Skocz do zawartości
kam91

Odłączony wiszący wężyk przy tylnej sprężynie, Kontrola trakcji, Jarzmo

Rekomendowane odpowiedzi

PACJENT PASSAT CC 2011 DSG 170KM

Witajcie. Mam pytanie. Zauważyłem ostatnio zwisający wężyk po prawej stronie przy sprężynie tylnej. Był odłączony po zdjęciu koła i osłonki wisiał on po prostu i z jednej i drugiej strony nie był włożony.

Drugie: Moja kontrola trakcji chyba jest jakaś słaba, czasami na mieście gdy depnę w pedał to kontrolka się świeci a opony dosłonie aż gwiżdżą :) czasami jest delikatniej ale żadnego spowolnienia czy hamulca nie ma(no może minimalnie, w innym moim aucie starym od razu spowalnia) gdy wcisnę guzik i kontrolka się świeci non stop wtedy nic nie mryga i też się wszystko kręci.

Trzecie: chciałem wspomieć temat jarzma ktore stuka. jadąc na wybojach słyszę stukanie gdy wcisnę pedał hamulca delikatnie nic nie słychać ale gdy teraz się do tego dobrałem żeby zobaczyć czy jarzmo lub zacisk się rusza wszystko jest na prawdę sztywno więc dziwne zeby na małej dziurce był taki dzwięk...sprawdzane było zawieszenie przez mechanika i diagnostę i wszystko ok...

 

 

image3.JPG

image2 (1).JPG

Edytowane przez kam91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kam91 napisał:

gdy wcisnę guzik i kontrolka się świeci non stop wtedy nic nie mryga i też się wszystko kręci.

Trudno żeby się nie kręciło skoro wyłączasz kontrolę trakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że bez znaczenia czy włączona czy wyłączona kręci się i kręci bez jakiejś mocno zauważalnej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności