Skocz do zawartości
LukaSol

Wymiana brzęczyków, w układzie czujników parkowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi przynajmniej jeden brzęczyk czujników parkowania, same czujniki wyglądają na sprawne VAG też nie zgłaszał samych problemów z czujnikami a właśnie z buzzerami. 

I tutaj mam problem. Zanim zabiorę się za wymianę poszukuje informacji jak się do nich dostać, a głównie do tylnego, bo sporo tematów ale też spora rozbieżność gdzie on się znajduje, i jak do niego najszybciej dotrzeć.

Jeśli chodzi o przedni to jest on pod kolumną kierowniczą w okolicach bezpieczników ?

I tutaj moja prośba czy byłby w stanie ktoś naprowadzić mnie jak najszybciej dostać się do przedniego i tylnego brzęczka aby je wymienić ? (sedan)

 

/przekopałem nawet książkę "sam naprawiam vw passat" ale nie znalazłem nic na temat brzeczyków jedynie na temat samych czujników.

Edytowane przez LukaSol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brzęczyk ci padł to tak samo system cały nie funkcjonuje? Pisk i miga przycisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

 

H15.PNG

H22.PNG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2018 o 19:14, daveeconomic napisał:

Jak brzęczyk ci padł to tak samo system cały nie funkcjonuje? Pisk i miga przycisk?

Tak dokładnie. Przynajmniej według znajomego elektromechanika. I sam wag, mówił o "przerwie" w układzie problem z brzęczykiem. 

Same czujniki sprawdzone jedynie poprzez wbicie wstecznego i jak przeszedłem się na około auta, to słychać ich pracę niby daje to informacje, że same czujniki są sprawne. A w moim przypadku problem zaczął się jak syn wcisnął mi jeden czujnik z tyłu nie miałem czasu zająć się tym od razu więc kilka dni jeździłem z wciśniętym czujnikiem, no i głośnik szalał bo cały czas czuł coś blisko, i prawdopodbnie się tylko spalił (mam nadzieję) wymienię, zobaczę czy wystarczy czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten brzeczek z przodu wymontowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności