Skocz do zawartości
kamskam

Comfortline Światła

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czy ktoś może pod wieczor wstawic fotki swiateł postojowych z tylu i potem swiatel stop z comforline? Mam jeszcze mozliwosc dolozenia Swiatel z tylu od Highline przez tydzien i się zastanawiam czy doplacic to 800 zl czy nie. Właściwie nie mogę znaleźć nigdzie zdjęć z kombii do porównania.

Edytowane przez kamskam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już iść do garażu , ale dopłacaj i się nie zastanawiaj, bo będziesz żałował, a dołożenie tego jest bardzo kłopotliwe i dwa razy droższe niż kosztuje w konfiguratorze. Szczególnie fajnie wyglada zmiana grafiki z pasków poziomych ( pozycyjne ) na pionowe ( po na ciśnieniu stopu ).

powodzenia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zbedny gadzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do filmiku który fajnie pokazuje wszystkie funkcje tych lamp.

Pochwal się jaką podjąłeś decyzję ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 800zł to jest nic i ja bym brał bez zastanowienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie pasują mi żadne światła. Skośne paski wyglądają jak pozycja po tunningu. A z kolei kierunek ktory jest przysłaniany przez światło stop to totalna głupota i nie powinno to mieć honologacji! A w comfortline z kolei kierunki są ok tylko według mnie stopy są za wąskie. Powinny być 2 rzędy diod badz tu mądry. Ladniejsze są Highline, ale martwią mnie te kierunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kamskam napisał:

Generalnie nie pasują mi żadne światła. Skośne paski wyglądają jak pozycja po tunningu. A z kolei kierunek ktory jest przysłaniany przez światło stop to totalna głupota i nie powinno to mieć honologacji! A w comfortline z kolei kierunki są ok tylko według mnie stopy są za wąskie. Powinny być 2 rzędy diod badz tu mądry. Ladniejsze są Highline, ale martwią mnie te kierunki.

A dlaczego Cię martwią? Przecież są świetnie widoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wcisniesz stop to już nie do końca bo przecina je kreska. Moje auto mialo podobno produkcje w tym tygodniu albo będzie w tym co będzie to już chyba i tak zostawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kierunek to wypadawłączyć zanim zaczniesz hamować ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już wiele hamujących passatów i to nawet z włączonym kierunkiem i nigdy nie pomyślałem że światła są niewidoczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się bardziej podobają światła tylne z Comfortline. Ponadto jak jadę za Passatem w wersji Highline to mam wrażenie, że te światła są mało czytelne/widoczne. Stopy słabo widać, kierunkowskazy również. U siebie wersję Comfortline + LED top z przodu i takie zestawienie uważam za optymalne. Te 8 stów wpakowałbym w coś innego np Android Auto lub rozpoznawanie mowy jeżeli nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepaliła mi sie w b8 żarówka do jazdy dziennej w lampie zespolonej z przeciwmgłowa  na dole z przodu i nie mam pojęcia jak wyjąć tę lampę z atrapy aby nic nie uszkodzić. Może ktoś wie jak to zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności