Skocz do zawartości
robak91

brak nadmuchu po resecie klapek

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie mam paska 2007 r fsi 2.0 ostatnio bawiłem sie tak zwanym ukrytym menu resetowałem klapki nadmuchu potem bawiłem sie kanalami nadmuchu  i nagle ogrzewanie przestało wogule działac nie moge zmienic siły nadmuchu wszystko niby gra jak zmieniam siłe nadmuchu ale wogule nie leci powietrze działa ledwie co.czy mogłem cos namieszac z tymi kanałami?? darady to zresetowac w jakis sposub??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś odczytać błędy - zapewne podczas adaptacji jakiś element wykazał awarię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak bawiłeś się klimą?

Zaczerpnięte z naszego forum:

1.ECON/AC + obieg zamkniety = auto test climy
2.ECON/AC + nawiew od dolu do gory = reset climy
3.ECON/AC + nawiew od gory do dolu ,na nogi = ?
4.ECON/AC + nawiew do srodka ,na twarz = nastawy podstawowe
lub inna wersja
1. ECON (A/C) + obieg zamknięty wciśnięte razem - wyświetla błędy klimatyzacji
2. ECON (A/C) + nawiew do środka wciśnięte razem - test klimatyzacji
3. ECON (A/C) + nawiew na górę następnie pokrętła od ustawień temperatur - prawdopodobnie zmiana jakiś (nie wiem jakich) nastaw
4. Zapomniałem jaka to była kombinacja klawiszy na panelu - resetowanie błędów w klimatyzacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiem że wcisnelem coś I pojawiły mi się jakieś kanały po przestawiamlem  i teraz wogule nie działa nawiew. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat już poruszam zrobiłem reset klapek klimy po czym nawiew przestał działać całkowicie. Potencjometr wskazuję siłę nawiewu ale nic nie leci na cieplym na zimnym nic wogule nie dmucha macie pomysł co to może być nie mam opcji podłączenia go pod kompa. Może to być rezystor? Gdzie szukać awarii jakieś pomysły. 

IMG_20181029_190557.jpg

IMG_20181029_190837.jpg

Passat b6 2007 rok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. U mnie tak samo się dzieje - brak nawiewu z kratek wentylacji chociaż słychać wentylator. Natomiast jak włączę obieg zamknięty to czuć powiew. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie jest problem takiego typu że turbo nawiew na przednią szyję działa tylko na LO a jak tylko dam jedną  kreskę samoczynnie się przełącza i do tego zauważyłem jeszcze że jak daje nawiew na nogi to po stronie pasażera wieje chłodniejsze powietrze. Są wymienione cztery uszkodzone silniczki, błędy skasowane, kalibracja zrobiona itp. Proszę o pomoc w tej sprawie DZIĘKUJĘ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ustawieniu Auto wieje wam ze środkowych kratek nad zegarkiem? U mnie tylko wieje z bocznych kratek, na nogi i przednią szybę? Tak powinni być czy coś się zepsuło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności