Skocz do zawartości
Gość kristenis

elektryczne szyby i central

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kristenis

problem z centralem opisałem w poprzednim poście.wczoraj otwierając centrala w tym samym momencie zaczeła mi sie otwierać tylna szyba.do tej pory nie miałem po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki domykania szyb a teraz po wyciagnieciu kluczyka wszystkie sie domykaja.moge też dowolnie sterowaćszybami z panelu kierowcy przy dzwiach bez kluczyka ale tylko czasami.czy to ma jakiś związek z moimi kłopotami z centralem czy też elektryka zaczyna mi fiksować??pomożcie zgóry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz jakie auto.

 

Ja stawiam na walniety modul komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kristenis

passat 1.8 gl kombi wersja zelektryką i tempomatem 107 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bagażniku obok koła zapasowego masz takie urządzonko sterujące centralnym i szybami. powinieneś je dać do sprawdzenia. myślę że ci właśnie nawala. Widziałem taki przypadek, że szyby same się otwierały i zamykały zamki zresztą też. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w bagażniku obok koła zapasowego masz takie urządzonko sterujące centralnym i szybami

Ja w swoim pasku urządzenie do sterowania szybami mam pod tylnią kanapą(kombi) a pompkę zamka centralnego w bagażniku przy kole zapasowym.Całe połączenie modułu od szyb do pomki polega tylko na jednym kabelku!!! Podczas zamykania drzwi z kluczyka i przytrzymanie kluczyka w pozycji "zamknij"na ten kabelek jest podawany (+) i następuje zamknięcie szyb(puki trzymam klucz w pozycji zamknij).Myśle że problem otwierających sie szyb leży raczej w module domykania szyb a nie central zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmon25

ja mam ten sam problem czasami szyby i szyberdach domykają sie po dłuższym przytrzymaniu w pozycji zamknięcia a czasami nie, co może być nie tak z tym modułem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tpolo

Dzygit mądrze prawi i sensownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczas zamykania drzwi z kluczyka i przytrzymanie kluczyka w pozycji "zamknij"na ten kabelek jest podawany (+) i następuje zamknięcie szyb

To dlaczego otwiera mi dwie szyby (bo tylko z przodu elektryka) a zamyka tylko kierowcy? Chyba, że w B4 jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności