Skocz do zawartości
Gość imnothep

Centralny zamek w (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli kluczyk się troszkę zacina ... można psiknąć czymś do zamka ?

Edytowane przez xpamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pozwoleniem się doczepię do tematu.

Ja mam coś takiego, że w trakcie jazdy jak zwolnie/zatrzymam się to centralny mi w drzwiach kierowcy, lub za kierowcą próbuje sie zamknac i zaraz sie otwiera. Jak ruszam to wszystkie drzwi sie zamykaja ale potem odskakują i zamkniete pozostaja albo drzwi pasazera z prawej strony albo cala prawa strona. Nie wiem za bardzo jak to naprawic i jaki tego koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za pozwoleniem się doczepię do tematu.

Ja mam coś takiego, że w trakcie jazdy jak zwolnie/zatrzymam się to centralny mi w drzwiach kierowcy, lub za kierowcą próbuje sie zamknac i zaraz sie otwiera. Jak ruszam to wszystkie drzwi sie zamykaja ale potem odskakują i zamkniete pozostaja albo drzwi pasazera z prawej strony albo cala prawa strona. Nie wiem za bardzo jak to naprawic i jaki tego koszt.

po 1 sprawdź jakie masz błędy

po 2 sprawdź czy moduł pod stopami kierowcy nie pływa i czy kable w progu/słupku nie są zielone (te w otulinie fabrycznej)

po 3 sprawdź krańcowki w zamku kierowcy i pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam problem z centralnym. Otoz tylne lewe drzwi nie zamykaja mi sie poprzez Centralny zamek. Czasem CZ zalapie wszystkie ale to rzadko. Musze recznie zamykac lewe drzwi... Dodam jeszce ze mialem zalana dopiero co caala prawa strone auta ale drzwi lewe sie nie zamykaja. Chyba to nie mialo zadnego wplywu na to ? Bylbym wdzieczny gdyby ktos naprowadzil jak sobie z tym poradzic samemu. :zeco:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rowniez mam problem z centralnym. Otoz tylne lewe drzwi nie zamykaja mi sie poprzez Centralny zamek. Czasem CZ zalapie wszystkie ale to rzadko. Musze recznie zamykac lewe drzwi... Dodam jeszce ze mialem zalana dopiero co caala prawa strone auta ale drzwi lewe sie nie zamykaja. Chyba to nie mialo zadnego wplywu na to ? Bylbym wdzieczny gdyby ktos naprowadzil jak sobie z tym poradzic samemu. :zeco:zeco
patrz post #803 PKT 1 i 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post #803 PKT 1 i 2

Tzn jak to mam wyszukac Panie kolego bo ja od wczoraj tu funkcjonuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn jak to mam wyszukac Panie kolego bo ja od wczoraj tu funkcjonuje :)

Po prostu cofnij się o trzy posty w górę,nie widzisz w prawym górnym rogu numeru postu?:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal riccardoa! Juz bede wiedzial na przyszlosc. Nie zwrocilem uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa problemy z moim passatem, otoż 1. problem polega na tym ze gdy chce z panelu otworzyc szyby to nie dzialaja, panel byl podmieniany od golfa 4 i tez nie dzialaja, z tylu przy drzwiach jak chce otworzyc przelacznikiem to otworzy sie troszke i blok musze klikac kilka razy a nawet kilkadziesiat by sie otworzyla i zeby się zamkła, tak mam z tylnymi szybami, 2 problem jest z centralnym zamkiem, bagaznik się zamyka z pilota ale zadne drzwi juz nie chca sie zamknać w czym problem ? Dodam ze czyscilem go niedawno bo byl zalany woda, kable ktore ida do modulu lutowalem i modul przenioslem na gore, bezpieczniki wszystkie sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja mam problem z moim B5FL.

Zamykam pilotem - wszystkie drzwi sie zamykaja, a drzwi kierowcy zamykaja i natychmiast otwierają. Nie dzieje sie tak za kazdym razem, raczej tak co piąty raz.

Mikrostyk, zamek, czy moduł komfortu? Od czego zacząć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja mam problem z moim B5FL.

Zamykam pilotem - wszystkie drzwi sie zamykaja, a drzwi kierowcy zamykaja i natychmiast otwierają. Nie dzieje sie tak za kazdym razem, raczej tak co piąty raz.

Mikrostyk, zamek, czy moduł komfortu? Od czego zacząć?

Zacznij od zamka i poprawienia zimnych lutów.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mikrostyk, zamek, czy moduł komfortu? Od czego zacząć?
Stawiam na zamek(zimne luty,mikrostyk).A zacznij od tego, co łatwiejsze do sprawdzenia-wilgoć w okolicach modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze gdzie zakupic taka plytke, i jakie to koszty bo znalazlem przyczyne, mam peknieta wlasnie ta plytke razem z 4 sciezkami ;( a niemam sprzetu by to zrobic

 

54943495e47f4c0em.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze gdzie zakupic taka plytke, i jakie to koszty bo znalazlem przyczyne, mam peknieta wlasnie ta plytke razem z 4 sciezkami ;( a niemam sprzetu by to zrobic

mysle ze samej plytki nie dostaniesz.

pozostaje chyba uzywany zamek i skladanie 1 z 2och

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Drzwi pasazera sie calkowicie zablokowaly, drzwi kierowcy sie nie zamekaja ale mozna je recznie otworzyc, klapka paliwa sie nie otwiera. Wywnioskowalem ze to modul komfortu, kupilem nowy jednak to nie to, mialem pekwniety jeden przewod, zrobilem i nic to nie zmienilo. Jakies porady?? Nie ruszalem zamka, moze to byc zamek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlacz vaga , zobacz jakie sa bledy, zpaisz je , skasuj i zobaczysz jakie wyskocza powtornie.

drzwi pasazera do orzbiorki - albo kable przegnite albo zamek sie zablokowal. trzeba rozebrac przecisicic , pomierzyc czy idzie sygnal do zamka czy nie.

klapka wlewu to samo - pomierzyc czy idzie tam sygnal czy nie.

a drzwi kierowcy to prawdopodobnie cos z zamkiem albo z kablami ale stawiam na kable.

prawdopodobnie gdzies wiazka jest w znacznym stanie rozkladu i wszystkie te problemy moga byc tego powodem

a w przyszlosci to pisuj troche dokladniej problemy bo ciezko zrozumiec to co napisales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja mam problem z moim B5FL.

Zamykam pilotem - wszystkie drzwi sie zamykaja, a drzwi kierowcy zamykaja i natychmiast otwierają. Nie dzieje sie tak za kazdym razem, raczej tak co piąty raz.

Mikrostyk, zamek, czy moduł komfortu? Od czego zacząć?

 

Dodatkowe pytanie - czy jesli to mikrostyk to gdzie on sie znajduje? Jest on w samym zamku czy gdzies obok? Pytam bo mam mozliwosc kupna calego zamka i nie wiem czy po prostu tak nie bedzie prosciej go przelozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikrostyk jest w zamku ale ja stawiam u Ciebie na zimne luty (tez w zamku oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zaloze caly zamek od innego Paska to sprawa bedzie rozwiazana? Bo bede mial taki wlasnie prawie za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności