Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem, kupiłaś felgi 17" a dostałaś 16" ? A opony 17" już masz? :D Możesz podesłać linka do aukcji z felgami?

sorry pomyłka:P 17 miało być:)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2346361927

 

no to jak pasują to jadę dziś je założyć:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że sprzedają z pierścieniami centrującymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że sprzedają z pierścieniami centrującymi?

 

pierscienie tez juz kupilam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Tak się przytrafiło, że stałem się szczęśliwym posiadaczem VW B6 CC. Jest na seryjnych 17'' które idą na zimowe koło. Na lato trzeba go obuć w jakieś 19'' (minimum), bo ceny opon 20'' raczej odstraszają. 19'' też ale uważam, że 19'' to minimum jeśli ma to jakoś wyglądać (oczywiście jakaś gleba też musi być). Czekam na propozycje.

 

Na tą chwilę mam do kupienia 19'' BBS CK ->http://ridesandstyling.com/database/images/2011/08/vw-cc-white-bbs-ck-anthracite.jpg

 

Ale... na foto są chyba 20'' i przy 20 wygląda zacnie. Jaką oponę do 19''? 235/30/19? Nie będzie za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema!

 

Tak się przytrafiło, że stałem się szczęśliwym posiadaczem VW B6 CC. Jest na seryjnych 17'' które idą na zimowe koło. Na lato trzeba go obuć w jakieś 19'' (minimum), bo ceny opon 20'' raczej odstraszają. 19'' też ale uważam, że 19'' to minimum jeśli ma to jakoś wyglądać (oczywiście jakaś gleba też musi być). Czekam na propozycje.

 

Na tą chwilę mam do kupienia 19'' BBS CK ->http://ridesandstyling.com/database/images/2011/08/vw-cc-white-bbs-ck-anthracite.jpg

 

Ale... na foto są chyba 20'' i przy 20 wygląda zacnie. Jaką oponę do 19''? 235/30/19? Nie będzie za mało?

 

Ja jeżdżę na 19 i jest spoko.

Opona 235/35/R19!

 

Sprawdź na stronie BBS (aplication guide, zobacz co Ci pasuje;) ja się jaram mało spotykaną w Polsce felga CX-R lub CF klasyk CH czy CK trochę za bardzo oldschoolowy jak na linię CC, chyba że polerowane?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżdżę na 19 i jest spoko.

Opona 235/35/R19!

 

Sprawdź na stronie BBS (aplication guide, zobacz co Ci pasuje;) ja się jaram mało spotykaną w Polsce felga CX-R lub CF klasyk CH czy CK trochę za bardzo oldschoolowy jak na linię CC, chyba że polerowane?:)

 

popełniłem błąd miałem na myśli 235/35/19 :rumieniec Czyli nie będzie za mało gumy, ok :cool

 

Raczej celuję w dobrą używaną felgę. Nawet podoba mi się to moje seryjne 17'', gdyby była taka 19'' z identycznie schodzącymi do środka ramionami byłoby pysznie :chytrus Ale niestety... szału w ori felgach 19'' na rynku ni ma :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki kolor fu, wkonczenie w czerni, czy Chrom (high-line)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki kolor fu, wkonczenie w czerni, czy Chrom (high-line)?

 

Pytasz o samochód oczywiście, więc LR7L SREBRNY LEAF WHITE GOLD, chromy w CC są w standardzie. Wnętrze jasne. Felga będzie albo srebrna czy tam alusilber, jak to mówią niemcy, albo jakiś graficik. Ale jaki wzorek... Przez chwilę pomyślałem żeby przymierzyć ori RS4 (B7) z wygiętymi ramionami do środka, albo RS6 (C6)... Ale raczej widziałbym tu coś z szerszymi ramionami i bardziej "masywną" felgę :rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oklepane;)

 

Może CH-R? http://m.allegro.pl/przedmiot,felgi-bbs-ch-r-19-cali-do-golfa-mk6,2361555669.html

 

---------- Dodano o 09:45 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:29 ----------

 

albo takie tylko je wypolerować ?http://m.allegro.pl/przedmiot,felgi-bbs-ck-19-cali-do-vw-passat-b6,2375138758.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oklepane;)

albo takie tylko je wypolerować ?http://m.allegro.pl/przedmiot,felgi-bbs-ck-19-cali-do-vw-passat-b6,2375138758.html

 

Przecież te CK pokazywałem i mam do kupienia za 2K :P Ale poler do koloru mojego autka nie wchodzi w grę - ogólnie poler jakoś mnie nie jara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2k ? Może podróbki, albo pogięte lub popekane?:)

 

Z mega oryginalnych mało spotykanych w VW to OZ np. Botticelli III (ale drogie ok 4k/szt) albo michelangelo II PL czarne z polerowanym rantem. Ok 1,5k/szt. http://Www.ozracing.com - ta sama Polka co BBS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki powinien byc max i min et dla felg 16 bo chce kupic nowe polskie fele firmy att a mam opony 205/55r16 na stali i chce zalozyc alu stal jest et 42 6.5 cala czy mozna 7 cali brac do tych opon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na upartego to i 7.5 cala może być do 205.

Ale ta opona biednie wygląda na B6.

Taki rozmiar miał już golf IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki powinien byc max i min et dla felg 16 bo chce kupic nowe polskie fele firmy att a mam opony 205/55r16 na stali i chce zalozyc alu stal jest et 42 6.5 cala czy mozna 7 cali brac do tych opon

 

Dobór ET jest zależny od szerokości i tego jaki chcesz uzyskać efekt, a nie od rozmiaru. Co chcesz osiągnąć? Płaszczyzna felgi ma być tak jak ori, czy np bardziej na zewnątrz?

 

Zakres ET od 35-50 jest akceptowalny. Im szersza fela tym zmniejszasz ET aby odsunąć krawedz felgi/opone od Amora tym samym polszczyzne felgi tez odsuwasz na zewnątrz.

 

XXx6,5 - ET 50-46

XXx7 - ET 46-42

XXx7,5 - ET 46-38 (ori mam 17x7,5 et46 i są głęboko schowane)

XXx8,5 - ET 42-35

 

---------- Dodano o 20:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:11 ----------

 

Na upartego to i 7.5 cala może być do 205.

Ale ta opona biednie wygląda na B6.

Taki rozmiar miał już golf IV.

 

Chciałem to samo napisać - kupuj 17x7,5 et38 - będzie ładnie.

 

205 /55 - dobry chyba na zimówki. Na lato 235/45/17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam wybor 7 cali et 40 na 205 opony da rade?

 

Na takich maleństwach to będziesz mógł ziemniaków po dach załadować i śmigać po polu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19" S-line -> mam i polecam , a w drugim b6 sa 18" Chicagosy i tez jest gitara .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie jakie jest oznaczenie felg 16 barcelona i oslo cena w aso

Edytowane przez marcinrz7463

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności