Skocz do zawartości
Gość sajek

jakie alufelgi???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sajek

witam mam passata B4 rok 96 chcialem kupic uzywane alumy z oponami na allegro tylko nie wiem jakie kupic do mojego passata nie znam sie na tym doradzcie mi prosze teraz mam na zimowych oponach felgi 14 ale wydaja mi sie za male czekam na wiadomosc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tofficzek

Hej :) ja mam passka b5 2001 r na felgach 16 i jest OK. A co do allegro to po moim ostantim zakupie juz im nie ufam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diodo0

witam. kolego ja mam zalozone na zime felge 15 z oponami 195 na 65!! i mam tyle miejsca ze na lato bede wstawial 16 na 205 na 45 . 1 cal to 3 cm wiec trzeba mniej wiecej poobliczac aby ci licznik nie oszukiwal wiec nie przesadz.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sajek

chlopaki prosze o porade wlasnie zebym nie przesadzil ja myslalem o 15 nie wiem czy za male i jakie kupowac jaki rozstaw srob pod b4 i obrecz pierscienia pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego tak po pierwsze to ten temat felg do tego passka byl juz poruszany set iles razy.. wiec zanim napisales bylo poszukac na forum. A swoja droga ja polecam Ci na lato 205/50/15 a roztaw srub to zalezy czy masz na 4 sruby czy na 5. Jezeli 4 to bedzie wtedy rozstaw 4x100. A szerokosc felgi to najlepiej 7J. Pozdrofka... A jeszcze jedno.. temat jakie felgi do passata to temat rzeka.. kazdy bedzie mowil co innego. Powiem tylko tyle ze jak masz za duzo kasy na drazki, amorki i prostowanie felg to wszystko powyzej 15cali bedzie ok :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diodo0

no zgadzam sie z poprzednikiem. ale szczerze patrzac to felgi 14 wygladaja troche w b4 jak od malucha. ja tak jak pisalem mam 15/185/65. obliczalem i profil mam za duzy aby bylo idealnie z licznikiem ale nic nie trze itd. aha i ja mam 5*112 rozstaw srob. Pozdro i milego wybierania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

W B4 standardem fabrycznym były 14, oraz 15 cali. Tak więc te rozmiary polecam. Owszem można "upchnąć i 16, ale kosztem komfortu i

duzo kasy na drazki, amorki i prostowanie felg
Ot i wszystko wg mnie... :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazio_pkw

Męczą mnie od dluższego czasu takie oto felgi:pirelli 1 i pirelli2 . Ma ktoś może fotke b4 na takim felunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Nie będę zakładał nowego tematu więc zadam pytanko tutaj;)

Na nowy sezon planuje kupić nowy felunek...przeglądałem allegro i zdecydowałem się na takie: http://moto.allegro.pl/item719395901_nowe_felgi_16_4x100_vw_polo_lupo_caddy_passat.html

Według mnie będą pięknie pasować do b3:)

Pytanie moje jest takie czy warto kupować te felgi z allegro?? Nic się z nimi nie będzie działo?? Typu nie zejdzie farba po myciu czy coś??:D Jeżeli ktoś coś wie na ten temat proszę o poradę;)

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie pasują a nie podobaja Ci się seryjne http://moto.allegro.pl/item722785915_felgi_aluminiowe_fire_ice_org_vw_golf_4x100.html według mnie to jedyne słuszne felgi do B3

 

P.S. pamietaj że te felgi to jakiś chiński kicz i pierwszy dół i do prostowania

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę zakładał nowego tematu więc zadam pytanko tutaj

Na nowy sezon planuje kupić nowy felunek...przeglądałem allegro i zdecydowałem się na takie: http://moto.allegro.pl/item719395901...dy_passat.html

 

Kolego a nie myślisz o glebie do Paska :?: Powiem Ci że 16 + brak gleby...Hmmm będzie stał jak wóz drabiniasty...

 

Widzę że celujesz w nowe felgi...Czy nie lepiej było by wydać 900-1000 zł na używane koło + resztę kasy przeznaczyć na jakiś używany gwincik :D

 

Szczerze to ja bym widział B3 na feldze takiego typu http://moto.allegro.pl/item726320031_4x100_16_vw_seat_opel_renault_idealne.html + gwincik :)

 

Zapewniam Cię że jazda na gwincie nie jest taka straszna jak ludzie o tym piszą...Jak się przyzwyczaisz to już nigdy nie będziesz chciał seryjnego zawiasu :D

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, a ja myślę, że fajnie by wyglądało. Do tego pakiet GT i efekt taki:

dsc04348l.jpg

Edytowane przez mar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Dzięki za Vt Marcin;)

Zdecydowałem się że zakupie te felgi:) Mam nadzieje że nie będzie z nimi żadnych niespodzianek;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mi jakoś nie pasują te felgi do B3. Gdyż są one za nowoczesne do B5 TAK a do B3 NIE :/ ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc mi jakoś nie pasują te felgi do B3. Gdyż są one za nowoczesne do B5 TAK a do B3 NIE :/ ale to tylko moje zdanie :)

 

Kiedyś też tak myślałem, takie felgi w 16 letnim aucie gdzie sypią się progi, drzwi a karoseria wygląda jak stara patelnia to totalna pomyłka. Ale jak B-trójka jest zadbana jak Wojtasa i bez wad wizualnych to czemu nie.

Edytowane przez mar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich nie zalozyl ze wzgledu na jakosc.

Taki chinczyk po wiekszej dziurze peka miedzy ramionami i sa nie do naprawy.

Widzialem z tego 3 szt.

Jak juz to bym szukal ori s-line, ale wtedy problem z rozstawem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj Nuttie on śmiga na takich samych felach :)

wg. mnie nie pasuje do B3, felgi inna epoka a auto inna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie w b4 ATS cup i moim zdaniem rewelacyjnie pasują do tego samochodu. Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to masz link w moim podpisie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapytaj Nuttie on śmiga na takich samych felach :)

wg. mnie nie pasuje do B3, felgi inna epoka a auto inna...

 

Nuttie ma inny wzór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności