Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

tak myślałem że się do niego nie przyznajecie pożyczył 20 zł i pojechał
ja ci powiem ze ze cos pozyczyl:P:P ja biedny krazylem po jakis osiedlach i trafic nie moglem do was a ty tu mnie takie cos zarzucasz :::P:P:P:P ale my rowniez dziekujemy za milego spocika i do zobaczyska na ogolnopolskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi sie zastępstwa załatwić nie udało w pracy, a miałem plan dojechać tam z czestochowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Chciałam przywitać się z grupą śląską i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdravwiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałam przywitać się z grupą śląską i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdravwiam

 

Witamy.

 

eh.. na M1 brakło dziś czasu, może za tydzień.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem z Gliwic dopiero co dołączyłem do grona i niedawno stałem się tez posiadaczem paska. Teraz tylko wlepa ogien na spoty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damin, Monia witamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również się chciałem przywitać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia, damin, Bieluś

zapraszamy tu:

Dołącz do grupy mało-śląskiej

oraz na spoty:kumple

Najbliższa okazja, do poznania członków Grupy Śląskiej oraz kilku, jakże zacnych ryjów z Krakowa:-D będzie w ost. sobotę marca na kopcu w Piekarach;)

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50622

Pozdrawiam

Buszmen:passatfan

 

EDYTA:

Sorki Miły, za grzebanie na twojej grządce, ale musiałem rozsadzić roślinki...:mlask :lol

:drinks:

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"chłopacy" nie ma ktoś dużej vlepki na zbyciu:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym wlepkę potrzebował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy już parę postów wyskrobałem;) ale przywitać się z kolegami ze śląska jeszcze nie miałem okazji. Pozdrowienia więc dla całej ekipy ze śląska i reszty forumowiczów!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjąłem wentylator klimatyzacji w moim B5 i okazało się, że wiatrak się odkręcił, a nakrętka "zniknęła". Problem w tym, że jest to M5 ale z lewym gwintem. Najeździłem się, ale cieżko to dostac. W związku z tym chętnie przygarnę za przysłowiowe piwo, uszkodzony wentylator lub taką nakrętkę. Nie ma kto na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie miałeś objawy że go wyciagałeś ? Mój wentylator z klimy ostatnimi czasy delikatnie piszczy też się nad tym zastanawiałem co zrobić

 

i jeszcze jedno zna ktoś jakaś metodę żeby odetkać sprysk tylnej szyby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadź tam szpilke albo igłe tylko z wyczuciem, poruszaj lekko i juz ja tak w skodzi i w oplu robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsadź tam szpilke albo igłe tylko z wyczuciem, poruszaj lekko i juz ja tak w skodzi i w oplu robiłem

 

spróbuje chociaż kumpel w a4 kombi z 2004r gadał że nic nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie miałeś objawy że go wyciagałeś ? Mój wentylator z klimy ostatnimi czasy delikatnie piszczy też się nad tym zastanawiałem co zrobić

 

i jeszcze jedno zna ktoś jakaś metodę żeby odetkać sprysk tylnej szyby ?

 

Pierwszy objaw przy skręcanu tarł o obudowę (najpierw myślałem, że to jakiś wachacz po zimie się odezwał). Kolejnym był terkot po wyłączeniu silnika, jak "hamował" z rozpędu. Złapałem za łopatkę i gdyby nie obudowa to wyjąłbym. Nakrętkę po godzinie szukania i nastu telefonach znalazłem w Świętochłowicach (7 gr za sztukę ;)) Mam zapas jakby ktoś potrzebował ;)

 

A odnośnie sprysku szpilka lub kompresor....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpila nie dała rady ale cieniutka igła i po sprawie

 

---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

 

Marcin_1988 mi ostatnio zaczął troszeczkę piszczeć tak jakby łożysko i się zastanawiam co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej. Podczas ostatniej podróży do W-wy "odfrunęła" mi lewa listwa dachowa (taka rynienka) z mojego B5 3BG kombi. Jakby ktoś wiedział o takim elemencie do sprzedaży w kolorze LA5E (granat, akryl, nie metalik), to dajcie znac na PW. Będę wdzięczny. ;) W ostateczności za małe pieniądze kupię w innym kolorze do przemalowania.

 

Podbijam bo nadal aktualne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności