Skocz do zawartości
djacek85

Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj mamy sprawdzony zakład na rejonie ;)

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/58133-Przyciemnianie-szyb-Ruda-%C5%9Al%C4%85ska?p=590374&viewfull=1#post590374

Pozdrowionka :vw:

 

P.S. Pamiętajcie , żeby cloki przestawić z 2 na 3cią ;)

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie gdzie zrobic przyciemnianie

Za realem , przy stacji Felix-pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Pamiętajcie , żeby cloki przestawić z 2 na 3cią ;)

 

Tylko nie w tel ;) bo one sie wam same przestawia i już w ogóle się nie wyspicie

 

Jacku za felixem robią takie cuda? Nie miałem pojęcia aż podjadę to kiedyś zobaczyć ;)

Edytowane przez hahorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstajemy wstajemy :D Piękny dzionek nam sie zapowiada :D

Miłego dnia wszystkim i każdemu z osobna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorka Ty weź od wszystkich nr tel i zamiast na forum bo to malo skuteczne to dzwoń do wszystkich z rana :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie gdzie zrobic przyciemnianie szyb w okolicach bytomia, piekar, t-g
mam sprawdzonego gościa w knurowie,robiłem już u niego kilka aut,w porównaniu do firm kilka stówek zostaje w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dorka Ty weź od wszystkich nr tel i zamiast na forum bo to malo skuteczne to dzwoń do wszystkich z rana :lol
No pewnie jeszcze mi zycie miłe :D Mam tyle do zrobienia przy VRce ,że troszku jeszcze pożyć trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za namiary

 

 

btw wlasnie jest zlot pasatow/golfow pod kauflandem w radzionkowie, co to za event?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw wlasnie jest zlot pasatow/golfow pod kauflandem w radzionkowie, co to za event?

 

A co ma być? Spotkanie pokrzywdzonych przez los

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod kauflandem w radzionkowie, co to za event?

Może promocja jest na tanie pokrowce albo kołpaki vw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, weekend do 22 ech to jest życie :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw wlasnie jest zlot pasatow/golfow pod kauflandem w radzionkowie, co to za event?

 

kurde ostatnio z Beata byliśmy na zakupach to też widziałem to zbiegowisko i szczerze mówiąc nie wiedziałem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł? Na aucie założone stalówki z za małym otworem centrującym - za cholerę nie chcą odpuścić i twardo siedzą. Kopniaki, młotek itp. nie bardzo dają rezultaty :dolamam a może lepiej podjechać na wulkanizację i z głowy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągnąć hamulec, brecha i przekręcić kołem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto na lewarek kantówka 10x10x200 przełozyc pod silnikiem Baśke w dłoń i od srodka bic ile bozia dała siły w rączkach :) powinna zeskoczyc jak nie pomaga to co kilka strzałow przekrecic kołem i powtórzyc operacje az do skutku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jakiś pomysł? Na aucie założone stalówki z za małym otworem centrującym - za cholerę nie chcą odpuścić i twardo siedzą. Kopniaki, młotek itp. nie bardzo dają rezultaty a może lepiej podjechać na wulkanizację i z głowy?

 

Z za małym to znaczy jakim ? Wcisnąłeś felgę o otworze fi50 na piastę fi57,1...? - co za bzdury. Otwór pewnie jest OK piasta pewnie też "standard" w pasku -tylko felga może brudna - może malowana a piasta przyrdzewiała- tyle jeśli o szczegóły chodzi.

 

auto na lewarek kantówka 10x10x200

 

skippi litości ..nie wszystkie passaty mają na wyposażeniu kantówkę 10/10 na 200cm, o baśce nie wspomnę ..:doh

 

Moja rada taka ... jedź kolego na wulkanizację zrobią Ci co trzeba i jak trzeba - bo jak ty z takim tematem na forum wychodzisz to..... - w tym przypadku będziesz miał pewność , że koła będą na miejscu przykręcone i takie jak mają być ...

 

Edit: a to już sprawa bezpieczeństwa..

Edytowane przez kris
bezpieczeństwo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kopniaki, młotek itp. nie bardzo dają rezultaty

 

3 śruby wykręć, 2 zostają ale poluzowane ODROBINĘ tak żeby po ewentualnym poluzowaniu nie było za dużo luzu,

wsiadasz do auta do przodu i po hamplu do zadku i po hamplu i puści. można też spuścić nieco powietrza żeby było większe tarcie i opór i powoli do przodu jadąc szybko skręcasz koła do oporu w 1 i drugą stronę, ta pierwsza metoda chyba szybsza i skuteczniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skręcasz koła do oporu w 1 i drugą stronę
Ja miałem identyczny problem w Cordobie i nie pomogło, a jazdy z odkręconymi śrubami nie ryzykowałem. Poradziłem sobie w taki sposób: solidny śrubokręt(naprawdę solidny ewentualnie przecinak), młotek co najmniej 5 kg i waliłem na styku felgi i tarczy hamulcowej. Śrubokręt działał jak klin i po 5 min walki odniosłem sukces. Zakładając nowe felgi dokładnie oczyściłem piastę i otwór centrujący i zaryzykowałem odrobinę smaru miedziowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaryzykowałem odrobinę smaru miedziowego.
A gdzie tu ryzyko? Ja standardowo przy każdej przekładce kół smaruję gwinty i piasty smarem miedziowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za podpowiedzi, będziemy walczyć. Nie każdy rodzi się z całą wiedzą tego świata, a od czegoś to forum chyba jest, dlatego zapytałem. Jeśli komuś to przeszkadza to wybaczcie, lepiej zapytać niż za przeproszeniem spieprzyć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności