Skocz do zawartości
areczek

mala moc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam paska 1.9tdi 110 KM ,auto jedzie tylko do 3tys.obrotow i stoi ,nie kopci ,ale jest slaby na takich obrotach.Moze ktos mi doradzi gdzie szukac ,czy to przeplywomiez,czy turbina ,czyjeszcze cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby 120-130km/h i stop? poszukaj cos o N75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam auto jedzie dalej ,ale to jego maksymalna predkosc pod gorke,na rownym odcinku drogi rozpedzi sie wiecej ,ale brakuje mu tego ciagu na wyzszych obrotach.Co oznacza to N75.Moj passat ma 110 koni silnik AFN.Dzieki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TDI 115 koni AJM, i tez problem mocy, bylem w serwisie, i problem to N75, jeszcze mi cos sie popsulo w zaworze upustowym, ale to chodzi o ten zawoz elektromagnetyczny ograniczenia cisnienia doladowania N75, albo pogrzebac przy nim, albo do wymiany jest to numer 7 na obrazku, a mi jeszcze dodatkowo nawalilo to co jest pod nr 4, niestety nie do wymiany, jest to komplet z turbinka, ale zlote raczki mechanika naprawily to, wiec sprawdz w swoim samochodzie to co jest pod nr 7, a jak nie to to pisz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! sprawdzalem auto na komputerze i okazalo sie ,ze cos dzieje sie z zaworem od recylkulacji spalin.przyjechalem do domu i zaczelem szperac ,okazalo sie ze jakis flejtuch zaslepil przewod ktory idzie od tego zaworu do zaworu przy kolekt. dolotowym.Rozebralem elektrozawor ,byl zapieczony ,to byla przyczyna zaslepienia tego przewodu,aby auto nie stracilo calkiem mocy.Nastepnie wyczyscilem zawor przy kolekt dolot.ipojechalem na probe ,okazalo sie ze auto ciagnie spokojnie do 5tys.obr.Mysle ze to byla glowna przyczyna spadku mocy. Twoje rady byly bardzo przydatne ,za nie wielkie dzieki-jestes WIELKI!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności