Przepraszam za odgrzewanie tematu. Ale jestem w sytuacji kiedy moja skrzynia leży na stole i nie moge nic więcej zrobić. Wyciągałem wszystko zgodnie z instrukcjami w ElsaWin. Kiedy przyszło do ściągania tylnej obudowy doszedłem do wniosku ze trudno będzię to zrobić bez specjalnego sciągacza. W serwisach skrzynie wysyła się do Poznania, nikt nawet nie posiada takiego sprzętu. Problem polega na tym, że w moim pasku 1.9 AVF 6biegów FRK 2004. Skrzynia szumi niezaleznie od tego czy jade na luzie lub na biegu, ze sprzęgłem lub bez. Szumy zaczynają się od 50 kmh. Wymyśliłem, że wymienie łożyska półosi i te z wałka atakującego. Dlatego moje pytanie czy ktoś kto to rozbierał ma jakiś sposób na wyciągnięcie tylnej obudowy bez sciągacza?