Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja AA z dzisiaj-również nie działa Car Stream-wysypuje się AA.Nie wiem czy coś poblokowali czy jak,ale nie da się oglądać YouTuba.

Powrót do wersji 4.6 i znowu jest wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Majkel2017 napisał:

Wersja 4,7 daje możliwość podłączenia bezprzewodowego z wybranymi telefonami. Czy ktoś z tym walczył? https://www.tablety.pl/aplikacje_na_tablety/2019-10-02/android-auto-wireless-samsung-galaxy/

chyba jeszcze samochód musi być do tego przygotowany, a pewnie takich jest ledwo kilka, bo to się łączy przez WIFI radia samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na szybko, u mnie w wersji 4.7 normalnie CarStream działa. Oczywiście potraktowałem Phenotypem po instalacji. Dodatkowo AA poinformowło mnie że asystenta google mogę wywołać przytrzymując przycisk mikrofonu na kierownicy- nie wiem czy to było wcześniej, dla mnie to nowość ;)

Edytowane przez cdnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety już parę razy próbowałem i ni hu hu.Cały czas komunikat jak kliknę na ikonę Car Stream-"Android Mulitimedia-aplikacja Car Stream w tej chwili nie działa.

Z żadną inną poprzednią wersją nie miałem najmniejszego problemu.Wszystko działało-w tej wersji niestety u mnie Car Stream nie działa.Mapy google i powiadomienia  oraz komunikaty z Yanosika działają normalnie. Car Stream nie .

Edytowane przez lubowitz78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam też ikon  z kalendarza oraz wiadomości.Nie wiem za bardzo co jest grane

No chyba że......ten najnowszy interfejs 4.7 działa tylko na Androidzie 10-ale było by to jak dla mnie bez sensu.Mam telefon Xiaomi mi 9 i wszystkie wersje AA działały do tej pory wzorowo,oprócz tej najnowszej.

Albo mój system w telefonie nie przyjmuje nowego AA oraz wyglądu i nowych ikon aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam nowego interfejsu, nie pojawia sie w opcjach w ogóle. Mam Androida 7.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy interfejs mam cały czas-tylko nie działa mi Car Stream w najnowszym AA 4.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najnowszą wersję Global Rom i zaraz sprawdzę czy zadziała Car Stream na najnowszym AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa dalej Car Strem na najnowszym AA nawet na nowym Global Romie .Nie wiem o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilkukrotnie sprawdzałem, bo robiłem krótkie trasy i za każdym razem CarStream odpalał się bez problemu.. Do tego zniknął mi czarny ekran który blokował mi telefon ;d także, ja jestem zadowolony z aktualizacji.

Dla pewności zapytam, używałeś Phenotypa i po wszystkim co robiłeś włączyłeś nieznane źródła?

Edytowane przez cdnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze używałem i używam Phenotyp Patchera 0,85.

A nieznana żródła zostają zawsze zaznaczone po zastosowaniu Patcha.Nie trzeba ich z powrotem zaznaczać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że się coś zmieniło. Zawsze  Pheneotypa używam do Car Stream,Any Auto Audio oraz AA Mirror. 

Nic więcej się nie Patchuje czy tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie aa 4.7 działa bez problemu razem z AAMirror. AAStream mnie próbowałem bo mam z nim same kłopoty od zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze Android Auto modyfikuję tym i działa: AAuto App Enabler https://androidfilehost.com/?fid=1322778262904028904

CarStream także nie używam, słabo to jest zrobione. 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dean napisał:

Ja od zawsze Android Auto modyfikuję tym i działa: AAuto App Enabler https://androidfilehost.com/?fid=1322778262904028904

CarStream także nie używam, słabo to jest zrobione. 

Chodzi o AAStream nie CarStream. Autor chciał kontynuować rozwój AAMirror, natomiast nie za bardzo mu to wyszło - u mnie ciągłe zwiechy, brak możliwości usunięcia górnego paska w nowym interface, a kłopoty z autoskalowaniem ma identyczne jak AAMirror...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lubowitz78 napisał:

No chyba że się coś zmieniło. Zawsze  Pheneotypa używam do Car Stream,Any Auto Audio oraz AA Mirror. 

Nic więcej się nie Patchuje czy tak??

Ja w PhenotypePatcherze mam zaznaczone AAMirror, CarStream i AndroidAuto, nie wiem czy AA tez powinno być zaznaczone ale działa ;) ostatnio musiałem zaznaczyć nieznane źródła, bo czytałem pamięć z AA, GPS i GPS for instant Apps.

Godzinę temu, Dean napisał:

Ja od zawsze Android Auto modyfikuję tym i działa: AAuto App Enabler https://androidfilehost.com/?fid=1322778262904028904

CarStream także nie używam, słabo to jest zrobione. 

Czemu uważasz że jest słabo zrobione? Ja na początku miałem kilka razy tak że musiałem resetować bo się wieszał, ale od dłuższego czasu nie mam problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Car Stream działa od początku jak wyszedł na wszystkich wersjach AA jakie wyszły.Oprócz......najnowszej .Nie miałem z nim nigdy problemu aż do przed wczoraj?

Spróbuję jeszcze  tego AAuto App Enabler,ale wątpię żeby przyniosło to rezultat.No ale......może się uda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie działa po użyciu AAuto App Enabler .Nie będę już kombinował i zostaję przy wersji  4.6.593334 gdzie wszystko śmiga jak ta lala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Panowie!

Natknąłem się na Wasze forum przypadkiem szukając informacji na temat Android Auto. Na xda i innych forach znalazłem tylko informacje jak przerobić android auto w wersji niższej od 3. Podpowiedzcie mi proszę jak to uczynić w najnowszych wersjach? Z ostatnich paru stron doczytałem że potrzebny jest phenotype albo AAuto App Enabler. Dodam że AA używam tylko w telefonie - nie transmituje nic do auta (byłoby ciężko w Lanosie hahahah). Widzicie sens jakiegokolwiek dodatku do AA przy używaniu go tylko na smartfonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności