowki cofania w pasacie B 5 3BG sedan ROK 2002. Nawet nie wiem jaka tam jest PLIZ Pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma dostępu jak do pozostałych. Przed chwilą sprawdziłem. Być może po zdjęciu całej lampy jest dojście, ale tego nie jestem pewny. Sprawdź dobrze wyszukiwarke, może coś znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejj

Juz kiedys paczalem i trzeba chyba odkrecac cala lampe chociz nie chce mi sie w to wierzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konstruktorzy tak by zaprojektowali tak prosty element, że trzeba demontować tylną lampę by zmienić żarówkę?! Choć ja mam kombiaka to też miałem problem jak wyciągnąć płytkę z żarówkami. Nie wiem jak w sedanie jest, ale u mnie musiałem najpierw odkręcić gniazdo z żarówką kierunkowskazu. Oprócz dwóch uchwytów na płytce właśnie to gniazdo kierunkowskazu trzyma całą płytkę. Nie wiem, może w sedanie jest podobnie.

Żarówka jest normalna 21 watowa z bolcami w rozstawie 180 stopni. Od kierunków i stopów żarówki już nie mają bolców w rozstawie 180 stopni tylko pod kątem. Tych ostatnich nie szło dostać na żadnej stacji benzynowej a w ASO ponoć jedna kosztuje 9 złotych!!!

 

A nawet jak trzeba będzie odkręcić to tylko są trzy śruby ;)

1726875882th3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z wymiana zarowki cofania w pasacie B 5 3BG sedan ROK 2002. Nawet nie wiem jaka tam jest PLIZ Pomozcie.

 

Marek Ma rację ja kiedyś bawiłem się tylną lampą i udało mi się wyciągnąć listwę z żarówkami jest ona na trzech zatrzaskach i w kolorze jasno szarym-tyle pamiętam ciemno było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z wymiana zarowki cofania w pasacie B 5 3BG sedan ROK 2002. Nawet nie wiem jaka tam jest PLIZ Pomozcie.

 

Wymiana - tak jak koledzy radza, a co do typu zarowki - u mnie wszystkie zarowki w obu lampach to P21/4W, chociaz dla swiatel mijania zwykla 21 wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności