Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

ok, a jak sie one maja do swiecenia .... , ktore lepsze poza wygladem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, a jak sie one maja do swiecenia .... , ktore lepsze poza wygladem?

jakość świecenia obu reflektorów podobna :) , Depo podobnie wizualnie do ori Hella , FK są z ringami ;) . Reflektory Depo ( z aukcji ) są z zenonem 8000 K , to przesada najlepiej 4300 , 5000 lub max. 6000 K :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co , ktore lepsze konstrukcyjnie i w ekspolatacji ? .... passat kolor srebrny metalic ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego patrzysz na używki tak drogie ? skoro za te pieniądze kupisz nowe?!

Soczewka jest pewnie ta sama bo to ten sam producent więc jakość świecenia taka sama.Ja jestem bardzo zadowolony...mam te pierwsze na zwykłej żarówce H7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze sa nowe.... gosc dodaje mi do nich przetwornice , zarniki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze sa nowe.... gosc dodaje mi do nich przetwornice , zarniki ...

 

To bierz te pierwsze jak już wcześniej napisałem.Jedna rzecz którą bym zrobił to dał palniki 4300K do nich zamiast tych co są.Światło będzie o niebo lepsze.

W kwestii zgodności z przepisami się nie wypowiadam-obiecałem to już kiedyś że nie będę się powtarzał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tam nie jest wspomniane,że są nowe :P przypuszczam ,że to zestaw ściągnięty z auta.

Naturalnie założysz sobie zenona bez całej reszty :P i to jeszcze skromne 8 koła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek jak to rozumieć, przeglądam allegro u juz sam nie wiem co kupic ... to co te lampy zenony z przetwornicami i zarnikiem to sie nie oplaca brac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWE DEPO H7/d2s

taka jest cena nowych ;) i to bez przetwornic i palników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli co ... brac?

 

Te z aukcji to H7/H7 więc ori xenonu w razie chęci tam nie dasz.Ewentualnie inny HID-pamietaj że HID'y długo nie wytrzymują,o palnikach nie wspomnę.Decyzja należy do Ciebie,ale ja bym się grubo zastanowił.Lepiej nazbieraj więcej kasy i kup nówki i pożądny zestaw Xenon,albo używane przetwornice Hella i nowe palniki Osram xenarc do tego.Fakt że nie jest to mały wydatek (same palniki to koszt ponad 500 zeta) ale masz pewność sprzetu.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brać, brać. Nie spodziewaj się rewelacji po nowych depo w porównaniu z używkami. Jakość wykonania inna niż ORI. Poza tym ORI tylko pod D2S a depo ma D2S i H7 w jednym - czyli kiszka. Skoro gość sprzedaje cały zestaw a ty i tak chcesz kupić depo to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ORI tylko pod D2S a depo ma D2S i H7 w jednym - czyli kiszka. Skoro gość sprzedaje cały zestaw a ty i tak chcesz kupić depo to bierz.

 

Co Ty człowieku wypisujesz za brednie??Jak Hella niema d2s/H7 to przestaję piwo pić :haha

Jasne że ma!!w 3B d2s masz na mijania,drogowe to właśnie H7...W Depo są dwie opcje a wyglądaja tak samo,tylko różnią się gniazdem-pod palnik lub pod żarówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nie wyjaśnienie - tak, mijania D2S a drogowe na H7 - to w Helli. Depo ma mijania D2S lub H7 w jednym, drogowe H7. Mam u siebie lampę Helli i Depo, palnik D2S o niebo lepiej świeci w soczewce Helli niż Depo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za nie wyjaśnienie - tak, mijania D2S a drogowe na H7 - to w Helli. Depo ma mijania D2S lub H7 w jednym, drogowe H7. Mam u siebie lampę Helli i Depo, palnik D2S o niebo lepiej świeci w soczewce Helli niż Depo.

 

No to już inaczej brzmi :hyhy

W każdym bądź razie:

Hella z soczewką-d2s/H7

Depo z soczewką-H7/H7 lub d2s/H7

 

 

Kończmy

 

 

EOT

 

 

 

palnik D2S o niebo lepiej świeci w soczewce Helli niż Depo.

Zgadzam się oczywiście z tym stwierdzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do dostania osobno, tylko z kablem i zazwyczaj z przetwornicą. Koledzy pisali o wykorzystaniu gumy z BMW, pasuje rozmiarem. Nie wiem tylko z jakiego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, przyłączam się do tematu, bo planuje wymianę przednich lamp ale co nie czytam na forach to muszą być jakieś wymagania spełnione. Np. że ksenon musi mieć spryskiwacze(a ja nie mam) ...bo inaczej leci dowodzik. Czy ma ktoś w passacie takie które nie są ORI, i nie wymagają przeróbek oraz policja się nie przyczepi?

Chodzi mi bardziej o wersje CHROM niż wersje BLACK.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przylaczam sie do tematu...

Tez kombinuje nad zmiana lamp na xenon w swoim passku b5 fl i ciekaw jestem jak wyglada sprawa z takim wynalazkiem:

http://moto.allegro.pl/xenon-lampa-lewa-prawa-ksenon-vw-passat-b5-lift-i1819746754.html

Czy normalne lampy moge podmienic na takie...? Prztwornice ponoc sa w lampach... Jak to wyglada? Moze ktos juz tak robil?

 

Z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są oryginalne lampy bi-xenonowe.

 

Czy normalne lampy moge podmienic na takie...?

 

Tak, tylko później przydałoby się dołożyć do tego układ zmywania reflektorów i samopoziomowanie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności