Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

tyle,że ja kupiłem w lipcu tamtego roku H7+H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Widziałem jego negatywy ale stwierdziłem, że skoro pozwala sprawdzić paczkę przed odbiorem i nie będą uszkodzone mechanicznie (a nic nie widać było) to spokojnie będę mógł je zareklamować... Teraz czekam tylko na potwierdzenie którejś z wersji.

Nie chcę cię martwić kolego ale na któryś negatyw sprzedawca odpisał że reklamuje towar tylko nie montowany w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi reklamację gwarancyjną (naprawę)... Spróbuję jeszcze zarzucić inny żarnik może mój to podróbka, teraz łatwo się naciąć :/

Edytowane przez blazej_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek,

mój syn miał zamontowane najpierw ringi z poz. 1 - parowały . Ja mam zamontowane Depo (poz. 2), w/g mnie lepiej świecą jestem zadowolony.

Jak chcesz obejrzeć to mieszkam na Woli i możemy się umówić.

 

dzięki za odpowiedź, w tym tygodniu nie dam rady się gdzieś umówić bo mam troszkę pracy, ale odezwę się na priv.

 

Wczoraj rozmawiałem z kolegą co jest mechanikiem w pewnym warsztacie w Warszawie (Targówek) i powiedział, że DEPO może być i postara mi się załatwić te światła + gwarancję. Koszt jednej sztuki to 250 zł. Ciekaw jestem ile kierunki do nich kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale odezwę się na priv.
nie ma sprawy, służę pomocą .Ja kupowałem u allegrowicza o nicku Pabloas (odbiór osobisty w W-wie)Tu masz llampy razem z kierunkami.

http://moto.allegro.pl/lampy-angel-eyes-vw-passat-b5-depo-96-00r-chrom-i2156743592.html

Pozdrawiam

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie drugie, widziałem te pierwsze na dwóch passatach i cześć lamy która jest kierunkiem jest za mała i w efekcie zostaje spora szczelna pomiędzy lampą i częścią błotnika nad kierunkiem.. No chyba, że oba były bite w co wątpię... Częściej się też rozszczelniają klosze, co w konsekwencji powoduje parowanie lampy. No i po trzecie są na H1 gorzej to ewentualnie przerobić na xenon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko,jakie byscie doradzili lampy do passat b5 z 97 rok?

zaznaczam że:

 

- ringi = (wiocha) - odpadają

- ledy też nie za bardzo bo już mam wmontowane do jazdy dziennej

 

może ktoś już z was montował fajne lampy które nie robią wiochy z auta?

chodzi mi o soczewke i czy są jakieś w całości z kierunkowskazem chciałem tam wsadzić hid

 

dzięki za pomoc,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

mam pytanko,jakie byscie doradzili lampy do passat b5 z 97 rok?

zaznaczam że:

 

- ringi = (wiocha) - odpadają

- ledy też nie za bardzo bo już mam wmontowane do jazdy dziennej

 

może ktoś już z was montował fajne lampy które nie robią wiochy z auta?

chodzi mi o soczewke i czy są jakieś w całości z kierunkowskazem chciałem tam wsadzić hid

 

dzięki za pomoc,pozdrawiam

 

Depo,takie

http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-vw-passat-b5-depo-fk-xenon-dc-i2197130214.html

jeżeli chcesz dać HID'a.Jeżeli D2S to używane Hella D2S/H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Depo,takie

http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-vw-passat-b5-depo-fk-xenon-dc-i2197130214.html

jeżeli chcesz dać HID'a.Jeżeli D2S to używane Hella D2S/H7

 

 

Dzięki właśnie je oglądałem wcześniej,szkoda że nie ma w całości z kierunkowskazem,ładnie by się prezentowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie lampy możesz przykładowo zobaczyć na moim aucie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki poszukuje nowych lamp Helli bi-xenon do Passata B5 FL z 2004 r. Kupuje bo moje zostały uszkodzone w stłuczce. Mogą one być bez bebechów przełożę z swoich co się da. Jeżeli macie jakieś konkretne sklepy albo jeżeli ktoś z was ma zniżki z chęcią skorzystam z pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuje porady.Jest możliwość zakupu oryginalnego klosza do lampy Hella wersja Europa.

Gdzie zakupie taki klosz i kto mi to wymieni? Jest szansa że wilgoć i woda nie podejdzie do lampy?

Pozdrowionka. Rocznik autka 1999.

A może jakaś regeneracja?

Edytowane przez szczupak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, a do jakiej lampy, soczewka czy normalna ?. Mam do normalnej jakbys chcial, juz pare razy rozklejalem lampy i po ponownym zlozeniu jest ok,zadnej wilgoci w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 rok 99 normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUje kolega za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności